W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Fetysz sukni wieczorowej?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Yoshua
    Perwers
    • Mar 2007
    • 1374

    #46
    no to masz dosyc podobnie, jesli nie identycznie, jak ja

    ja wariuje jak widze swoja dziewczyne w takiej kreacji : ))))
    0statnio edytowany przez Yoshua; 04-01-10, 23:33.
    " - Fajny masz korek od wanny.
    - Taki tam...
    - ...Ale gra empetrójki"

    Skomentuj

    • przemen
      Świętoszek
      • Apr 2007
      • 13

      #47
      Transwestytyzm fetyszystyczny, fetyszyzm transwestytyczny (ICD-10 F65.1) to dewiacja seksualna w zakresie obiektu, jedna z postaci fetyszyzmu, polegająca na uzyskiwaniu podniecenia seksualnego wyłącznie z noszenia ubiorów płci przeciwnej, imitowania jej zachowań: gestów, sposobu poruszania. Występuje tu silne pragnienie zdjęcia przebrania gdy opada wzbudzenie seksualne. Transwestyci fetyszystyczni są zwykle het*******ualni.
      Jesli "wyłącznie" to ja razem z w351 nie kwalifikujemy sie pod ta definicje, wiec nie mamy za wiele wspolnego z trans.
      Jest jeszcze taki podzial na fetyszyzm mały i duży (wiecej w wikipedii), ja mam fetysz maly wiec to nic groznego

      Skomentuj

      • w351
        Świntuszek
        • Apr 2007
        • 86

        #48
        Napisał Aneczkofil
        w jakim sensie to "niestety"? ;>



        tak wiem. jakbys moze nie zauwazyles sam sie przyznalem, ze mnie tez to kreci i mozna uznac, ze mam taki fetysz ale nigdy nie pomyslalem o tym by sie przebierac w damskie ciuszki mnie to nie kreci.



        czy ja wiem, ze taka calkiem inna?
        cytujac za:




        cos w tym jest z tego co opisujesz.

        tzn wiesz, ja to widze tak (moz upraszczam zbytnio?):
        "mam fetysz zwiazany z rzecza A
        rzecz A mnie szczegolnie podnieca, ale nie jest mi potrzebna by osiagnac pelnie seksualnego szczescia."
        to jest powiedzmy definicja zachowania fetyszysty.

        coś ponadto to już nie fetysz... to w pewnym sensie "filia".

        i wlasnie dla mnie z Twoich opisow w tym czy innym temacie wylonil sie taki opis

        ale w sumie wiesz, spoko. nie moj interes co robisz w sypialni, mi to nie przeszkadza ani nie razi (:

        pozdro
        Próbujesz mi udowodnić, że mam zapędy na trans ale głęboko się mylisz ponieważ nigdy nawet przez chwilę nie pragnąłem poczuć się kobietą i zakończmy wreszcie tą gadkę.
        pozdro
        0statnio edytowany przez w351; 05-07-07, 05:23.

        Skomentuj

        • donaldduck17
          Świętoszek
          • Jun 2007
          • 11

          #49
          Napisał Aneczkofil
          no to masz dosyc podobnie, jesli nie identycznie, jak ja

          ja wariuje jak widze swoja dziewczyne w takiej kreacji : ))))
          Zgadzam się z Wami - ja również to uwielbiam

          Skomentuj

          • przemen
            Świętoszek
            • Apr 2007
            • 13

            #50
            Widze, ze cos malo dziewczyn udziela sie w temacie. Czyzby wiecej bylo fetyszystow od fetyszystek?

            Skomentuj

            • Yoshua
              Perwers
              • Mar 2007
              • 1374

              #51
              w351, lol.

              dobra, MTWi.

              @przemen, bo temat ciagnie dwoch czy trzech napalencow, ktorzy sie ciesza, ze nie sa sami i nawzajem sobie przytakuja
              " - Fajny masz korek od wanny.
              - Taki tam...
              - ...Ale gra empetrójki"

              Skomentuj

              • Farsighter
                Banned
                • Jun 2009
                • 8

                #52
                Witajcie drodzy fetyszyści! Mnie również kręcą już od długiego czasu suknie, najbardziej lekkie z bardzo szeroką spódnicą, niekoniecznie ślubne. Jak widzę dziewczynę tak ubraną to aż coś się robi. Wygląda wtedy tak pociągająco, seksownie że trudno to opisać. Czasami mam ochotę wskoczyć w coś takiego, to musiałby być totalny odlot, nie miałbym jednak odwagi kupić sukni, a co dopiero przechowywać mieszkając w jednym domu z rodzicami. Nie jestem trans ani nic takiego, nigdy nie pokazałbym się w czymś takim na ulicy, ale samemu w ukryciu czemu by nie spróbować. Szczególnie, że nawet jakbym miał partnerkę, to nie wiem czy odważyłbym się powiedzieć jej o moim fetyszu...

                A takie najbardziej mi się podobają:
                Załączone Pliki

                Skomentuj

                • przemen
                  Świętoszek
                  • Apr 2007
                  • 13

                  #53
                  Dawno już się nie udzielałem w "swoim" temacie, więc zamieszczam bardzo ciekawe zdjęcie które przed chwilką znalazłem. Podejrzewam, że każdemu się spodoba
                  Załączone Pliki

                  Skomentuj

                  • Farsighter
                    Banned
                    • Jun 2009
                    • 8

                    #54
                    No spodoba się spodoba Ale ja jednak wolę tamte które wstawiłem post wcześniej jednak te też są niezłe
                    0statnio edytowany przez Farsighter; 16-06-09, 01:51.

                    Skomentuj

                    • w351
                      Świntuszek
                      • Apr 2007
                      • 86

                      #55
                      Napisał przemen
                      Dawno już się nie udzielałem w "swoim" temacie, więc zamieszczam bardzo ciekawe zdjęcie które przed chwilką znalazłem. Podejrzewam, że każdemu się spodoba
                      przemen, to zdjęcie jest tak słodkie, że zaraz się chyba rozpłaczę

                      Skomentuj

                      • airbus340
                        Świętoszek
                        • Jun 2007
                        • 5

                        #56
                        witam
                        mnie podnieca tez niesamowicie jak widze suknie w praniu...kiedys u kolezanki zobaczylem suknie balowa w pralce, tak to sie zaczelo....

                        Skomentuj

                        • w351
                          Świntuszek
                          • Apr 2007
                          • 86

                          #57
                          Jeżeli chodzi o kupowanie damskich ciuchów to był to dla mnie duży problem gdy nie miałem dostępu do internetu i kupowałem w sklepach z damską odzieżą. Robiłem to najczęściej przed świętami mówiąc sprzedawczyni, że szukam prezentu dla dziewczyny, wtedy nie było to tak podejrzane choć nie ukrywam, że było to dla mnie bardzo stresujące. Kupowałem przeważnie satynowe bluzki ale sukni nigdy nie odważyłem się kupić.
                          Obecnie kupuję tylko przez internet i nie ma z tym żadnego problemu. Po zakupie proszę o wysyłkę Pocztą Polską w opcji "POSTE RESTANTE", nadawca pisze tylko na paczce moje imię i nazwisko oraz adres wybranego przeze mnie urzędu pocztowego, wtedy odbieram paczkę na poczcie.
                          Mam też ciekawe sposoby na dyskretny odbiór ciuszków zakupionych przez Allegro, jeżeli jesteście zainteresowani to piszcie na PW.

                          Skomentuj

                          • unfindable
                            Banned
                            • May 2007
                            • 9

                            #58
                            Super byłoby wykorzystać suknie jako urozmaicenie stosunku i chyba wiem jak to zrobić. Najlepsza pozycja to na jeźdźca. Dziewczyna w bardzo szerokiej śliskiej sukni siada na mnie okrywając mnie całego jedynie poza twarzą i jazda! Cóż to byłby za odlot...

                            Myślę że taka suknia byłaby do tego idealna

                            Ach jakby udało mi się to zrealizować, to pewnie byłby największy orgazm w moim życiu

                            A widok dziewczyny w takiej sukni wykonującej jakiś prowokujące zachowania działał by na mnie niczym striptease. Modle się żeby moja przyszła partnerka akceptowała moje upodobania...
                            0statnio edytowany przez unfindable; 20-10-09, 19:12.

                            Skomentuj

                            • w351
                              Świntuszek
                              • Apr 2007
                              • 86

                              #59
                              unfindable, niezły pomysł t taką pozycją na jeźdźca i szeroką suknią ale ja to bym jeszcze chciał żeby przedtem dziewczyna przywiązała mnie do łóżka no i oczywiście suknia musiała by być cała ze śliskiej satyny. Podejrzewam, że odlot miał bym nieziemski.

                              Skomentuj

                              • unfindable
                                Banned
                                • May 2007
                                • 9

                                #60
                                popatrzcie no tylko co ciekawego znalazłem



                                to też ciekawe http://www.youtube.com/watch?v=FvCB8gXzMUA

                                szkoda że nie ma więcej takich

                                Skomentuj

                                Working...