W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks z kuzynką

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Księciunio
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2005
    • 348

    #46
    fantazje z członkiem rodziny ? eeee to nie dla mnie, nigdy czegos takiego nie mialem i to chyba dobrze. Chyba nie bylbym zadowolony z tego typu fantazji.
    Seks jest działką, którą zacofani uprawiają ręcznie. Lidia Jasińska

    Skomentuj

    • aktiv81
      Świętoszek
      • Mar 2006
      • 19

      #47
      Ja mialem niezla okazje. Mam naprawde super kuzynke zawsze sie dobrze dogadywalismy i kiedys chyba na poczatku liceum pojechal do rodzinki w odwiedziny a że spać nie bylo gdzie to musieliśmy razem i mowie wam cala noc przeleżalem przodem do ściany z malym jak maszt. Rano tez musialem swoje odczekać zanim moglem wstac.... malo brakowalo

      Skomentuj

      • SebaLee1981
        Świętoszek
        • Feb 2007
        • 8

        #48
        heh u mnie większośc rodzeństwa to dziewczyny... no i jak miałem jakies 16,17 lat (czyli już ładny kawałek czasu minął) strasznie podobała mi sie moja siostra cioteczna 2 lata starsza ode mnie.. miałem fantazje z Nia związane rzecz jasna..ogólnie chyba bylismy najbardziej zgrani i przy rodzinnych spotkaniach spędzaliśmy czas razem..była nić porozumienia..kiedyś... teraz ona wyjechała z chłopakiem do anglii a mi przeszły te fantazje. I bardzo dobrze ze tak sie stało ...na szczęscie teraz mam inne:-)))
        Nie ma dla mnie tematów TABU...

        Skomentuj

        • Mario69
          Świętoszek
          • Jun 2007
          • 4

          #49
          Napisał pasciu
          mam 21 lat , jakies dwa lata temu byłem na weselu kuzyna , było dośc fajnie i śmiesznie jak to na takich imprezach , niestety byłem bez osoby towarzyszącej bo dzien przed ślubem zerwała ze mną dziewczyna , ale jakoś sie bawiłem na weselu to z kuzynkami to z ciotkami , w nocy wyszedłem na zewnątrz zapalić i troche odetchnąc , usiadłem obok mojej wtedy 16 letniej kuzynki , była juz troszke wypita , oczywiscie piła pokryjomu bo rodzice by jej nie pozwolili , zaczęla mi sie zwierzać że chłopak z którym teraz jest jej nie szanuje i takie tam , wstałem i chciałem iść go potrzepac ale zatrzymywała mnie z całych sił aż wkońcu obwiesiła mi sie na szyji i nasze twarze zblizyły sie dośc blisko , popatrzylismy sobie w oczy , zapadła cisza , staliśmy tak chwile az nagle zaczeliśmy sie całowac , lizalismy sie dosc długo najpierw delikatnie a potem coraz gwałtowniej , przeszlismy na tył sali , dalej całując sie jak zwierzęta , włożyłem jej ręke pod sukienke i masowałem jej skarb przez rajstopki i majteczki które miała na sobie , zaczeła lekko stekać a ja szybciej oddychac , nagle poczułem jej reke na moim penisie , zaczeła go masowac oczywiscie przez spodnie , wkoncu rozpięła mi rozporek , wyciągnęła mojego wojownika , zaczęła dalikatnie walić mi konia , wkoncu uklękła przedemną i zaczęła ssac mojego fiuta , juz po chwili doszedłem ale nie do jej buzi tylko na ziemie , postanowilismy wrócić na sale i reszte weselą bawliliśmy sie razem
          farciarz

          Skomentuj

          • Sharp89
            Świntuszek
            • Jul 2007
            • 61

            #50
            Napisał tommmkos1
            W prosty ale ryzykowny sposób Czasami kuzynka zostawała u nas na noc, ponieważ komputer był w pokoju, w którym ona spała, miałem okazję siedzieć tam nieraz do bardzo późnych godzin nocnych. Kuzynka zwykle zasypiała szybko i (na moje szczęście ) miała mocny sen.

            Zorientowałem się któregoś wieczora, że ona śpi w koszulce nocnej. Chciałem więc sprawdzić czy ma na sobie majteczki czy jest bez bielizny... Nie musiałem się natrudzić (chociaż bałem się jakbym szedł na stracenie ) bo lekko odchyliłem koc, którym była przykryta, koszulkę miała podwiniętą mniej więcej do wysokości pępka...

            Widok więc, który mogłem podziwiać był naprawdę nieziemski, cieszyłem oko przez kilka minut a i mój stwardniał całkiem nieźle! Niezapomniane przeżycie
            ciekawe jakbyście sie zachowali jakby ona sie obudziła

            ej mam pytanie:ale czy z kuzynką to raczej niejest jakieś kazirodztwo czy cuś?bo ja nie mam pojęcia w tych sprawach....
            0statnio edytowany przez sister_lu; 02-04-09, 23:41.

            Skomentuj

            • PiTeRmEiStEr
              Świętoszek
              • Jul 2007
              • 4

              #51
              ej no mamy nowe czasy...nie bądźmy jak starsze panie w beretach na głowie...co złego jest w posunięciu sobie kuzynki???

              Skomentuj

              • Sharp89
                Świntuszek
                • Jul 2007
                • 61

                #52
                to że to rodzina tak jakby??;p

                Skomentuj

                • anduk
                  Koci administrator
                  • Jan 2007
                  • 3901

                  #53
                  Napisał PiTeRmEiStEr
                  ej no mamy nowe czasy...nie bądźmy jak starsze panie w beretach na głowie...co złego jest w posunięciu sobie kuzynki???
                  a co złego jest w posunięciu sobie brata, siostry, córki, dziadka?
                  If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                  Skomentuj

                  • lolek222
                    Świntuszek
                    • Jun 2007
                    • 87

                    #54
                    Mam nadzieję,ze ironiczna i pełna drwiny odpowiedz anduka została dobrze zrozumiana (brawo dla niego).
                    Jest tyle innych dziur na świecie, że może lepiej ładować w dziuple w drzewie albo w kretowine!

                    Skomentuj

                    • oxymoron
                      Świętoszek
                      • Jul 2007
                      • 14

                      #55
                      Napisał Sharp89
                      ej mam pytanie:ale czy z kuzynką to raczej niejest jakieś kazirodztwo czy cuś?bo ja nie mam pojęcia w tych sprawach....
                      Zalezy. Glownie od tego jak bliska to jest rodzina. Jezli 7 wody po kisielu to luz mozesz bzykac
                      Ja tez mialem raz taka akcje z kuzynka .... ale przyszywana wiec jestem w 100 % usprawiedliwiony
                      pzdr
                      where is my little rock 'n' roll queen !

                      Skomentuj

                      • Levy
                        Świętoszek
                        • Jul 2007
                        • 30

                        #56
                        Napisał Sharp89
                        ej mam pytanie:ale czy z kuzynką to raczej niejest jakieś kazirodztwo czy cuś?bo ja nie mam pojęcia w tych sprawach....
                        Zgodnie z prawem, za związki kazirodcze uznaje się związki osób spokrewnionych do 4. pokolenia włącznie (czyli jak mają wspólnych pra-pra-pradziadków, a są razem, to jest wszystko ok)

                        Skomentuj

                        • Dolla
                          Świętoszek
                          • Jul 2007
                          • 16

                          #57
                          hm.. jak zajdzie w ciaże to nie dobrze, dziecko będzie nie normalne, ale pomijając ciążę, zancznijmy od tego czy będzie chciała to z toba robić, osobicie, gdyby mój kuzyn chciał się ze mną bzykać, to klaput, a oczy O_O , i powiedziane "nigdy w życiu, czy ty oszalałeś"

                          Skomentuj

                          • Rojza Genendel

                            Pani od biologii
                            • May 2005
                            • 7704

                            #58
                            Napisał Levy
                            Zgodnie z prawem, za związki kazirodcze uznaje się związki osób spokrewnionych do 4. pokolenia włącznie (czyli jak mają wspólnych pra-pra-pradziadków, a są razem, to jest wszystko ok)
                            Mylisz się. Polskie prawo zezwala na ślub z kuzynem/kuzynką.
                            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                            Skomentuj

                            • Yoshua
                              Perwers
                              • Mar 2007
                              • 1374

                              #59
                              Napisał Dolla
                              hm.. jak zajdzie w ciaże to nie dobrze, dziecko będzie nie normalne,
                              niekoniecznie, ryzyko, ze dziecko bedzie chore jest tylko o jeden procent, moze nieco wiecej, wyzsze niz u nie spokrewnionej pary.
                              " - Fajny masz korek od wanny.
                              - Taki tam...
                              - ...Ale gra empetrójki"

                              Skomentuj

                              • elo1234
                                Banned
                                • Feb 2009
                                • 18

                                #60
                                Ludzie mam pytanie ,od niedawna poznałem moja kuzynke i zakochałem sie mowie jej ,ze ja kocham ona takze i zastanawia mnie czy mogł bym z nią sie orzenic nie znam sie na tych pokoleiach wiec moze napisze moi rodzice nie sa prawdziwymi rodzicami jestem z domu dziecka wiec moj ojciec ma ojca i on miał kuzynke i ta kuzynka orzeniła sie i urodziła ciocie a ona z kolei moja kuzynke........ proszę o odpowiedz z gory dzieki

                                Skomentuj

                                Working...