W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Sari

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Schatten
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 608

    #16
    pan szedł z przodu... 5 m. Dama w burce za nim. Rozumiem, że Ty z naprzeciwka... Więc miałeś całe 5-6 kroków by dostrzec i piękno, i smutek...

    anduk - respect
    ...some like it dirty/some like it clean/
    some like it tender/and some like it lean/
    some fuck for fun/some for prestige...

    Skomentuj

    • anduk
      Koci administrator
      • Jan 2007
      • 3902

      #17
      Siedziałem na ławce w Kensington Gardens a ta pani przechodząc popatrzyła na mnie przez ułamek sekundy. Wystarczyło
      If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

      Skomentuj

      • Schatten
        Erotoman
        • Feb 2009
        • 608

        #18
        'ułamek sekundy'... tak, czasem to wystarczy. Czasem wystarczyć musi

        Ale że strzeliła smutkiem w Twoim kierunku...

        anduk, szacunek starego człowieka, jakim jestem, rośnie
        ...some like it dirty/some like it clean/
        some like it tender/and some like it lean/
        some fuck for fun/some for prestige...

        Skomentuj

        • mzbbwhunter
          Świętoszek
          • Jan 2010
          • 39

          #19
          Napisał Schatten
          ... i nikogo z szanownych forumowiczów nie podnieca burka?

          ten strój dopiero wymaga uruchomienia wyobraźni
          Szczerze .nie,, może mi brak wyobraźni albo jest inaczej ukierunkowana ale niestety, raczej gdybym w tym zobaczył kobietę to mógłbym różnie zareagować włącznie z lekkim przestrachem .hehe. Poza tym tu nie ma wzoru ,a to kunsztowne wzornictwo strojów indyjskich działa i na zmysły, jest niezwykle seksowne i rozwija sztukę obcowania z pięknem . Poza tym jestem osobnikiem którego podniecić potrafi barwa pięknego stroju . Reasumując: Sari jako strój i kobieta w nie ubrana ( raczej owinięta ) jest połączeniem ogromnej zmysłowości która już zaczyna mieć widome cechy artyzmu.

          Skomentuj

          Working...