W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kobiece stopy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5252

    Dość smyrania i OT.
    Bo posmyram rattanem po mordach.

    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • redrose
      Świntuszek
      • Jan 2013
      • 79

      Zwykłe zjadaczki chleba rzadko kiedy mają ładne stopy, dlatego syry mnie totalnie nie kręcą, wręcz przeciwnie. W całym swoim dłuuugim życiu widziałam na żywca może z 5 razy ładne stopy.

      Skomentuj

      • MsMisska
        Perwers
        • Jan 2012
        • 1409

        Zgadzam się z redrose. Odkąd jest ciepło na dworze, widzę dookoła zaniedbane pięty I na przykład - dziewczyna ma ładne, długie nogi a stopy psują cały efekt, niestety.

        Skomentuj

        • eleonor1306
          Świętoszek
          • Jun 2013
          • 32

          Z każdą z swoich partnerek podczas sexu robię to samo.
          podczas gry wstępnej przechodzę do pieszczot i lizania jej stópek.
          Do tej pory żadna nie miała nic przeciwko a wręcz przeciwnie , piała z zachwytu gdy językiem lizałem jej stópki i po kolei ssałem kolejne paluszki .
          Więc jak sadze kobiety lubią jak się dba o ich stópki

          Skomentuj

          • lostshine
            Świętoszek
            • Sep 2013
            • 19

            Kobiety nie dbają o swoje stopy. Suche pięty, zdrapany lakier. Koszmar... Kobieta powinna być zadbana w każdym calu, tak sądzę.

            Skomentuj

            • Elementalista
              Świętoszek
              • Sep 2013
              • 6

              Tak swoją drogą, może jest jakaś miłośniczka tej tematyki z okolic Wałbrzycha? Nie jestem jakimś hardkorem, raczej lubię ten fetysz w wersji light ale mam parę takich fantazji i chętnie wymieniłbym się spostrzeżeniami

              Skomentuj

              • lostshine
                Świętoszek
                • Sep 2013
                • 19

                Elementalista to wymień się nimi ze mną na PW. )

                Skomentuj

                • kochany
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Oct 2006
                  • 313

                  To, że kochany zadbane damskie stopy lubi każdy wie, ale powiem wam jeszcze coś bo tak mi się teraz nasunęło. Ogólnie jak spotyka się kobietę to wzrok mimowolnie wędruje w pewne rejony, przeważnie cycki, tyłek itp. Jednak kiedy jest sezon na bose lub odkryte stopy to nie ma c***a żeby po natknięciu się na nowy okaz mój wzrok zawsze jako pierwszy nie zmierzył stópek. Po prostu nie ma bata, zawsze wzrok na stópki, zdaję sobie sprawę że to jest dość widoczne ta moja reakcja.

                  lostshine- a co ty fanka pieszczot? to może ze mną się podziel fantazjami:>
                  Ziemia serca mężczyzny jest kamienista… Tuż pod nią kryje się skała. Mężczyzna hoduje w niej to, co zdoła… i opiekuje się tym.

                  Skomentuj

                  • Earl_Grey
                    Świętoszek
                    • Oct 2013
                    • 6

                    kochany mam dokładnie tak jak ty hehe. Mój wzrok zawsze spada na sam dół. Między innymi za to kocham lato

                    Skomentuj

                    • Milenart
                      Świntuszek
                      • Aug 2013
                      • 61

                      Kochany i Earl Grey, zgadzam się z wami. Zauważyłam że faceci bardzo często zerkają na moje stopy. Uwielbiam to. Bardzo mnie podniecają pieszczoty stóp. Jak bardzo - opisałam to w opowiadaniu "Cudowne pieszczoty stóp" . Zdarzenie w 100% prawdziwe. Mam nadzieję jeszcze coś podobnego przeżyć. Pozdrawiam wszystkich miłośników pięknych i sexownych stópek.

                      Skomentuj

                      • Kondii
                        Banned
                        • Jan 2014
                        • 2

                        Damskie stopy, po prostu je uwielbiam, mógłbym je miec zawsze przy sobie

                        Skomentuj

                        • patrykoS55
                          Świętoszek
                          • Nov 2013
                          • 16



                          A ja tam najlepiej lubię to, co powyżej, a Wy?

                          Skomentuj

                          • hippi
                            Świętoszek
                            • Jan 2014
                            • 3

                            A podnieca wasz moze jak by ktos wam jezdzil tak gola stopa albo w butach po jajach? Jestem nowy tutaj i chcialbym blizej poznac ten temat xd

                            Skoro cie to tjb. podnieca to co ty myslisz na temat ruszania komus nogami?
                            0statnio edytowany przez sister_lu; 04-10-16, 15:31.

                            Skomentuj

                            • Ogier89
                              Banned
                              • Jan 2014
                              • 14

                              Mnie też kręcą stopy dziewczyn, ale najlepiej jeśli są one w rajstopach/pończochach.

                              Skomentuj

                              • Outlaws13
                                Perwers
                                • Oct 2011
                                • 1332

                                nie lubie i nigdy stop nie traktowalem jako obiekt seksuany
                                "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                                sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                                Skomentuj

                                Working...