W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Odpowiedni romantyczny nastrój

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • omg
    Ocieracz
    • Jun 2005
    • 175

    #46
    No tak. Najważniejsze żeby nie przesadzić! A poza tym to tak jak napisał Bender! ja po kolacji przy winie u mnie w domu usłyszałem tylko " szkoda że twoi rodzice tak wczesnie wrócili" Ja też bardzo zalowalem

    Skomentuj

    • qwerty20
      Ocieracz
      • Jun 2005
      • 175

      #47
      jednak wieczor przesuwam na jutro, bo starsi wychodza i ich nie bedzie przez kilka godzin, wiec po egzaminie z Nią przyjade do siebie. Dzis juz kupilem na jutro rozne rzeczy : swiece zapachowe, winko, oczywiscie ciasteczka(delicje) i bita śmietana (moze byc ciekawie, a co )

      Skomentuj

      • omg
        Ocieracz
        • Jun 2005
        • 175

        #48
        Bita smietana jest fajna I jest z nią dużo śmiechu!!! Chociaż mi obrzydła już po pololwie!! Przesłodziłem sie Tzle sodkosci na raz to za duzo!!!!

        Skomentuj

        • qwerty20
          Ocieracz
          • Jun 2005
          • 175

          #49
          pewnie i tak juz nic nie wymysle, ale to co jest to chyba starczy narazie.
          OMG to czemu nic wczesniej nie mowiles o tej bitej smietanie:> ?albo zle czytalem posty, kazda informacja jest ważna

          Skomentuj

          • omg
            Ocieracz
            • Jun 2005
            • 175

            #50
            Jakoś nie pomysłaem wczesniej Mozna tez inne rzeczy wcinac z partnerki Np:truskawki są fajne masla orzechpowego nie polecam bo ciężko sie zlizuje i tak ajkoś smiesznie to wyglada A tak poza tym to jakies postepy w przygotowaniach??

            Skomentuj

            • qwerty20
              Ocieracz
              • Jun 2005
              • 175

              #51
              tylko jeszcze to ze mam miche czeresni, wiec to tez sie przyda a poza tym, to nic nowego.no chyba ze cos sie wymysli juz w trakcie,jak moja Ukochana przybedzie (ale to juz bedzie spontan)

              no i wszystko ladnie poszlo, tylko kupilem takie badziewne swiece, ze po chwili wosk polecial na przescieradlo , ale wszystko sie udało wieczor nalezy do udanych
              0statnio edytowany przez sister_lu; 14-04-09, 18:30.

              Skomentuj

              • mirakla
                Perwers
                • Feb 2005
                • 805

                #52
                to może opiszesz jakieś szczególiki??jak to wszystko sie odbyło??
                I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                Skomentuj

                • qwerty20
                  Ocieracz
                  • Jun 2005
                  • 175

                  #53
                  oj tam szczeguly. no bylo tak,ze to mial byc bardziej romantyczny wieczor, bez filmow itp. najpierw troche przytulania, potem masażyk stóp, potem pleców. nastepnie lezelismy tylko w samych majteczkach. Ale ona byla troche zmeczona, wiec musialem jakos ją "pobudzic". Wczesniej juz sobie przygotowalem text, potem zadzialalem paluszkami, ale byla wilgotna... , ze hoho. No i to byl taki telegraficzny skrót. Jutro pewnie bedzie powtorka. juz sie nie moge doczekac

                  Skomentuj

                  • Bender
                    Administrator
                    • Feb 2005
                    • 3026

                    #54
                    A tak badziej kwieciscie? Zrob z tego takie male opowiadanie (popatrz na moje posty w niektorych tematach - wypracowania na cala strone mi wychodza )
                    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                    Billy Crystal

                    Skomentuj

                    • qwerty20
                      Ocieracz
                      • Jun 2005
                      • 175

                      #55
                      ok, ale za okolo 10 minut ptzychodzi moja Ukochana, wiec tera nie zdaze, ale potem zobacze, chociaz pisanie opowiadan nie wychodzi mi najlepiej, ale sprobuje

                      Skomentuj

                      • bombelek88
                        Ocieracz
                        • Jan 2006
                        • 133

                        #56
                        my ze swoim misiaczkiem na poczatku zapalilismy sobie swieczki zapachowe byla właczona muzyczka no nastroj poprostu swietniasty odrazu wystarczy sie tylko przytulic w takim nastroju i juz jest bardzio milusio w majtkach
                        K o c h a m M o j e g o S k a r b a N a j m o c n i e j N a Ś w i e c i e

                        Skomentuj

                        • MyszkaZ
                          Erotoman
                          • Dec 2005
                          • 535

                          #57
                          Uwielbiam swiatlo swiec...wtedy w pokoju robi sie tak cieplutko i przyjemnie
                          My w sypialni mamy swiece zapachowe (ale kazda ma ta sama won, zeby sie nie podusic od nadmiaru), a do tego duze swiece w kolorze czerwonym (pasuja do poscieli i zmieniaja przyjemnie barwe swiatla) poustawiane na polmisku. Zawsze tam stoja, sa to tylko swiece sypialniane, i bardzo czesto je zapalamy. Do tego czesto muzyczka, ale z pokoju obok, zeby tylko tak cichutko brzmiala w tle i martnini w kieliszkach...to jest to, co kocham, zwlaszcza gdy wracam do domu po pracy....
                          aaa, i oczywiscie odpowiednia temperatura, zeby nie lezec pod posciela z gesia skorka A potem to juz nie ma znaczenia, bo i tak robi sie goraco...
                          Even though she seems so high
                          He knows that she can't fly
                          and when she falls out of the sky
                          He'll be standing by

                          Skomentuj

                          • Księciunio
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Jun 2005
                            • 348

                            #58
                            pisze dokladnie to samo co w poprzednim poscie. moze tam ktos nie zajrzy a temat podobny. hmm ja kiedys fajny nastroj stworzylem: okno zasloniete zaslona fioletowa, jasny fiolet - kolor scian, podgrzewacze wszedzie dookola porozkladane i pozapalane, lampka plazmowa wlaczona (w srodku wosk sie topi powodujac przemieszczanie sie kulek wosku dodam ze ten wosk byl zolty)po cichu muzyczka, winko czerwone slodkie otwarte mmmm miodzio no i wspanialy seks. cos pieknego.
                            Seks jest działką, którą zacofani uprawiają ręcznie. Lidia Jasińska

                            Skomentuj

                            • Gwiazdka
                              Ocieracz
                              • Dec 2005
                              • 157

                              #59
                              Świeczki na łóżku...?
                              Proponowałabym może raczej inny sposób- jakieś pojemniki z wodą porozstawiane po pokoju, w których pływają małe śweiczki, wszelkiego rodzaju świeczniki i takie wolno stojące na ziemi itd. itd. Tylko...musisz w nie zainwestować Ale takie zwykłe, podłużne chyba za wiele nie kosztują
                              Każda chwila to szansa, by wszystko zmienić...!

                              Skomentuj

                              • Bender
                                Administrator
                                • Feb 2005
                                • 3026

                                #60
                                Wez miske z lazienki lub garnki z kuchni
                                Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                                Billy Crystal

                                Skomentuj

                                Working...