W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kobiece stopy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kamaro10
    Erotoman
    • Jul 2009
    • 374

    Napisał Marta Weronika
    mój chłopak ma fetysz stóp zastanawiam się jak mogę go doprowadzić do orgazmu, przecież ciężko jest dotykać ... stopami? ma ktoś jakiś pomysł ?
    Ja też jestem feteszysta stop i samo patrzenie, dotykanie, całowanie itp doprowadza mnie do orgazmu.

    Skomentuj

    • mily_fajny29
      Świntuszek
      • Sep 2014
      • 62

      Napisał Marta Weronika
      mój chłopak ma fetysz stóp zastanawiam się jak mogę go doprowadzić do orgazmu, przecież ciężko jest dotykać ... stopami? ma ktoś jakiś pomysł ?

      jak sie chce to sie da marto weroniko

      Skomentuj

      • MaaN
        Świntuszek
        • Aug 2007
        • 94

        Kobiece zadbane stopy to jest to co uwielbiam. Lizac, podgryzac, ssac paluszki mmm

        Skomentuj

        • Lija
          Seksualnie Niewyżyty
          • Mar 2011
          • 277

          fetyszysci stóp to rzecz straszna -kolejny raz to podkreślam!

          Skomentuj

          • Mlody10
            Świętoszek
            • Oct 2015
            • 1

            Kreca mnie kobiece stopy tylko w rajstopach nie wiem czemu

            Skomentuj

            • PoznanFetish
              Świętoszek
              • Oct 2015
              • 2

              Jak dla mnie osoby, które uważają fetysz stóp za coś strasznego zwyczajnie muszą mieć coś nie tak ze swoimi stopami, ale to bardzo nie tak, bo inaczej czego się wstydzić, co ma być takie okropne A osobiście, to zwyczajnie piękna, podniecająca część ciała

              Skomentuj

              • Quaterro
                Świętoszek
                • Nov 2015
                • 1

                Też mnie niesamowicie kręcą zadbane kobiece stópki, jednakże w przeciwieństwie do wielu ich amatorów wolę je zdecydowanie bez rajstop i innych ozdóbek.

                Skomentuj

                • brunecia

                  Uwielbiam od czasu do czasu nasmarować oliwką stopy i robic footjob

                  Skomentuj

                  • ononon66
                    Świętoszek
                    • Nov 2015
                    • 2

                    Hej, jestem tu nowy od wczoraj i po przywitaniu temat fetyszu stóp jest moim pierwszym wpisem Bardzo lubię ładne zadbane stópki damskie, lubie je pieścić , całować, lizać, dotykać, ssać paluszki i ogólnie bawić się nimi mniam

                    Skomentuj

                    • Golum
                      Świntuszek
                      • Oct 2006
                      • 81

                      Jakims fetyszysta stop nie jestem, ale kurcze mogla by mi czasem footjob zaserwowac, szczegolnie ze o tym mowilem kilka razy :-/ chyba musze przypomniec :-P
                      Do samego końca... Mojego lub jej

                      Skomentuj

                      • Johny90
                        Świntuszek
                        • Nov 2015
                        • 71

                        No footjob a potem tak skończyć to bardzo ciekawa fantazja

                        Skomentuj

                        • Piotr Sosnowińs
                          Świętoszek
                          • Oct 2015
                          • 15

                          Napisał Jar
                          Czy znajdą się tu miłośnicy kobiecych stóp? Bo jeden już jest.

                          Z kobiecymi stopami mam wiele fantazji, które już częściowo spełniłem. Właściwie gra wstępna bez udziału kobiecych stóp nie jest dla mnie grą wstępną. Marze o dziewczynie, która pozwoli mi bez przeszkód "bawić" się jej stopami. Bym mógł je wąchać, całować, lizać i ogólnie pieścić. Ach... piękna sprawa.
                          Tak pomalowanych paznokci

                          Napisał Marta Weronika
                          mój chłopak ma fetysz stóp zastanawiam się jak mogę go doprowadzić do orgazmu, przecież ciężko jest dotykać ... stopami? ma ktoś jakiś pomysł ?
                          Pomaluj na czerwono paznokcie
                          0statnio edytowany przez sister_lu; 04-10-16, 15:34.

                          Skomentuj

                          • fun_time
                            Świętoszek
                            • Mar 2016
                            • 4

                            Ja również uwielbiam kobiece stopy. Moja ex miała prześliczną stopkę rozmiaru 36. Zgrabne paluszki. Cudowne uczucie, móc dotykać, pieścić, całować i lizać całą stopkę, rozkoszować się każdym paluszkiem.
                            Czasem na spacerze jak na chwilkę usiedliśmy na kawie, to mi dawała swoje stopki, abym delikatnie masował lub po prostu rozkoszował się ich dotykiem.
                            Chętnie bym popieścił śliczne stopki jakieś sympatycznej Pani z moich okolic.

                            Skomentuj

                            • gis110
                              Świętoszek
                              • Apr 2016
                              • 28

                              Napisał Marta Weronika
                              mam bardzo ładne stopy i jestem atrakcyjną kobietą problem jest w tym że ciężko jest w taki sposób kogoś dotykać

                              Można
                              I jest to fajna zabawa

                              Skomentuj

                              • alexxx79
                                Świętoszek
                                • Apr 2016
                                • 1

                                Napisał Rojza Genendel
                                No to ja do amatorów damskich stópek mam pytanie. Jakie wolicie: w buciku (jakim?), czy nagie; z malowanymi paznokciami, czy naturalne; szerokie, czy wąskie; małe, czy duże; w wysokim, czy niskim podbiciem?
                                lubię małe zgrabne, najbardziej lubie w japonkach z jak najbardziej cieniutkimi paseczkami lub w sandałkach ostatnio modnych z 1 paskiem przez grzbiet stopy no i oczywiście bez obuwia, widywałem w wkakcje czasem bose dziewczyny idące przez miasto, mmm

                                Skomentuj

                                Working...