W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jakie macie fetysze?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Husbandsin87
    Banned
    • May 2016
    • 10

    ja to na przyklad lubie, jak moja partnerka seksualna sie za kogos przebiera, np za pielegniarke. No i odgrywamy sobie jakas scenke, ze przychodze do lekarza. Ona ma tam swoje przyrzady, okazuje sie, ze mam cos z penisem no i chce mi go opatrzyc. Takze takie cos mnie bardzo podnieca i chyba stanowi takie urozmaicenie zwyklego, monotonnego seksu

    Skomentuj

    • Kalilah
      Administrator
      • Mar 2012
      • 2726

      Napisał Husbandsin87
      ja to na przyklad lubie, jak moja partnerka seksualna sie za kogos przebiera, np za pielegniarke. No i odgrywamy sobie jakas scenke, ze przychodze do lekarza. Ona ma tam swoje przyrzady, okazuje sie, ze mam cos z penisem no i chce mi go opatrzyc. Takze takie cos mnie bardzo podnieca i chyba stanowi takie urozmaicenie zwyklego, monotonnego seksu
      To, że coś cię podnieca i stanowi urozmaicenie wcale nie czyni jeszcze danej rzeczy fetyszem.
      My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

      Regulamin forum

      Skomentuj

      • Damian1
        Świętoszek
        • May 2016
        • 3

        A moim fetyszem jest kobiecy okres. Podpaski, tampony, podmywanie sie przez kobiete w tym czasie. Zawsze u mnie w pracy w toalecie musze sprawdzic w metalowym pojemniczku czy nie ma tam czegos zuzytego po kobiecie he, he. A jak cos znajde to wacham i podniecam sie okresowym zapachem.

        Skomentuj

        • Adam_sz
          Świętoszek
          • May 2016
          • 1

          Moim fetyszem jest stawianie baniek ogniowych. Zwykłe i erotyczne takie jak np na tych obrazkach.


          albo filmikach:


          Skomentuj

          • doors2
            Świntuszek
            • Aug 2005
            • 62

            zazdrość w oczach partnerki

            Skomentuj

            • szlug_i_zapałka
              Świntuszek
              • Mar 2015
              • 58

              włochate cipki
              duże wargi
              wąchanie majtek używanych ze śladami śluzu (wersja light bo bez śladów drachy)
              chodzenie nago z żoną i bez niej
              jej pupa
              duże wiszące piersi

              Skomentuj

              • andrew95
                Świętoszek
                • Dec 2014
                • 27

                Tyłek mojej. <3

                Skomentuj

                • Glukoza
                  Świętoszek
                  • Jun 2010
                  • 9

                  Facet z papierosem w ustach.

                  Skomentuj

                  • Marduk666
                    Ocieracz
                    • Mar 2015
                    • 191

                    Mam kilka niewinnych
                    -To chyba fetysz skoro większość moich partnerek to były puszyste kobiety, dziewczyny.
                    -Lubię widok penisa przy pracy więc doggystyle, jeszcze lepiej jak partnerka rozszerza przy tym pośladki, ogólnie lubię ten widok nawet beze mnie w niej. Poezja!
                    -Pikantne słownictwo podczas seksu.
                    -Oczywiście dojrzałe 40+ kwintesencja kobiecości.

                    Skomentuj

                    • JolaKocica
                      Świętoszek
                      • Jul 2014
                      • 4

                      Ostatnio mam dziwne sny...Sama nie wiem co to znaczy, czy to mój fetysz, fantazja czy wprost przeciwnie. Śnię o mężczyźnie, który dotyka mego ciała długim sztyletem podczas gdy ja leże przywiązana do łózka.

                      Skomentuj

                      • czumbrandd
                        Świętoszek
                        • Jul 2016
                        • 1

                        Ja uwielbiam patrzeć na kobiecy anus i lizać go oraz oczywiście sek analny ��

                        Skomentuj

                        • Centurion
                          Ocieracz
                          • Feb 2009
                          • 132

                          Pończochy, stopy, latex, wetlook, legginsy, bardzo podobają mi się latexowe legginsy i pończochy- to już kumulacja. Lubię dominację, obroże, smycze, kręcą mnie ostre klimaty w seksie
                          0statnio edytowany przez Centurion; 30-08-16, 12:18.

                          Skomentuj

                          • Magdallena8630
                            Świętoszek
                            • Sep 2016
                            • 1

                            Huśtawka

                            Ja uwielbiam się kołysać i często zmieniać pozycję to mnie kręci i podnieca. Odkąd mam Huśtawkę seks jest przyjemny dziki namiętny i w różnych pozycjach. To jest to czego szukałam ! Polecam spróbować naprawdę robi wrażenie. Od razu mówię najlepiej taką montowaną do sufitu.
                            A...bym zapomniała i jeszcze jedno powiem możesz również huśtawkę używać jako przyrząd do ćwiczeń.
                            0statnio edytowany przez iceberg; 01-09-16, 23:08. Powód: To ze masz hustawke nie uprawnia do lamania regulaminu

                            Skomentuj

                            • lukwaw
                              Świętoszek
                              • Aug 2016
                              • 11

                              Napisał czumbrandd
                              Ja uwielbiam patrzeć na kobiecy anus i lizać go oraz oczywiście sek analny ��
                              Zgadzam się z przedmówcą

                              Mam lekkie odchyły w stronę biseksualizmu, więc podnieca mnie także zlizywanie spermy z ciała, ust, tyłka dziewczyny...

                              Skomentuj

                              • Ingvarr
                                Ocieracz
                                • Feb 2015
                                • 151

                                Cóż... nie można tak od razu wykładać wszystkich kart na stół, więc zdradzę jeden. Są kobiety z takimi głosami, że już tylko i wyłącznie za to zaciągnąłbym je do łóżka i nie wypuszczał... na przykład Haley Reinhart (O! W tym utworze choćby. https://www.youtube.com/watch?v=aVevvbFNKiY ), Kate Nash (O tu dokładniej. https://www.youtube.com/watch?v=aXTxoPFmL0k ) czy Amy Heidemann (Tu próbka. https://www.youtube.com/watch?v=3aksnPgb0Wk .

                                Te kobietki brzmią w ten pewien specyficzny sposób... no po prostu poezja dla moich uszu.

                                Skomentuj

                                Working...