W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks z trzydziestką ;)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • andrzej310
    Świętoszek
    • Mar 2009
    • 16

    Napisał petroniusz1981
    Mnie podniecają kobiety tak 40-60 . Sex z taką zadbaną dojrzałą kobietą musi być pięknym przeżyciem. Całymi dnami przyglądam się takim . Młodsze też mi się podobją ale za starszymi dosłownie szaleję .
    Też mam podobne gusty. taką Izabelę Skrybant chciałbyś wyruchać? (napewno jest grubo po 60ce) ja po mimo jej wieku chyba bym nie odmówił...

    Skomentuj

    • Jeronimo_
      Erotoman
      • Feb 2010
      • 393

      OMG! Przecież to moja sąsiadka jest.
      "purposelessness is my purpose"

      Skomentuj

      • Alexandra
        Banned
        • Mar 2011
        • 382

        Napisał rimmingator
        zaraz sam wejde w 30-ke i wtedy bede posówal swoja 30 letnią szpare... ale dla młodzszego to frajda gdy 30-ka jest starsza, w wieku 25 lat wytrzepac 30-ke to jest coś...
        Ja miałam 19 lat jak byłam z 33 latką. Bo teraz to sama jestem blisko 30, ale do młodszych raczej mnie nie ciągnie. Może czasem mi taka myśl przez głowę przemknie...
        0statnio edytowany przez Alexandra; 29-06-11, 00:42.

        Skomentuj

        • mihau1
          Świntuszek
          • Aug 2009
          • 57

          Ja bym zdecydowanie wolał w drugą stronę tzn. jestem po trzydziestce i chciałbym się pobawić z dwudziestką. Fajne młode ciałko. To jest wyzwanie. Ehhh
          Życie to nie bajka....

          Skomentuj

          • Malgorzata
            Seksualnie Niewyżyty
            • Mar 2011
            • 196

            małolat dużo gada, bez ładu i składu, szybko się podpala i to takie...hmmm. Nie wiem jak to określić ale wino musi dojrzeć a młode wino to takie winko ale tez ma swój urok jak ktoś lubi. Wszystko może być fajne, zależnie od czasu, sytuacji i nastroju ale generalnie wolę dojrzałych facetów bo mają w sobie to coś i jakby więcej tego czegoś. Ale to naprawdę bardzo indywidualna sprawa.

            Skomentuj

            • MarcinSz
              Świntuszek
              • Jun 2011
              • 51

              Napisał alternati
              Ja straciłem prawictwo z 30. Skoro żadna rówieśniczka nie chciała mnie to kij im w oko. To na co pracowałem z dwudziestką przez 2 miechy z 30 miałem po godzinie i bez większych oporów. Kij w oko zarzyganym 20letnim księżniczkom - nie chcecie to nie.
              Jak to mawia moja koleżanka z pracy (ok 40) "na starej piczy młody ch##j się ćwiczy". I fakt tak jak kolega mówi starsze nie pierniczą sie w tańcu wie czego chce i człowiek może się wyskakać

              Skomentuj

              Working...