W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hoodie
    Świętoszek
    • Dec 2010
    • 19

    Napisał downfan
    Czytanie ze zrozumieniem słabo ci idzie. Kreca mnie puchowe kurtki i sliskie rzeczy ale wy nie rozmawiacie o puchowych blyszczacych kurtkach tylko o damskiej wymiętolonej garderobie wierzchniej głównie z lumpeksów albo allegro. Dlatego uwazam ze z was sa transwestyci czyli mezczyzni podniecajacy sie damskimi ubraniami. Poza tym sam napisales o kurteczkach i plaszczykach, nie wiem czy specjalnie czy nie ale sory dorosly facet zdrabnia 'kurteczki', pewnie tak samo mowisz 'dupcia' i 'siusiak' :/

    ostatnio widzialem tu fajne rzeczy u Adidasmana ale to wyjatek. Reszta to jakies smutne uzywane damskie tanie ciuchy :/
    ...i doczekalismy się swojego własnego wyhodowanego hejteraFrustratów jest pełno a to forum dla pasjonatów.
    Mnie również w większości nie podobają się rzeczy tu pokazywane, ale mam swój gust i nie oznacza to, że wszystko inne jest bleee.
    Nie karmić trolla Panowie, on teog potrzebuje do zycia, niech się kisi we własnym sosie.

    Skomentuj

    • teranowa
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jan 2011
      • 249

      Krzysiek gdzie ta niespodzianka dla nas?




      Downfanku milusi nam, że nas opuszczasz nikt z nas płakusiać za twoją dupcią, siusiaczkiem i kretyńskimi postami nie będzie. Tak jak Hoodie napisał jak chcesz to baw się kurteczkami i płaszczykami z Monclerara.

      Skomentuj

      • krzysiek1538

        witam na poczatek pierwsze zdjecia ktore zona pozwoliła mi zrobic tego plaszcza mamy go ponad rok juz mam duzo zdjec jak zona jest w nim swieze mam z zakopanego z tego roku chcialbym wam sie pochwlic ale nie moge bo zakaz ale jak tylko uda mi sie to pokaze jutro mam swoje sesje zdjeciowa w tym pomaraczowym plaszczu jak tylko sie skoncy to pochwale sie jest super sam kolor juz mowi duzo za siebie
        Załączone Pliki

        Skomentuj

        • n3bfan
          Seksualnie Niewyżyty
          • Nov 2010
          • 216

          Przestańcie się tak na siebie obrażać. W końcu konstruktywna krytyka też jest czasem potrzebna, downfan ma trochę racji.
          Nie każdemu z nas się wszystko tu prezentowane podoba i dlatego powtarzam, nawet we własnym gronie musimy być dla siebie bardziej tolerancyjni. To samo dotyczy ataków ludzi w ogóle nie zaznajomionych z naszym tematem, musimy ich ignorować nawet jak są bardzo czasem upierdliwi.
          W końcu tak naprawdę jest nas w tym kraju garstka a zobaczcie jak jeszcze nasze upodobania mogą się róznić.
          Osobiście też nie lubię tych zdrobnień, wiele prezentowanych kurtek mi się też nie podoba, sposób postępowania z nimi, wk....wia mnie czasem pisownia albo sposób wypowiedzi, ale staram się powstrzymywać od ostrych komentarzy.
          Róbmy tak żeby każdy zmalazł coś dla siebie i nie jedźmy od razu po innych że mają gorszy gust
          Sam teraz osobiście siedzę sobie w narciarskim kombinezonie, puchowym bezrękawniku, na to mam jeszcze założone dwa następne kombinezony tylko puchowe a jeszcze po drodze zmieściła się wewnątrz ekspedycyjna kurtka oczywiście również puchowa. I oczywiście wszystkie cztery kaptury mam na głowie
          Zawsze mówiłem że mnie najbardziej z puchowych rzeczy pociągają wyprawowe kurtki i kombinezony, ale też widok kobiety w grubej damskiej kurtce lub płaszczu jest dla mnie fantastyczny.
          I z tego powodu mam czasem chęć w taką kurtkę lub płaszcz wskoczyć dlatego że to fajny ciuch a nie że mam zapędy trans

          Skomentuj

          • krzysiek1538

            panowie tu swieze zdjecia zrobione przez moja zone w tym plaszczu
            Załączone Pliki

            Skomentuj

            • stefanek1979
              Banned
              • May 2011
              • 56

              Żonka chodzi w takim płaszczyku na co dzień? Czy tylko się zabawiacie? Ile kosztował gdzie można taki dostać?

              Extra :-)

              Skomentuj

              • Mxzm
                Banned
                • Feb 2011
                • 23

                Napisał n3bfan
                Przestańcie się tak na siebie obrażać. W końcu konstruktywna krytyka też jest czasem potrzebna, downfan ma trochę racji.
                Nie każdemu z nas się wszystko tu prezentowane podoba i dlatego powtarzam, nawet we własnym gronie musimy być dla siebie bardziej tolerancyjni. To samo dotyczy ataków ludzi w ogóle nie zaznajomionych z naszym tematem, musimy ich ignorować nawet jak są bardzo czasem upierdliwi.
                W końcu tak naprawdę jest nas w tym kraju garstka a zobaczcie jak jeszcze nasze upodobania mogą się róznić.
                Osobiście też nie lubię tych zdrobnień, wiele prezentowanych kurtek mi się też nie podoba, sposób postępowania z nimi, wk....wia mnie czasem pisownia albo sposób wypowiedzi, ale staram się powstrzymywać od ostrych komentarzy.
                Róbmy tak żeby każdy zmalazł coś dla siebie i nie jedźmy od razu po innych że mają gorszy gust
                Sam teraz osobiście siedzę sobie w narciarskim kombinezonie, puchowym bezrękawniku, na to mam jeszcze założone dwa następne kombinezony tylko puchowe a jeszcze po drodze zmieściła się wewnątrz ekspedycyjna kurtka oczywiście również puchowa. I oczywiście wszystkie cztery kaptury mam na głowie
                Zawsze mówiłem że mnie najbardziej z puchowych rzeczy pociągają wyprawowe kurtki i kombinezony, ale też widok kobiety w grubej damskiej kurtce lub płaszczu jest dla mnie fantastyczny.
                I z tego powodu mam czasem chęć w taką kurtkę lub płaszcz wskoczyć dlatego że to fajny ciuch a nie że mam zapędy trans
                Zgadzam się w stu procentach !!!

                Skomentuj

                • teranowa
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jan 2011
                  • 249

                  Krzysiek gratulacje płaszcza ;D fajnie jak się czegoś szuka nie wiadomo ile i w końcu się dopadnie. Chociaż po sobie stwierdzam że samo szukanie jest świetne a potem często przychodzi rozczarowanie po dobraniu się do paczki...

                  Dzisiaj przeglądając sobie ukraińską telewizję na yt natrafiłem na film o willi janukowycza, sama willa ciekawa ale moda na ukrainie również przypada mi do gustu http://www.youtube.com/watch?v=x4R5V4nwhc0



                  Właśnie poza wypowiedziami ostatnich 2 pieniaczo krzykaczy dyskutujemy na poziomie czasem z przeciwnikami albo osobami które kompletnie nie rozumieją o co nam chodzi i z ciekawości tutaj wlazły, ale to jest jak n3bfan określił konstruktywna krytyka. A zarejestrować się na forum bo to żeby tutaj wejść, zjechać nas z góry na dół, wyśmiać nasze upodobania to dziecinada i trollowanie, a nie dyskusja na poziomie. Każdy ma z nas swoje upodobania ale nie zauważyłem żebyśmy dotychczas na siebie najeżdżali że jeden woli z kaptrem na głowie, inny z rękawiczkami, inny nówkę pachnącą, a inny stare schodzone... Pozatym droga wolna, nikt tu nikogo do niczego nie zmusza.

                  Skomentuj

                  • krzysiek1538

                    witam taki kolor nie dostaniesz nigdzie juz chyba ze przypadkiem sa idetyczne ale w innych kolorach i ale nie wiem czy jescze maja nie zona chodzi w tm plaszczu na codzien to jest w rozmiarze m ten nasz pomaranczowy

                    Skomentuj

                    • Ortalmen
                      Ocieracz
                      • Feb 2009
                      • 148

                      Hyper speed Super filmik bardzo fajny płaszczyk mi się tam mignął czarny. To był płaszczyk tej laski z długimi włosami takimi ja wiem kasztanowymi czy coś a ten z futerkiem przy rękawach też fajny. Do tego jeszcze fajna muzyka.

                      Co do ostatniej wymiany zdań to konstruktywna krytyka jest oczywiście wskazana, ale ta Downfana jest raczej mało konstruktywna. Transwestyta to ktoś kto chce być kobietą a nie ten co przebiera się w kobiece ciuchy. Tacy ludzie to cross dresserzy. Czyli z angielskiego krzyżujący ubrania.
                      Pewnie że każdy z nas lubi troszkę inaczej, jeden w kapturze drugi bez jeden w kurtce inny na kurtce i o to chodzi a nie o to żeby cały czas szukać dziury w całym. I jeszcze jedno. Niektórych stać na monclery a inni zadowolą się czymś z lumpeksu i ja nie widzę w tym nic zdrożnego.

                      Co do zdrobnień to jest jakaś porażka czepiać się o coś takiego, ale oki od dziś piszemy Zarzucam kurtczysko na ptasiora i rombę ile sił.

                      Krzysiu super ten płaszczyk całkiem ładnie uszyty. Widziałem kiedyś coś podobnego tyle że w oliwkowym kolorku.
                      Szkoda że ten sezon się kończy bo mam jakiś niedosyt kurtek i zakupów. Nic ciekawego w tym sezonie się nie pojawiło a kryzys zaczął dopadać już nawet takich producentów jak Pumma czy Adik
                      Pozdrawiam wszystkich

                      Skomentuj

                      • krzysiek1538

                        witam ja szukam okazij juz mam 3 natepne na okupu juz mam oplacone i sa wdrodze domnie trzeba szukac tanich i fajnych bo takich jest duzo kurtek czy plaszczy
                        Załączone Pliki

                        Skomentuj

                        • n3bfan
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Nov 2010
                          • 216

                          Mnie osobiście te trzy nie podchodzą ale ten pomarańczowy Krzysiek z kolei bardzo mi się podoba. Żałuję że nie kupiłem go dla mojej w zeszłym roku w oliwkowym kolorze, ten byłby dla niej za bardzo krzykliwy

                          Skomentuj

                          • teranowa
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Jan 2011
                            • 249

                            Ortalmen idealne podsumowanie, "Zarzucam kurtczysko na ptasiora i rombę ile sił." - uśmiałem się nieźle.
                            0statnio edytowany przez teranowa; 15-12-14, 13:30.

                            Skomentuj

                            • n3bfan
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Nov 2010
                              • 216

                              Ma ktoś ochotę poczatować?

                              Skomentuj

                              • mclucas
                                Banned
                                • Mar 2014
                                • 2

                                tak chciałbym wyglądać





                                0statnio edytowany przez mclucas; 15-03-14, 16:50.

                                Skomentuj

                                Working...