W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Jakie macie fetysze?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Millie Walky
    Ocieracz
    • Apr 2024
    • 104

    Weź nie strasz... Czyli z biegiem czasu czeka mnie nieuchronne zmanierowanie i znudzenie? A jaki to wiek?

    Skomentuj

    • Scaramanga
      Perwers
      • Dec 2010
      • 907

      Nie Bądź dla siebie taka surowa. Zawsze można znaleźć nowe fetysze W końcu apetyt rośnie w miarę jedzenia

      Skomentuj

      • Tommie
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jun 2016
        • 214

        Napisał Millie Walky
        Ja mam słabość (raczej nie jest to fetysz w pełnym słowa tego znaczeniu) do facetów w maskach. Na zdjęciach, filmach, w realu, reklamach, np. lekarze w maskach (chirurdzy ), główny bohater w serialu "Mandalorian", ostatnio wpadła mi w oko reklama odzieży roboczej na samochodzie ze zdjęciem robotnika w masce przeciwpyłowej... Zawsze wyobrażam sobie, że reszta twarzy jest bardzo atrakcyjna - choć można się też rozczarować ostro (tak było gdy pokazał swoją twarz Mandalorian, ech...). Uwielbiam też ze względu fakt, że maski eksponują najbardziej podniecającą dla mnie część ciała - oczy, lub gdy zakrywają całą twarz, to na pierwsze miejsce wybija się głos, który też potrafi być mega seksowy u facetów.
        Pandemia była pod tym względem idealna dla mnie
        Mandalorian to jeszcze pikuś. Pedro Pasacal dla niektórych jest przystojnym facetem. Dla mnie największym rozczarowaniem (piszę to chociaż jestem cis hetero facetem) to był koleś z serialu Halo
        Dżizas co za brzydal. Brzydszy od Adama Drivera. Tego zaś nie lubię bo zabił Hana Solo (sarkazm) XD

        Żeby nie było offtopa:
        mój fetysz to damskie tyłki
        Nieodwołalnie
        Na widok pięknych pośladków krew odpływa mi z twarzy (z mózgu niestety też) i zasila inne ważne organy XD
        "Odchyleniem seksualnym można nazwać jedynie całkowity brak seksu. Cała reszta to kwestia gustu" Zygmunt Freud

        Skomentuj

        • Raine
          Administrator
          • Feb 2005
          • 5269

          Napisał Millie Walky
          A jaki to wiek?
          Dwudziesty pierwszy już, nieźle te wieki lecą, co?

          I nikt nie mówi, że nudno. Fetysz to też dość mocne słowo. Bez zaspokojenia fetyszu nie osiągniesz pełni frajdy. Sam fakt, że podobają Ci się np. blizny czy nie wiem, dziary, nie oznacza od razu, że jesteś w tych kwestiach fetyszystką.

          To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




          Regulamin Forum.

          Skomentuj

          • Tommie
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jun 2016
            • 214


            Bo oprócz fetyszy, bez których jak piszesz "nie osiągniesz pełni frajdy" są jeszcze wszelkiego rodzaju kinki. Nie ma chyba w języku polskim jednego słowa na to określenie w angielskim.
            "Odchyleniem seksualnym można nazwać jedynie całkowity brak seksu. Cała reszta to kwestia gustu" Zygmunt Freud

            Skomentuj

            • Stanley87
              Świętoszek
              • May 2024
              • 6

              Uwielbiam zadbane kobiece dłonie i stópki

              Skomentuj

              • Raine
                Administrator
                • Feb 2005
                • 5269

                Napisał Tommie
                (...) kinki. Nie ma chyba w języku polskim jednego słowa na to określenie w angielskim.
                Perwersyjki.
                Może być?

                To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                Regulamin Forum.

                Skomentuj

                • Tommie
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jun 2016
                  • 214

                  Pasuje
                  "Odchyleniem seksualnym można nazwać jedynie całkowity brak seksu. Cała reszta to kwestia gustu" Zygmunt Freud

                  Skomentuj

                  • cortez2000
                    Świętoszek
                    • Apr 2024
                    • 3

                    Jak ktoś wyśmiewa i poniża mojego małego penisa

                    Skomentuj

                    • on91
                      Świętoszek
                      • Jun 2024
                      • 24

                      zabawki,damska bielizna, zabawa na kamerce (bez twarzy) uległość

                      Skomentuj

                      • KlaudiaS97
                        Świętoszek
                        • Jun 2024
                        • 1

                        Zdecydowanie,
                        uwielbiam zdradzać faceta i całować się potem z nim.. namiętnie by poczuł smak prawdziwego penisa.

                        Skomentuj

                        • elKoj69
                          Perwers
                          • Sep 2012
                          • 1211

                          Ale ma świadomość, że to smak prawdziwego penisa, a nie, że na przykład nie myjesz zębów?
                          Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

                          Skomentuj

                          Working...