W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kobiece stopy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • heroinka

    czesc 'spód nóżek', ja ciebie chyba pamietam sprzed awarii na bt, o ile to ten sam ty którego spotkałam wczesniej w tym temacie

    Skomentuj

    • spod nóżek
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 12

      Witam heroinko! Zgadza się to ja, też cię pamiętam i twoje śliczne nóżki.

      Skomentuj

      • rifraf
        Świętoszek
        • Feb 2009
        • 46

        o tak kobiece stópki to coś pięknego!!! masować lizać całować mmmmmm))

        Skomentuj

        • Frodo Baggins
          Perwers

          Wspomógł BT
          • Feb 2009
          • 1174

          nic nie zbrzydły mimo że czas upłynął, a forum się rozleciało i zmartwychwstało...

          Skomentuj

          • heroinka

            nie byłam pewna czy wyskakiwać tu z fotkami bo jakos pusto maxymalnie w tym temacie,
            a ciebie mogłabym frodo jeszcze jakoś zaspokoic w temacie stópek o ile twoje upodobania sie nie zmieniły

            Skomentuj

            • spod nóżek
              Świętoszek
              • Feb 2009
              • 12

              heroinka ty potrafisz porawić człowiekowi humor; po awari wspominałem cię w dziale''ciekawe fotki'' a raczej twoje przepiękne nóżki szkoda mi było, że przepadły takie widoki, ale fajnie, że wrzuciłaś je na nowo jeszcze jakieś w sexi-bucikach i będzie ''super''

              Skomentuj

              • Frodo Baggins
                Perwers

                Wspomógł BT
                • Feb 2009
                • 1174

                Napisał heroinka
                (...)
                a ciebie mogłabym frodo jeszcze jakoś zaspokoic w temacie stópek o ile twoje upodobania sie nie zmieniły
                footjob ? bardzo chętnie !
                rób zdjęcia i wystawiaj, ożyw ten temat (chyba że w dziale fotograficznym jest temat dedykowany stopom ?)

                Skomentuj

                • spod nóżek
                  Świętoszek
                  • Feb 2009
                  • 12

                  heroinko super

                  Skomentuj

                  • heroinka

                    frodo, wiedziałam ze o tym pomyslisz chociaz narazie miałam na mysli raczej taką fotkę:
                    Załączone Pliki

                    Skomentuj

                    • Frodo Baggins
                      Perwers

                      Wspomógł BT
                      • Feb 2009
                      • 1174

                      no proszę - ładniutkie a zadbane paznokcie to już w ogóle pięknie wyglądają.

                      heroinka - dzięki za pamięć o moim fetyszu (bose stopy i spodnie)

                      Skomentuj

                      • heroinka

                        mrauuu, fajne pazurki ja się narazie ucze robic francuski maniciure

                        Skomentuj

                        • spod nóżek
                          Świętoszek
                          • Feb 2009
                          • 12

                          mmmrau... fajniutkie ach jakbym takie nóżki popieścił!

                          Skomentuj

                          • Centurion
                            Ocieracz
                            • Feb 2009
                            • 132

                            Podobaja mi sie stopy mojej dziewczyny,chcialbym je wycalowac i piescic,ale jest problem ona nie lubi stop i uwaza ze ma brzydkie stopy,no i jak ja tu przekonac ??.Probowalem stopniowo przy piesczotach a to pocalowac a to ,zawsze mowila zebym je zostawil,nawet kiedys sprobowalem podczas stosunku,zaczalem calowac jej stopy,tez powiedziala zebym przestal,pomimo podniecenia. No i jak ja tu przekonac

                            Co to temat umarł ???;p
                            0statnio edytowany przez sister_lu; 10-05-09, 00:00.

                            Skomentuj

                            • Adonnis
                              Banned
                              • Feb 2009
                              • 234

                              Nie jestem fetyszystą damskich stóp. Moją Małą Perłę lubię ssać, wąchać, smakować, drażnić i rozcałowywać wszędzie. Jednaj coś w kobiecych stopach jest. Znaczy: dla nas samców, bo wiele razy spotkałem się już z taką opinią u facetów.

                              Wiecie, jak dla mnie nie muszą być super-piękne (choć to wspaniale – moja Róża ma takie!), jednak muszą być zadbane i czyste. Lakier na paznokciach – bardzo LUX, ale jeśli paznokietki są ładne, różowe – jeszcze lepiej BEZ.

                              Z przodu podniecają mnie mniej, ale od spodu – bajkaaa… Erekcja niesamowita! Lubię też ją w szpilkach z wysoko uniesiona piętą – bardzo niewieście! No i ma naprężone łydki. W sumie zgrabne nogi i te stopy – to coś cudownego…

                              Ach, tu tyle doświadczonego towarzycha. Spytam może, by się więcej oświecić: a lubicie ‘spuszczanie na stopy’? Panie i Panowie? Mnie czasem ogarnia takie dziwne szaleństwo, u niej rzadziej. Po prostu szkoda nam eksplozji na stopach. Wolimy te bardziej płciowe – że tak powiem – okolice na finał.

                              PS. No i może macie jakieś inne sposoby na ‘radość ze stopami’? Byłbym wdzięczny za propozycje

                              Skomentuj

                              • karusia
                                Świętoszek
                                • Feb 2009
                                • 9

                                mój mąż uwielbia lizać i pieścić moje stopy, a mnie prawdę mówiąc bardzo to rajcuje. kiedyś, gdy jeszcze nie zetknęłam się z takimi pieszczotami wydawało mi się to dziwne, ale pewnego razu moja ówczesna partnerka podczas zabawy sama zaczęła lizać moje stópki i spodobało mi się. Sama też tego spróbowałam i muszę powiedzieć że lubię Cóż: nic co ludzkie nie jest mi obce...

                                Skomentuj

                                Working...