W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wkładać sutki w uszy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sexy_man
    Perwers
    • Feb 2007
    • 1163

    #16
    Ja jestem za.
    To wsadzanie kobiecych sutków do uszy - mmm, może być przyjemne (jak robienie czegokolwiek z kobiecymi sutkami).
    Chętnie bym to wypróbował przy najbliższej nadarzającej się okazji.
    Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

    Skomentuj

    • red_painterka
      Perwers
      • Sep 2009
      • 997

      #17
      A jak się komuś uszy znudzą, zostaje jeszcze nos :>
      Nie masz co robić? Zrób pieniądze!

      Ignorance is bliss.

      Skomentuj

      • Zagubiona
        Ocieracz
        • Jun 2010
        • 183

        #18
        Obśmiałam się jak norka nie wyobrażam sobie tego jakoś, nie dam wsadzić swoich pięknych sutków nigdzie indziej jak do buźki
        Un sourire est comme le soleil, qui consacre la fraîcheur du visage humain...

        Skomentuj

        • szysko
          Świntuszek
          • Dec 2009
          • 92

          #19
          No nie wiem, mnie to trollingiem trąci.
          Osobiście nie potrafię sobie tego wyobrazić, ale mam z kolei koleżankę, która jak czyści uszy patyczkami z watą, to mało orgazmu nie ma, więc co tam wszystko możliwe. a podobne u niektórych kobiet "drylowanie" palcem dziury w pępku może prowadzić do orgazmu, chodzi o to jak się nerwy splatają przy ucinaniu pępowiny podobno, nie znam się do końca na neurologii, ale udokumentowane przypadki takich kobiet są, i to nie należą do jakiejś rzadkości z serii 1 osoba na kwadrylion.

          Skomentuj

          Working...