W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Co najbardziej lubicie podczas seksu ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Azul
    Perwers
    • Jan 2022
    • 850

    O Astraja, przypomniałaś mi o pierwszym wejściu, które jest dla mnie też wyjątkowe. Reszta z Twojej listy to już tak różnie, nie będę się rozdrabniać.
    Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

    Skomentuj

    • Raine
      Administrator
      • Feb 2005
      • 5252

      Stygnięcie po. Para wodna na powierzchniach płaskich. Rehabilitacja, emancypacja, restauracja.

      Uwielbiam też jakie ja bzdury gadam post factum.

      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




      Regulamin Forum.

      Skomentuj

      • Scaramanga
        Perwers
        • Dec 2010
        • 860

        Podgrzanie do czerwoności i obserwowanie jak reaguje na moje ruchy. Zachwyt przy zmianie pozycji, czasem westchnięcie, czasem wzrok zaskoczenia, czasem pisk/krzyk. Czuję się wtedy jak superbohater.

        Skomentuj

        • lee
          Erotoman
          • Sep 2005
          • 567

          Teraz, kiedy seksu mam wreszcie tyle, ile zawsze chciałem, nie potrafię już powiedzieć co jest "naj". Za każdym razem to "naj" jest inne i zawsze mogę je mieć, kiedy zechcę.
          I to jest chyba najlepsze

          Skomentuj

          • Azul
            Perwers
            • Jan 2022
            • 850

            Napisał Scaramanga
            Podgrzanie do czerwoności i obserwowanie jak reaguje na moje ruchy. Zachwyt przy zmianie pozycji, czasem westchnięcie, czasem wzrok zaskoczenia, czasem pisk/krzyk. Czuję się wtedy jak superbohater.
            Na moje, to potrzebujesz rekompensaty za to, że Cię Bond zaciukał ;;p Nasz superbohaterze :*

            Ale ja też takie coś mam, lubię rozgrzewać, doprowadzać na granicę i w trakcie obserwować chlonąć reakcje wszystkimi zmysłami. Obojetne czy mowa o kobiecie czy o mężczyźnie.
            Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

            Skomentuj

            • Nolaan_2.0
              Erotoman
              • Aug 2014
              • 492

              Napisał Raine
              Uwielbiam też jakie ja bzdury gadam post factum.
              O, to, to. Dokładnie. Też bełkotam wtedy jak potłuczony.
              Lepiej więc być samemu niż z kimś, (...) kto jest namiastką czy też czymś w tym rodzaju.
              Marek Hłasko

              Skomentuj

              • Azul
                Perwers
                • Jan 2022
                • 850

                Napisał Nolaan_2.0
                O, to, to. Dokładnie. Też bełkotam wtedy jak potłuczony.
                Chyba muszę kiedyś sprawdzić ;p może wyjdą z tego jakieś forumowe kwiatki.
                Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                Skomentuj

                • Nolaan_2.0
                  Erotoman
                  • Aug 2014
                  • 492

                  Taaa, jakbym się tu mało razy skompromitował

                  Poza tym uwierz, że gdtybyś miała okazje, to nie chciałabyś tego upubliczniać bo to serio jest bełkot
                  Lepiej więc być samemu niż z kimś, (...) kto jest namiastką czy też czymś w tym rodzaju.
                  Marek Hłasko

                  Skomentuj

                  • Azul
                    Perwers
                    • Jan 2022
                    • 850

                    Ok ok, tak czy inaczej zanim spróbuję coś zamieścić zapytam o autoryzację
                    Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                    Skomentuj

                    • Nofaperking

                      Chwilę przed, pierwszy wsad i następne, minetę.


                      Napisał Raine
                      Stygnięcie po. Para wodna na powierzchniach płaskich. Rehabilitacja, emancypacja, restauracja.

                      Uwielbiam też jakie ja bzdury gadam post factum.
                      https://www.youtube.com/watch?v=5pHDY7S-zmQ tak mi się skojarzyło z inną wypowiedzią...

                      Skomentuj

                      • ytrewq1
                        Świętoszek
                        • Oct 2011
                        • 31

                        Tak jak napisał Lee chyba ciężko byłoby mi wskazać coś konkretnego jako "naj". Na pewno wielką satysfakcję i przyjemność sprawia mi widok i uczucie dochodzącej kobiety. Im więcej tym lepiej, ale to chyba jasne.

                        Skomentuj

                        • Raine
                          Administrator
                          • Feb 2005
                          • 5252

                          Nofaperking,

                          No, no! Ktoś pokojarzył klasyka.
                          To coś w tym stylu gadam. Ozor się plącze, o ile spojrzenie na seks mam dość ... kalkulujące, to po orgazmie akurat to wszystko ewaporuje sobie gdzieś w ****u.

                          To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                          Regulamin Forum.

                          Skomentuj

                          • Nofaperking

                            Ja w sumie to głównie jestem amatorem minety, i schodzi mi na tym większość czasu. Nwm czemu to akurat mnie kręci no ale cóż, podoba mi się to.

                            Skomentuj

                            • luki100011
                              Świntuszek
                              • Aug 2006
                              • 63

                              Podczas seksu:
                              - bliskość
                              - bliskość
                              - i jeszcze raz bliskość

                              a reszta to już kwestia dopasowania partnerów, pozycje, upodobania ... itd
                              Dobry sex to taki po,którym nawet sąsiedzi wychodzą na papierosa :-)

                              Skomentuj

                              • Azul
                                Perwers
                                • Jan 2022
                                • 850

                                Dzisiaj muszę tu coś dodać, chociaż może niektórzy uznają to za wstęp, a nie sam seks. Dla mnie, jeśli z bliską osobą, to prawie to samo, chodzi o intymność m.in.

                                Uwielbiam, jak facet ma fazę "lepkich rąk ". Kiedy przechodzi, albo ma mnie gdzieś blisko i nie może się powstrzymać, żeby nie dotknąć, klepnąć, pocałować, przytulić, zaczepić jakkolwiek. Kocham. Nawet jeśli są chwile, gdy jest to irytujące, to większość czasu kocham. Zależnie od relacji mogę to odebrać jako komplement, objaw jego nienasycenia, co też jest miłe, wyraz miłości...
                                Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                                Skomentuj

                                Working...