W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks i podroze w czasie :D

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5252

    #76
    Racja. Ale potraktuj to jako prośbę z mojej strony Bo bluzgnąć sobie raz na jakiś czas można - tylko nie chomikuj tego, żeby później nagle wystrzelić jak haubica

    Ok - zabawmy się w typowanie. Czy chciałbyś cofnąć się teraz o jakiś czas, żeby móc coś zmienić?

    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • DajMiTęNoc
      Perwers
      • May 2005
      • 1153

      #77
      Do czasu kiedy moi starzy się bzykali i kazałbym się im zabezpieczyć, bo nie chce się zyć na tym powalonym świecie gdzie zawsze pod górke. Ale zyje nadzieją, że jutro też się nawale i będzie ogólnie fajny dzień.
      0statnio edytowany przez DajMiTęNoc; 07-09-05, 23:17.
      Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

      Skomentuj

      • Falcon
        Seksualnie Niewyżyty
        • Mar 2005
        • 369

        #78
        Kurde ludzie wezcie wy spojrzyjcie na siebie o co wy wogule sie klucicie, matko jedyna mam zly tydzien bardzo zly a jak wchodze na moje ulubione forum zeby sie odprezyc to co widze klotnie jednych z najlepszych forumowiczow o nic wlasciwie kurna chata jak dzieci w piaskownicy!! wezcie wy sie w garsc napijcie po browarze to moze wam przejdzie niech mnie kurde ges kopnie wlasnie tego mi bylo potrzeba!!
        Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

        Skomentuj

        • DajMiTęNoc
          Perwers
          • May 2005
          • 1153

          #79
          A ja kończe browca który miał być na rano na kaca. Dobije sie nim i ide w kimono jutro znów kolejny powalony dzień przynajmnie do popoludnia. Bo póxniej znów pewnie się nawale i będzie odrazu lepszy humor
          Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

          Skomentuj

          • mirakla
            Perwers
            • Feb 2005
            • 805

            #80
            a ja bym jeszcze chciała się cofnąć do starożytnej Grecji,na wyspę Lesbos,i być uczennicą Safony
            I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

            Skomentuj

            • Redchemist
              Erotoman
              • Jul 2005
              • 396

              #81
              Podobno kiedyś na wyspie Lesbos nie było osobnika płci męskiej włączając zwierzęta ale to pewnie jakiś mit
              Varium et mutabile semper femina

              Skomentuj

              • Falcon
                Seksualnie Niewyżyty
                • Mar 2005
                • 369

                #82
                mit mitem ale kobitek byla na bank duza przewaga oj moglo by byc ciekawie!!
                Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                Skomentuj

                • mirakla
                  Perwers
                  • Feb 2005
                  • 805

                  #83
                  Napisał Falcon
                  mit mitem ale kobitek byla na bank duza przewaga oj moglo by byc ciekawie!!
                  Dla Ciebie jako faceta nie byłoby ciekawie,bo te kobiety były podobno lesbijkamiwięc mugłbyś sobie tylko popatrzeć...
                  I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                  Skomentuj

                  • Bender
                    Administrator
                    • Feb 2005
                    • 3026

                    #84
                    To nadal sadze ze mogloby byc ciekawie ;D
                    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                    Billy Crystal

                    Skomentuj

                    • Rojza Genendel

                      Pani od biologii
                      • May 2005
                      • 7704

                      #85
                      Napisał Raine
                      Rojze, cofnijmy się w czasie o jakieś półtora tygodnia i prewencyjnie bzyknijmy się na zgodę

                      Beniek, dzia za sugestię ;*
                      Ależ oczywiście :-)
                      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                      Skomentuj

                      • Raine
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 5252

                        #86
                        Hm. Ostatnio byłem w Kraku na nagraniu, jakieś dwa i pół roku temu, ale... w razie czego, stawiasz po Harnasiu? Ja zakupię jakieś obwarzanki i będzie git

                        Tylko szkoda, że gołębie na Starówce nie są nawet w połowie tak bezczelne, jak w Poznaniu - tam raz na obu ramionach siedziało mi ich 5 ;]

                        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                        Regulamin Forum.

                        Skomentuj

                        • Falcon
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Mar 2005
                          • 369

                          #87
                          Lesbijki nie lesbijki ale reke daje ze duzo bylo bi wiec ... hehe
                          Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                          Skomentuj

                          • Indira
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Jun 2005
                            • 272

                            #88
                            Z ta wysa to mit owszem.Na Lesbos ponoc kryjówke miała Afrodyta i tak sie spotykały same panie(ale moge sie mylic).Polecam dowolna mitologie szkolna :]

                            Skomentuj

                            • Rojza Genendel

                              Pani od biologii
                              • May 2005
                              • 7704

                              #89
                              Z tego co ja wiem, to na Lesbos w czasach Safony, to jest walk arystokracji z Pittakosem, mężczyzn jakoś drastycznie nie brakowało.
                              Safona była szczęśliwą mężatką i dobrą matką dla swojej córki Kleis. Była także przywiązana do swoich braci. W jej domie czczono Afrodytę, Muzy i Charyty. Podobnie jak jej współczesne Andromeda i Gorgo- prowadziła szkołę dla dziewcząt. Jej moralność była nienaganna- przez wiele lat wybierano ją do ważnej funkcji liturgicznej- przewodnictwa chóru.

                              Raine,
                              w Krakowie nie ma "Starówki"- tylko Stare Miasto... i nie ma też "obwarzanków"- tylko bajgle, ewentualnie precle. Harnasia oczywiście mogę postawić.
                              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                              Skomentuj

                              • Raine
                                Administrator
                                • Feb 2005
                                • 5252

                                #90
                                Wiesz, dla mnie Stare Miasto to synonim "Starówki" - pod językowym względem jestem kosmopolityczny ;]

                                Swoją drogą, w Poznaniu również nie ma tramwajów - są bimby Zamiast pociągów są bany. A wiesz, co to jest po pyrlandzku 'ryczka'?

                                To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                                Regulamin Forum.

                                Skomentuj

                                Working...