W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks grupowy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #46
    Napisał michal_krk
    skoro juz sie "pieprzymy" to czemu mamy sie nie calowac?! Poza tym nikt mi nie wmowi ze istnieje dobry sex bez pocalunkow
    Ja mam podobną opinię. Jeśli już intymność- to jak najbardziej taka.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • sweet_candy
      Świętoszek
      • Aug 2007
      • 27

      #47
      Jeśli myślicie o takich rzeczach, znaczy to, że już się nie kochacie i jednym słowem fantazjujecie o seksie z kimś innym. Szanująca się osoba w życiu nie zgodziłaby się patrzeć, jak jej ukochana robi to z kimś innym na jego oczach

      Skomentuj

      • Delvis
        Ocieracz
        • Jun 2007
        • 136

        #48
        ja mysle ze to zalezy od ludzi. niektozy sie zgodza na sex grupowy niektozy nie. to zalezy od upodoban a nie od tego czy sie kochaja czy nie.
        jak juz gdzies wspomnialem jeden potrzebuje wiecej osob do spolnych igraszek inny potrzebuje tylko tej jednej osoby i ot cala filozofia
        Czy ktoś taki istnieje?
        Podobno istnieje....

        Używam Debian: Gnome + Compiz FusioN
        przeglądarka: Opera

        Skomentuj

        • Naughty_girl
          Ocieracz
          • Sep 2009
          • 100

          #49
          Chyba czas troszkę odświeżyć ten temat
          Od jakiegoś miesiąca, może dwóch planujemy z moim partnerem trójkącik. Co ciekawe to on mnie zaczął do tego namawiać, ale nie w typowym dla mężczyzn układzie 2k+m lecz 2m+k. Według niego najbardziej podniecające byłoby widzieć mnie brana przez innego faceta, lub kiedy mógłby mnie brać z innym na dwie dziury. Oczywiście taki układ mi bardzo odpowiada, ba, chętnie zgodziłabym się później na 2k+m, żeby i jemu sprawić przyjemność, świetnie byłoby też, gdyby nasza wspólna partnerka była bi, w tedy i ja mogłabym się zabawić.
          Ale do rzeczy. Dzięki temu tematowi dowiedzieliśmy się o czymś takim jak sex party i stwierdziliśmy, że jest to bardziej atrakcyjne niż np. ściąganie kogoś poprzez anonse towarzyskie do wspólnego seksu. Dlaczego? Otóż:
          1. Na takiej imprezie czulibyśmy się bardziej anonimowo - bo w sumie kochalibyśmy się w grupie ludzi, nie było by czasu na nawiązanie bliższych relacji itp. A zaś trójkącik utrudnia taką anonimowość.
          2. Czulibyśmy się jak wśród swoich byłaby naprawdę fajna zabawa, do tego muzyka. A ja całe życie marzyłam nie tylko o uczestnictwie w orgii, ale też możliwości przyglądania się parze która uprawia seks, a takich par, w takim miejscu raczej by nie brakowało.
          3. Moglibyśmy nauczyć się wielu nowych rzeczy i poznać interesujących ludzi
          Ale...
          Są też minusy - w sumie tylko jeden.
          Wiadomo, że każdy jeden stosunek w gumce, ale wszyscy wiemy, że są takie choroby, które przenoszą się poprzez kontakt z krwią. Mam tu namyśli jedną, której bałabym się najbardziej.
          Wyobraźmy sobie sytuację, że całujemy się z obcym partnerem/partnerką i on/ona ma małą rankę w np dziąśle i tu już jest problem.
          Lecz wiadomo, z tego typu rzeczami wiąże się pewne ryzyko, ale przeżycia z pewnością byłyby niesamowite.
          Był ktoś z Was już na takiej imprezie? Lub znacie inne, niż wcześniej podane, strony, na których można zostać zwerbowanym na taką imprezę?
          Czy na tego typu imprezach są problemy z narkotykami? W sumie piszcie wszystko co wiecie o tego typu imprezach. Z góry dziękuję.
          I won't hurt you, unless you ask me to...
          hurt you.

          Skomentuj

          • Tizio
            Erotoman
            • Aug 2006
            • 555

            #50
            Przerabialem rozne konfiguracje seksu grupowego, zarowno trojkaciki (w jedna i druga strone) jak i spotkania z parami (te poznalismy na wspomnianym wczesniej portalu randki sex zone)
            Generalnie radzilbym zaczac lightowo wlasnie od takich spotkan w "waskim" gronie, gdzie mozecie najpierw spokojnie porozmawiac przy kawie czego oczekujecie, co dopuszczacie a czego nie.
            Uczestnictwo w takiej imprezie traktowal bym jako pozniejsze rozwiniecie tych fantazji, gdy juz poznacie swoje reakcje na tego typu doznania.
            Swing moze dac naprawde duzo przyjemnosci ale moze i wiele popsuc, zasada malych kroczkow jest tu jak najbardziej wskazana.

            Co do samych klubow to najpopularniejszym w naszym kraju jest ten w markach kolo warszawy
            Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.Woody Allen
            Kobieta pozwoli ze sobą zrobić, co zechcesz, bylebyś jej o tym nie mówił.Stefan Żeromski

            Skomentuj

            • Naughty_girl
              Ocieracz
              • Sep 2009
              • 100

              #51
              W ramach małych kroczków planowaliśmy pojechać na tego typu imprezę i się po prostu dobrze bawić, z tego co wiem nikt nikogo do niczego nie zmusza, także zajęlibyśmy się sobą, a jeślibyśmy już mieli ochotę, zabawilibyśmy się z kimś. Ale może masz rację.
              Wiesz, ja i mój partner ufamy sobie, ale co do tej drugiej osoby mamy już wątpliwości, sądziliśmy, że seks party będzie lepszym rozwiązaniem.
              I won't hurt you, unless you ask me to...
              hurt you.

              Skomentuj

              • Bambiii
                Perwers
                • Feb 2009
                • 852

                #52
                Uuu, fajny ten klub Tizio Może się kiedyś wybiore, wygląda zachęcająco
                Eat shit.

                Skomentuj

                • Naughty_girl
                  Ocieracz
                  • Sep 2009
                  • 100

                  #53
                  Occch właśnie, właśnie!
                  I won't hurt you, unless you ask me to...
                  hurt you.

                  Skomentuj

                  • Tizio
                    Erotoman
                    • Aug 2006
                    • 555

                    #54
                    Naughty - oczywiscie ze tam do niczego Was nie zmusza rownie dobrze mozecie tylko patrzec Na wiekszosci tego typu imprez obowiazuje zasada opaski - jesli na wejsciu wybierzecie biala to jest to znak dla innych ze nie zyczycie sobie wymiany partnerow.
                    Rozumiem rowniez Wasze watpliwosci co do pozniejszych intencji drugiej osoby, dlatego polecam Wam na poczatek znalezc pare. Mozecie najpierw po prostu kochac sie w swojej obecnosci, a dopiero pozniej decydowac na jakies przetasowania
                    My wlasnie tak zaczynalismy dopiero pozniej mielismy trojkaty.

                    Bambi - w sumie to jest jedyny w Polsce tego rodzaju klub na tak wysokim poziomie, nasi sasiedzi maja takich miejsc zdecydowanie wiecej
                    Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.Woody Allen
                    Kobieta pozwoli ze sobą zrobić, co zechcesz, bylebyś jej o tym nie mówił.Stefan Żeromski

                    Skomentuj

                    • Naughty_girl
                      Ocieracz
                      • Sep 2009
                      • 100

                      #55
                      Pomyślę nad tym Tizio, być może to będzie dla nas lepszy początek, czworokąty, trójkąty. Wszystko w swoim czasie. Dzięki za radę
                      I won't hurt you, unless you ask me to...
                      hurt you.

                      Skomentuj

                      • Tizio
                        Erotoman
                        • Aug 2006
                        • 555

                        #56
                        Nie ma problemu, jakbyscie mieli jeszcze jakies pytania albo watpliwosci to smialo walcie na PM
                        Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.Woody Allen
                        Kobieta pozwoli ze sobą zrobić, co zechcesz, bylebyś jej o tym nie mówił.Stefan Żeromski

                        Skomentuj

                        • Bambiii
                          Perwers
                          • Feb 2009
                          • 852

                          #57
                          No to ja mam pytanie....

                          Kiedy Tizio się tam wybierasz?

                          Eat shit.

                          Skomentuj

                          • Tizio
                            Erotoman
                            • Aug 2006
                            • 555

                            #58
                            Bambi nie wybieram swing juz jest za mna sprobowalem i mi wystarczy
                            Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.Woody Allen
                            Kobieta pozwoli ze sobą zrobić, co zechcesz, bylebyś jej o tym nie mówił.Stefan Żeromski

                            Skomentuj

                            • Bambiii
                              Perwers
                              • Feb 2009
                              • 852

                              #59
                              To żarcik był
                              Eat shit.

                              Skomentuj

                              • Tizio
                                Erotoman
                                • Aug 2006
                                • 555

                                #60
                                Szkoda bo moze dla Ciebie bym wyjatek zrobil

                                Dobra koniec OT bo nas potna zaraz
                                Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.Woody Allen
                                Kobieta pozwoli ze sobą zrobić, co zechcesz, bylebyś jej o tym nie mówił.Stefan Żeromski

                                Skomentuj

                                Working...