W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kandauleizm czyli wojeryzm i podglądactwo+zdjęcia

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ganc
    Świętoszek
    • Mar 2009
    • 19

    Kandauleizm czyli wojeryzm i podglądactwo+zdjęcia

    co sądzicie? jak bardzo popularny to fetysz waszym zdaniem?

    za wikipedią: ("Kandauleizm lub kandaulezizm (zespół Vadima)[1] – osiąganie satysfakcji seksualnej z okazywania innym osobom obnażonej partnerki (rzadziej partnera seksualnego). Może przybrać formę umożliwienia podglądania innym własnego aktu seksualnego lub robienia zdjęć podczas niego, z myślą o ich późniejszym pokazaniu innym osobom.

    Nazwa tej parafilii pochodzi od Kandaulesa, króla Lidii, który (wedle Herodota I, 8 - 13) pokazywał swoją młodą żonę Rodopę strażnikowi Gygesowi. Gdy ta dowiedziała się o tym, domagała się od męża śmierci strażnika, a wobec jego sprzeciwu namówiła Gygesa do zamordowania króla oferując mu w zamian siebie i objęcie tronu[2].
    ")
    lubię oglądać gołe cycki kobiet
  • nicetgv1986
    Świętoszek
    • May 2021
    • 4

    #2
    Moim zdaniem mało popularny. Wszystko jest ok, jesli owe pokazywanie jest za zgodą drugiej połowy.

    Skomentuj

    • Haster
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2009
      • 245

      #3
      Jako "fanatyk" CFNM, to lubię ten fetysz, ale ze strony bycia pokazywanym. Z drugiej strony podoba mi się też, kiedy idąc z kimś nagim ludzie spoglądają na drugą osobę. Czuję, jakby upokorzenie spływało na niego, a to pobudza moje dominujące ja. Dziwne, ale lubię

      Skomentuj

      Working...