W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • krzysiek1538

    o kim ty piszesz panowie poszukuje wzystko co biale kurtki plaszcze ja cos widzieliscie za normalno cene to dajcie znac zmieniam wszystko na biale wyprzedaje wszystko co kolorowe a dzisaj wyrawelem to z umnie na miejscu za 15 zl
    Załączone Pliki
    0statnio edytowany przez Gość; 19-12-12, 20:27.

    Skomentuj

    • milutkowa
      Banned
      • Oct 2012
      • 40

      A co masz do sprzedania? Mysle nad jakims wiekszym grubym plaszczem z kapturem zebym mogla kilka pod spod zalozyc i z duzym kapturem zeby inne kaptury schowac zeby wygladalo na miescie jak bym miala jeden grubszy plaszcz.

      Skomentuj

      • teranowa
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jan 2011
        • 249

        Ortalmen ja myślę że jedyne co w tym roku na czym można zawiesić oko to ten płaszczyk z bigstara, kurtka puchowa z handm. Chociaż kameje z nowej kolekcji też jest całkiem niezły, wygląda jak modyfikacja tego znanego ale spoko.
        Załączone Pliki
        0statnio edytowany przez teranowa; 15-12-14, 00:22.

        Skomentuj

        • n3bfan
          Seksualnie Niewyżyty
          • Nov 2010
          • 216

          A mi właśnie nowy camaieu i płaszcze z auchana odpadają, bo nie są zapinane pod szyją. No nie lubię jak kaptur jest tylko zakładany i nie można go pod szyją zapiąć. Chyba że jest na stałe, futro ma "wywijane" do środka i wtedy jest bardzo głęboki.

          Skomentuj

          • krzysiek1538

            czesc witam wlasnie juz mam zony zakupy doszly dzisiaj nawet moga byc szczegolnie dwie mi sie spodobaly a jedna to rewelacja dzisiaj jest moja

            Skomentuj

            • Ortalmen
              Ocieracz
              • Feb 2009
              • 148

              Krzysiu zazdroszczę ci!
              Ja próbuję upolować ten płaszczyk BigStarra ale nigdzie go nie mogę dostać. Coś mi się zdaje że będzie tak samo jak z tym płaszczykiem NNikkee acg którego też nigdzie nie mogę dostać.

              n3bfan podpisuję się pod tym że tegoroczny Camajeu jest słaby poprzednie wersje były o niebo lepsze.

              Pozdrawiam wszystkich

              Skomentuj

              • Ortalmen
                Ocieracz
                • Feb 2009
                • 148

                Może ktoś potrzebował puch na jakąś poduszkę czy jaśka a płaszczy był podniszczony to wykorzystał sam puch.

                Ja lubię chodzić do jednego ze sklepów kosmetycznych na R bo tam ostatnio przewijają sie tabuny dziewczyn czasem w całkiem fajnych płaszczykach lub kurteczkach.
                Pozdrawiam Wszystkich

                Skomentuj

                • n3bfan
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Nov 2010
                  • 216

                  Pewnie skasowali żeby się nikomu nie przydało, są tacy ludzie Ktoś dzisiaj rano ma wolne i szaleje w domu?

                  Skomentuj

                  • kokoko6
                    Ocieracz
                    • Jun 2012
                    • 146

                    w swoim profilu w swojej galerii mam kurtki mojej dziewczyny, co o nich myslicie? w rzeczywistości obie mocno błyszczą i są dla mnie nieziemsko podnicające, mialem okazje dobierać się do ukochanej gdy nie zdążyła zdjąć kurtki, było bosko, a Wy próbowaliście / robiliście to z kobietą ubraną w fajną kurtkę?

                    Skomentuj

                    • Ortalmen
                      Ocieracz
                      • Feb 2009
                      • 148

                      Pewnie że tak robiłem i to nieraz.
                      Moja żona tego nie lubi w kurtkach ale co niektóre koleżanki czy poprzednie moje partnerki nie miały żadnych oporów.

                      A Ty koko zrobiłeś to z dziewczyną od a do z w kurteczce?
                      Nie miała oporów?

                      Skomentuj

                      • kokoko6
                        Ocieracz
                        • Jun 2012
                        • 146

                        to bylo tak, ze wrocilismy z zakupów i od razu się na nia rzucilem i zdjelem tylko spodnie.. z 2 razy tak bylo, i raz jak jej powiedzialem ze chcialbym zeby mnie "pomasowala" w kurtce to zrobila mi loda ubrana w kurtke, w obydwu sytuacjach niby to robiła dla mnie ale widziałem lekki grymas powiedzialem jej ze snil mi sie normalny seks z nia w kurtce i czesto jej mowie ze jest w niej mega sexy i mam nadzieje ze kiedys mnie milo zaskoczy, szkoda ze tego fetyszu nie podziela, dobrze ze chociaz stara sie to rozumiec ;>

                        o i troche martwi mnie to ze ja zawsze zaspokajam jej pragnienia i ma naprawde dobry seks ze mna, a takie trudne jest zrobienie ze mną tego 1 na 10 razy po mojemu, a egoistą nie jestem i to nie są kosmiczne wymagania

                        Skomentuj

                        • Ortalmen
                          Ocieracz
                          • Feb 2009
                          • 148

                          Napisał kokoko6
                          to bylo tak, ze wrocilismy z zakupów i od razu się na nia rzucilem i zdjelem tylko spodnie.. z 2 razy tak bylo, i raz jak jej powiedzialem ze chcialbym zeby mnie "pomasowala" w kurtce to zrobila mi loda ubrana w kurtke, w obydwu sytuacjach niby to robiła dla mnie ale widziałem lekki grymas powiedzialem jej ze snil mi sie normalny seks z nia w kurtce i czesto jej mowie ze jest w niej mega sexy i mam nadzieje ze kiedys mnie milo zaskoczy, szkoda ze tego fetyszu nie podziela, dobrze ze chociaz stara sie to rozumiec ;>

                          o i troche martwi mnie to ze ja zawsze zaspokajam jej pragnienia i ma naprawde dobry seks ze mna, a takie trudne jest zrobienie ze mną tego 1 na 10 razy po mojemu, a egoistą nie jestem i to nie są kosmiczne wymagania

                          Nawet nie wiesz jak Cię rozumiem!

                          Niestety kobiety takie już są moja nienawidzi robić tego w kurtkach a co dopiero mówić żeby robiła loda tez nie chce. Ona uważa że ogólnie seks jest obrzydliwy i tyle.

                          Dlatego wiem co czujesz.

                          Skomentuj

                          • kokoko6
                            Ocieracz
                            • Jun 2012
                            • 146

                            Napisał Ortalmen
                            Nawet nie wiesz jak Cię rozumiem!

                            Niestety kobiety takie już są moja nienawidzi robić tego w kurtkach a co dopiero mówić żeby robiła loda tez nie chce. Ona uważa że ogólnie seks jest obrzydliwy i tyle.

                            Dlatego wiem co czujesz.
                            kurde skoro tak uważa i nie lubi seksu to problem może leży gdzie indziej... a moja po prostu chyba mimo checi zadowolenia mnie uwaza ze to "dziwne" dla mnie to bez roznicy czy zalozy ponczochy, sukienke, gorset czy kurtke wazne zeby blyszczala a kurtki sa jakos wyjatkowo fajne

                            Skomentuj

                            • teranowa
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Jan 2011
                              • 249

                              Napisał RedJane
                              Ogłoszenie duszpasterskie: z tematu wyleciały właśnie z mojej ręki przepychanki Kozaka i reszty. Wyleciały całkowicie, bo źle kliknęłam i wywaliłam je na amen, zamiast zostawić ukryte. Sorry, to nie było w planie :/
                              I bardzo dobrze, dziękować niechaj Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi, a po świętach wszystko w cycki pójdzie

                              Skomentuj

                              • krzysiek1538

                                panowie i panie zycze wam zdrowych i wesolych swiat bozego narodzenia
                                0statnio edytowany przez Gość; 24-12-12, 16:09.

                                Skomentuj

                                Working...