W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Okulary korekcyjne jako fetysz

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Yeti40
    Świętoszek
    • Sep 2017
    • 1

    Okulary korekcyjne jako fetysz

    Witam wszystkich,
    pragnę podzielić się moim mocnym i głęboko zakorzenionym fetyszem erotycznym.

    Odkąd pamiętam, zawsze podobały mi się dziewczyny noszące okulary, trudno mi
    to logicznie wytłumaczyć, taki obraz mocno siedzi w mojej głowie jako
    zakodowany wzorzec kobiecego piękna , który powoduje silne podniecenie. Mądrzy ludzie twierdzą, że jest to związane z kształtowaniem się seksualności na początku rozwoju fizycznego i emocjonalnego.
    Mam na myśli oczywiście okulary korekcyjne, szczególnie te z mocnymi szkłami do korekcji krótkowzroczności.
    Uważam ze dobrze dobrane oprawki podkreślają urodę kobiecej twarzy, a oczy
    ukryte za szkłami okularów maja taki szczególny , tajemniczy i intrygujący wyraz.
    Mrużenie niedowidzących oczu, efekt zniekształcenia owalu twarzy przez szkła , zauszniki oplatające zgrabne uszko czy wreszcie seksowny gest poprawiania okularów ... to wszystko powoduje u mnie bardzo silną reakcję erotyczną ...wiem, wiem ..to dziwne nieco
    Kobiety poprawiają okulary w taki szczególny, bardzo zmysłowy sposób....poezja gestu !!
    sposób ... dla mnie poezja.
    Postrzegam okulary jako ciekawy element gry erotycznej

    Jak myślicie, ktoś czuje podobnie i chciałby nawiązać rozmowę ?

    Pozdrawiam
Working...