W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jaka część ubioru dla was jest sexi?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gruboss

    Krótkie spodenki opinające się na pupie,albo krótka zwiewna sukienka w kwiatki

    Skomentuj

    • Malgorzata
      Seksualnie Niewyżyty
      • Mar 2011
      • 196

      czarne stringi u faceta z jędrnym, twardym, gładkim tyłkiem

      Skomentuj

      • dolarxyz
        Erotoman
        • Mar 2010
        • 578

        Napisał RedJane
        Czarne koszule
        Chodzisz na Polonię?
        Kto pod kim dołki kopie......

        Skomentuj

        • psyclone
          Świntuszek
          • Feb 2009
          • 94

          Z takich mega sexy to gorsety, pończochy i koronkowe rękawiczki. Mamy trochę takich na specjalne okazje.
          ʎuoɔǝɹʞɐz ǝɥɔoɹʇ ɯɐʍʎq

          Skomentuj

          • basior

            Nie ma jak gorsecik i skórzana mini

            Skomentuj

            • niunia-
              Świntuszek
              • Mar 2011
              • 85

              bokserki.
              Jesteś produktem ubocznym świata w którym żyjesz.



              Wiadomości prywatne nie grrrrryzą.

              Skomentuj

              • outcast24
                Świntuszek
                • Aug 2010
                • 77

                rajstopy, leginsy, a najlepiej zestaw biała koszula+spódnica+pbcasy+rajstopy
                Niepoprawny fan-fetyszysta nylonu

                Skomentuj

                • snb_girl
                  Banned
                  • Oct 2010
                  • 213

                  u faceta- koszula, się rozpływam jak widzę jakieś ciacho w dopasowanej koszuli
                  u lasek- wszystko to, co podkreśla i eksponuje kobiece walory- bluzki z dekoltami, opinające jeansy,obcasy, seksowna bielizna

                  Skomentuj

                  • Pani G
                    Świntuszek
                    • Oct 2011
                    • 80

                    Hmmm. Na pewno odpowiednio dopasowane dżinsy, ale obowiązkowo na boso.
                    Wystająca spod nich gumka od białych bokserek lub stringów, to zależy.
                    Uwielbiam Cię w jeansach na bosaka

                    Skomentuj

                    • upocone jajka
                      Banned
                      • May 2009
                      • 5151

                      dostaje wscieklizny jak widze kobiete w konkret rzeczach Burberry, Tommy Hilfiger a nawet tych wloskich *******

                      co do konkretnego ciucha np na jesien kobita swietnie wygląda w trenchu przed kolana oczywiscie takim na pasku,



                      oooo cos takim

                      -na zime wszelakie futerka, zimowe takie ruskie czapki bo to takie słodkie

                      lato wiadomo, fajnie jak kobieta odsłoni noge jakąs zwiewną kiecką najlepiej bez gaci ze sznurków choć w rżnieciu to nie przeszkadza, bluzki odsłaniające ramiączko od cyckonosza


                      kobita co dzien katuje mnie katalogami z modą i musze mowic co mi sie podoba a co mniej

                      a co do meskiej czesci, to moja z miejsca bierze do buzi gdy mam na dupie 501, i góre od dresu, ewentualnie polówki, TH, takie w pół bicepsa

                      Skomentuj

                      • Hal
                        Perwers
                        • Oct 2010
                        • 1366

                        Umiarkowanie wysokie szpileczki na zgrabnej nóżce, mała czarna na zgrabnym biuście i takim tyłeczku. Jasne futro na pięknym nagim ciele. Perły na jedwabistej szyi.

                        Skomentuj

                        • Pani G
                          Świntuszek
                          • Oct 2011
                          • 80

                          Najlepszy jest mój mąż. Wymyśli sobie jakie mam ubrać majteczki, w jakich ma na mnie akurat ochotę, a później tak szybko je ściąga, żeby się do mnie dostać, że właściwie bez sensu, że je zakładałam.
                          No ale widocznie jakoś to działa...
                          Uwielbiam Cię w jeansach na bosaka

                          Skomentuj

                          • montilla
                            Świntuszek
                            • Nov 2010
                            • 59

                            Pończoszki... zapewne mają wielu fanów. Oczywiście nie zwykłe cieliste, tylko jakieś bardziej wymyślne.

                            Skomentuj

                            • cagligostro
                              Świętoszek
                              • Nov 2011
                              • 2

                              Dla mnie to buty

                              Uwielbiam skórzane buty. Najbardziej oficerki, chociaż ostatnio doceniam kobiety w hunterach i conversach (nie wiem czemu kręcą mnie najbardziej białe conversy i czarne huntery ). Poza tym lubię skórzane czarne rękawiczki.

                              Skomentuj

                              • 3_grosze
                                Świntuszek
                                • Feb 2009
                                • 78

                                Wszystko, co eksponuje nogi kobiety, a na 1. miejscu szpilki. Wolę nawet szpilki do spodni niż najkrótszą mini do klapek-japonek.
                                A poza tym sexy jest taki ubiór, który pozwala naszybki numerek bez rozbierania :-) Z tego powodu nie cierpie majtek: kobieta powinna mieć na sobie minii pończochy (nigdy rajstopy) .

                                Skomentuj

                                Working...