W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Palec/ce w tyleczku podczas...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mihau1
    Świntuszek
    • Aug 2009
    • 57

    Ta dziurka ma swoje tajemnice, a że każda tajemnica budzi ciekawość, to staramy się do niej dotrzeć. Ja również nie odmówię sobie, każdej okazji, żeby móc wpakować palec mojej partnerce w tyłek. Mały zwinny, cienki, mniej boli niż penis, więc i przyjemność nie mniejsza. Lubię to, ona to lubi, jest gites
    Życie to nie bajka....

    Skomentuj

    • przyjaciel40
      Perwers
      • Jul 2010
      • 1116

      pieszczenie dziurki w tyłeczku jest bardziej intymne niż cipki

      Pieściłem wiele cipek ale pieszczenie dziurki w tyłeczku kobiecie stało się moją nieomal obsesją zawsze w trakcie robienia mi przez kobietę lodzika staram się jej w tyłeczek włożyć paluszek wskazujący ( starannie zawsze opiłowany paznokieć aby niezranić i nie wywołać podrażnień ) Jest to w moim odczuciu najbardziej intymny kontakt między partnerami, A już pieszczenie prostaty przez kobietę to szczyt rozkoszy i odlotu, który Pan tego nie odczuł to jest pozbawiony ogromnej przyjemności
      Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

      Skomentuj

      • HansB
        Ocieracz
        • Jul 2011
        • 116

        Analu nigdy nie spróbuję, ale palec w tyłeczku podczas penetracji tej drugiej dziurki, to niebo po prostu. To przyspiesza jakimś cudem orgazm

        Skomentuj

        • trish
          Świętoszek
          • Jul 2011
          • 3

          ja też nie byłam na początku przekonana do tego typu zabaw (pierwsza próba była totalnym niewypałem), ale mój facet ingerował tam kilkakrotnie i w końcu zaczęło to być przyjemne. uwielbiam podczas 69. jeżeli jego paluszek wchodzi w odpowiednim momencie od razu odpływam. ale czasem to po prostu "dekoncentruje", a dla mnie zdecydowanie najlepszy jest orgazm łechtaczkowy
          on z kolei nie pozwala mi się tam zbliżać nawet, jak jest pijany

          Skomentuj

          • pannaanastazja
            Erotoman
            • Jul 2011
            • 396

            palec w tylnej dziurce jak najbardziej, chociaż do analu nadal nie jestem przekonana zawsze obawiam się ' brudu'
            „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

            Skomentuj

            • Gruboss

              Moja pani coś nie jest przekonana do palców w tej okolicy a nie wspomne już o moim kutasie...

              Skomentuj

              • Kasica
                Ocieracz
                • Oct 2011
                • 129

                Nie miałam "przyjemności " dlatego budzi to moją ciekawość

                Skomentuj

                • kasik*
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Dec 2010
                  • 242

                  Ja z kolei nie jestem przekonana co do palców tam, po prostu jakoś nie lubię. Wolę zwyczajnie seks analny
                  "Los sprowadza nas na ziemię każdego dnia drzemie w nas
                  Promyk nadziei zgasł czy będzie płonąć czas
                  Nie ubłagalnie zostawia na nas swój ślad Pierwiastek zła znów szuka swego ujścia"

                  Skomentuj

                  • jrzyboy
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Nov 2010
                    • 227

                    To lubimy - zarówno dawać i otrzymywać !!
                    sześćdziesięciu jest nowy czterdzieści

                    Skomentuj

                    • cmanson
                      Ocieracz
                      • Jul 2011
                      • 185

                      Nie wiem jak inni ale palcowi w tyłku mówie zdecydowane...TAK!!!
                      Nie jest miarą zdrowia, być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa.

                      Skomentuj

                      • montilla
                        Świntuszek
                        • Nov 2010
                        • 59

                        Moja kobita lubi.

                        Skomentuj

                        • psyclone
                          Świntuszek
                          • Feb 2009
                          • 94

                          Ja w ten sposób moją byłą do analu przekonałem. Jeden paluszek, drugi... spodobało się i sama chciała więcej.
                          ʎuoɔǝɹʞɐz ǝɥɔoɹʇ ɯɐʍʎq

                          Skomentuj

                          • paul_78
                            Erotoman
                            • Jul 2007
                            • 470

                            Oboje to lubimy
                            Non serviam

                            Skomentuj

                            • Alorah
                              Świętoszek
                              • Oct 2011
                              • 24

                              Uwielbiam takie zabawy, po paluszku w pupie nabieram ochoty na coś większego i zwykle dochodzi do analu

                              Skomentuj

                              • hibiku
                                Świntuszek
                                • May 2010
                                • 95

                                Mrrryyy Uwielbiam - zarówno delikatne pieszczenie wejścia, wsuwanie palca do środka, masowanie wewnątrz, czy brutalniejsze pieszczoty. Nie zawsze na wszystkie odmiany mam ochotę, ale lubię je na równi Kochając się na pieska często wsuwa mi palec w tyłek co wiąże się z niesamowitym odlotem. Czasem pieści mnie tam w czasie gdy mam zajęte nim usta... jęczenie gdy trzyma się penisa w ustach jest jednym z najzabawniejszych łóżkowych dźwięków.
                                Nad pieszczotami jego tyłka mam zamiar popracować nie mam zamiaru oszczędzać mu tej przyjemności;p

                                Skomentuj

                                Working...