W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Skany kobiecych dłoni...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • koKOro
    Świntuszek
    • Jun 2005
    • 46

    #76
    mnie to sie z E.T. skojarzyło
    ...NIE WALCZE W ŻADNYM OKREŚLONYM STYLU... MÓJ RUCH JEST REZULTATEM TWOJEGO RUCHU...

    Skomentuj

    • Falcon
      Seksualnie Niewyżyty
      • Mar 2005
      • 369

      #77
      Z E.T. ?? czemu akurat z tym ?? mozna prosic o rozwiniecie tematu??
      Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

      Skomentuj

      • Sama słodycZ
        Erotoman
        • Jun 2005
        • 482

        #78
        ale Wy macie pojechane umysly hehe luuudzie

        Falcon Twoja mila jak Twoja ale nie chcial bys doswaidczyc gniewu mojego milego a wiesz przytulic zawsze Cie moge
        Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
        Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

        Skomentuj

        • koKOro
          Świntuszek
          • Jun 2005
          • 46

          #79
          pewnie, prosić można zawsze chyba dlatego mi sie skojarzylo bo E.T. wyciagal tak palec, a tu ta reka, jako jakis styl kontaktowania sie... tak po prostu mi sie skojarzylo

          a co do skojarzen z kurskiem to rozumiem az za dobrze...
          ...NIE WALCZE W ŻADNYM OKREŚLONYM STYLU... MÓJ RUCH JEST REZULTATEM TWOJEGO RUCHU...

          Skomentuj

          • Sama słodycZ
            Erotoman
            • Jun 2005
            • 482

            #80
            dobra to o co chodzi z tym kurskiem ?? kurna chata bo was poobijam mowic mi tu szybko

            a E.T. mial krzywe palce moje az tak krzywe nie sa hyhy
            Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
            Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

            Skomentuj

            • Rojza Genendel

              Pani od biologii
              • May 2005
              • 7704

              #81
              Na żaglowcach nazywają to bulaj, nie wiem jak na okrętach podwodnych...
              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

              Skomentuj

              • Sama słodycZ
                Erotoman
                • Jun 2005
                • 482

                #82
                hm.... wedlug mnie kojarzenie mojej reki z Kurskiem jest glupkowate to byla straszna tragedia a moja reka nie ma nic z tym wspolnego...
                Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                Skomentuj

                • Bender
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 3026

                  #83
                  SS - wiecej luzu i dystansu do zycia
                  Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                  Billy Crystal

                  Skomentuj

                  • Falcon
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Mar 2005
                    • 369

                    #84
                    SS jak milo a skad jestes?? porzyjade, nie obraz sie ale moja mila nie jedego faceta juz obila kurde nie ma jak karate ehhh sam sie jej boje jak sie wku... znaczy zdenerwuje
                    Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                    Skomentuj

                    • DajMiTęNoc
                      Perwers
                      • May 2005
                      • 1153

                      #85
                      To tu działa SS?? Wszystko wskazuje na powrót Hitlera, jest SS, a na dodatek czytałem ostatnio artykół, że mydło z ludzkich zwłok to nic złego. Ale jak to mówią hitoria lubi się powtarzac
                      Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                      Skomentuj

                      • Raine
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 5252

                        #86
                        Gorzej, bo w Madame Tassaud robia zwloki z mydla ;P

                        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                        Regulamin Forum.

                        Skomentuj

                        • Sama słodycZ
                          Erotoman
                          • Jun 2005
                          • 482

                          #87
                          Bender > orzeszku nikt tu na forum chyba nie ma tyle dystansu do zycia co ja sakrbie

                          Falcon hehe a myslisz ze ja zadnego pana nie obilam ?? z reszta tylko dlatego z eon mnie pierwszy uderzyl ja mu zdrapalam skore z twarzy i szyji mialam jego krew po paznokciami 2 kolegow mnie z niego sciagalo hyhy
                          Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                          Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                          Skomentuj

                          • onszuka9
                            Świntuszek
                            • Jul 2005
                            • 51

                            #88
                            co za kursk, ja tylko chciałem zobaczyc stopy forumowiczek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Skomentuj

                            • Jakub
                              Perwers
                              • Jun 2005
                              • 702

                              #89
                              hehe jak zwykle temat zszedł na inne tory ale to normlane, a jak chcesz zdięcei stóp to pisz na PM do tych któr juz dłoń dały, może sie zgodzą, bo wątpie zeby tutaj temat wrócił, on nigdy nie wraca, przynajmniej ja takiego nie czytałem

                              Skomentuj

                              • Falcon
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Mar 2005
                                • 369

                                #90
                                zdaza sie ze wrca wprawdzie najczesciej na krotko ale zdaza sie
                                Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                                Skomentuj

                                Working...