W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pończochy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jestproblem
    Świętoszek
    • Dec 2011
    • 37

    Kurde ciężko się zzdecydować w sondzie, bo wszystkie są fajne

    Skomentuj

    • vivaldi1
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 15

      Ukochana uwielbia nosić pończochy samonośne. Głównie w odcieniach beżu. Nie znosi rajstop, w zasadzie nie ma w garderobie. Od święta ubierze pończochy do pasa. Uważam, że kobieta w pończochach jest uosobieniem kobiecości i jest strojem eleganckiej kobiety.
      I nie ukrywam, że mężczyzn to kręci. A mnie w szczególności

      Skomentuj

      • Loca
        Ocieracz
        • Jan 2010
        • 187

        Ogólnie to uwielbiam samonośne z koronką u góry lub bez; ze szwem
        natomiast do paska to bardzo rzadko -chyba, podpinane do gorsetu mhm

        Uważam, że pończochy fantastycznie poprawiają naszą atrakcyjność, nawet jak tylko my, kobietki wiemy, że mamy je na sobie

        Skomentuj

        • Anuszka
          Banned
          • Sep 2011
          • 401

          Jestem Fizią Pończoszanką. Kocham pończochy, noszę je często, gęsto obdarzając miłością pierwszą i prawdziwą. Nie lubię samonosiek ponieważ nieprzyjemnie wżynają mi się w uda i mają tendencję do zsuwania. Prowadzę dośc aktywny tryb życia i miasto przemierzam biegiem więc nie mam ani czasu ani ochoty na podciąganie pończoch w locie. Noszę pończochy bo lubię a nie tylko do seksu. Nauczyłam się tego od babuni, która ma teraz 91 lat i... nadal nie uznaje rajstop. Nauczyłam się już, żeby inwestować w dobre paski.. oczywiście delikatne - wtedy nie widać ich za bardzo pod spódnicą. Moi Panowie mają frajdę a ja z radością nie dorzucam do zestawu stringów. Tak biegam... w spódniczce i pończochach. Bo lubię. Oczywiście zimą zakładam majtki bo nie mam ochoty się leczyć na starość.

          Skomentuj

          • Loca
            Ocieracz
            • Jan 2010
            • 187

            Anuszka ...a możesz polecic jakies fajen pasy do ponczoch lub modele

            Skomentuj

            • Anuszka
              Banned
              • Sep 2011
              • 401

              Sądzę, że pas do pończoch powinien być taki, żebyś Ty wiedziała, że jest stworzony dla Ciebie. Jeżeli chcesz biegać w nim po mieście musi być delikatny, nie strojny, i świetnie trzymać pończochy na swoim miejscu przez długi czas. Z doświadczenia wiem, że pasy za 25-35 zlotych nie spełniają tego zadania a po kilku godzinach z pończoch robią Ci się zakolanówki i jesli masz spódnicę z długim rozcięciem... Sama rozumiesz. Wolę zainwestować w bieliznę wysokiej klasy i wydać na to pieniądz, żeby potem czuć się komfortowo. Model? Wszystko zależy od budowy Twojego ciała. Wiem co jest dobre dla mnie. W dobrych sklepach dziewczyny potrafią doradzić. Zanim kupisz zapytaj ekspedientkę czy sama nosi pończochy.

              Ważne, żeby podwiązki dobrze się trzymały. Acha.. i pas musi być odpowiednio dobrany w pasie bo może zdarzyć się tak, że podwiązki świetnie się trzymają ale za to pas zsuwa Ci się na biodra i wszystko leci w doł
              0statnio edytowany przez Anuszka; 08-01-12, 19:51.

              Skomentuj

              • Marekk
                Ocieracz
                • Sep 2009
                • 142

                Anuszka plus dla Ciebie, naprawdę
                Pończochy to mój fetysz

                Skomentuj

                • Loca
                  Ocieracz
                  • Jan 2010
                  • 187

                  Dziewczyny, a do mini...jak sobie radzicie...zakładacie pończochy??

                  Skomentuj

                  • Marekk
                    Ocieracz
                    • Sep 2009
                    • 142

                    hehe a w czym mini przeszkadza
                    Pończochy to mój fetysz

                    Skomentuj

                    • Loca
                      Ocieracz
                      • Jan 2010
                      • 187

                      UWielbiam mini...ale nie tak aby pończochy z nich wystawały zwłaszcza w nie intymntych sytuacjach

                      ogólnie uważam, że rzad powinien dac jakies pończoszowe...bo ja ostatnio oszalaam i bym każde pończochy kupiła

                      Skomentuj

                      • Marekk
                        Ocieracz
                        • Sep 2009
                        • 142

                        Nie jestem zwolennikiem państwa, które rozdaje, ale taki postulat jestem w stanie poprzeć
                        Pończochy to mój fetysz

                        Skomentuj

                        • czerwonyogorek

                          Czy nylony są bardziej trwałe niż zwykłe rajstopy/pończochy? Zauważyłem, że są nierozciągliwe, czy mocno to widać w codziennym noszeniu?

                          Skomentuj

                          • nuova
                            Perwers
                            • Aug 2009
                            • 823

                            Napisał czerwonyogorek
                            Czy nylony są bardziej trwałe niż zwykłe rajstopy/pończochy? Zauważyłem, że są nierozciągliwe, czy mocno to widać w codziennym noszeniu?
                            Nie jestem znawczynią, ale nylony na pewno są dużo bardziej trwałe, miej rozciągliwe, mocniej połyskujące i lekko szeleszczące.
                            Ty kiedy ją mijasz w alejach Starówki
                            Myślisz o jej czterech literach jakbyś pisał krzyżówki

                            Skomentuj

                            • piomen
                              Świętoszek
                              • Jan 2012
                              • 3

                              Uwielbiam pończoszki, samonośne białe z koronką, lubię nosić je pod spodniami na mieście.

                              Skomentuj

                              • marzenka5
                                Banned
                                • Jan 2011
                                • 239

                                Za dwadzieścia minut przyjedzie mój mężczyzna na niespodziewany szybki sex, a ja nie mam na sobie pończoch

                                Skomentuj

                                Working...