W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Fantazje o użytkownikach oraz kogo na tym forum chcial/abys "przelecieć" i dlaczego?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Enea
    Perwers
    • Dec 2005
    • 1010

    Napisał przemoos
    A ja to co myslalem ze ten brzuch to cos specjalnego ale on poprostu jest ... plaski a gdzie 6-pak?
    No wlasnie o to chodzi!!! Jest sliczniutko wyrzezbiony mniaaaaammm

    NIE CIERPIE MIESNIAKOW,SZESCPAKOW ITD, ITP!!!!!

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      Napisał przemoos
      A ja to co myslalem ze ten brzuch to cos specjalnego ale on poprostu jest ... plaski a gdzie 6-pak?
      No właśnie o to chodzi. Jest taki uroczo chłopięcy.
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • glizdziarz
        Banned
        • Sep 2005
        • 1981

        Nooo rojze!!! to o pedofilię zahacza!!

        Skomentuj

        • Enea
          Perwers
          • Dec 2005
          • 1010

          Przecie on pelnoletni jest chyba...

          Skomentuj

          • glizdziarz
            Banned
            • Sep 2005
            • 1981

            chyba?

            Skomentuj

            • tymbark9
              Ocieracz
              • May 2007
              • 128

              e tam wyrzezbiony...moze wychudzony
              "Nadzieja to cierpliwość czekania na to,
              że spełnią się wszystkie pragnienia....."

              Skomentuj

              • DajMiTęNoc
                Perwers
                • May 2005
                • 1153

                Szczerze nie potrafie skojarzyc polowy nickow z postami(odp na temat rzadko wczytuje sie w tresci postow) ale jesli chodzi o kobiety z tego forum sa dwie kobiety nie obrazajac innych ktore maja cos w sobie.

                Nimfy, syreny ktore wabia do siebie. Czytajac ich posty wiemy duzo o nich a jednoczesnie jest jeszcze wielka otchlan tego co skrywaja. Trzeba uwazac na slowa w konfrontacji z nimi i pewnie teraz tez bede czekal na riposte a moze jej nie bedzie.

                1 mirakla
                2 xena(na drugim miejscu tylko dlatego bo trzeba sie rozpisac) zrownowazona, wyksztalcona, silna psychicznie, wyszczekana(przepraszam nie moglem dobrac slowa) , kobieta ktora wie gdzie jej miejsce i potrafi walczyc o swoje(przynajmniej takie me zdanie)trudnostepna. Lubie czytac jej wypowiedzi, sa takie w sam raz, nie zadluge, nie zakrotkie, kazde slowo idealnie pasuje do tresci jej wypowiedzi. Wypowiedzi sa zazwyczaj krotkie, zwiezle i na temat, blyskotliwe(nie wiem czy dobre slowo), zabawne, trafne.

                Szok jej psychika hm.... co ja bym dal za mozliwosc przez minute zobaczenia oczym mysli, za 1h spedzone z nia i nie seks tylko rozmowa. W stosunku do niej po raz pierwszy chyba niepotrafilbym sie zachowac, uwazalbym na kazdy ruch bo wiedzialbym ze jestem pod baczna obserwacja jej.


                Ta kobieta jest po prostu..... brak mi slow nie da sie jej okreslic jednym slowem, w jednym zdaniu, w jednej wypowiedzi. Mozna tak mowic i mowic. Przyciagaja wzrok jej wypowiedzi po prostu a seks ? Tej kobiecie nie proponuje sie seksu po pierwszym spotkaniu trzeba sobie zasluzyc na przyjemnosc. Zupelnie sobie nie wyobrazam jak moze z nia byc w lozku. Przyciaga a jednoczesnie prowadzi do zguby, przynajmniej takie sa me odczucia.
                Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                Skomentuj

                • Xena
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Apr 2005
                  • 338

                  DajMiTeNoc/ I'm speechless !
                  "I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.

                  Skomentuj

                  • DajMiTęNoc
                    Perwers
                    • May 2005
                    • 1153

                    Napisał Xena
                    DajMiTeNoc/ I'm speechless !

                    Chociazby z ciekawosci wydaje mi sie, ze nalezy zadac pytanie dlaczego? I zyczyc spokojnej nocy, spadam spac. Dobranoc.
                    Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                    Skomentuj

                    • Xena
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Apr 2005
                      • 338

                      Chociazby z ciekawosci wydaje mi sie, ze nalezy zadac pytanie dlaczego?
                      Czlowieku,ja to 4x czytalam i dalej nie moge wyjsc z zadumy,ciekawosci,zdziwienia i szoku.
                      Mozna kogos okreslic;fajna,mila, w porzadku....Ale Ty po prostu mnie zamurowales.
                      Trudno uwierzyc,iz moj mizerny tu udzial ,potrafil Ci uksztaltowac az tak precyzjna o mnie ocene. I jakze trafna.
                      Jestem niesamowicie zaskoczona, jeszcze wiecej zaszczycona,bo taka prawdziwa mnie niewielu zna.

                      Wiec pytam dlaczego?
                      0statnio edytowany przez Xena; 08-06-07, 11:52.
                      "I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.

                      Skomentuj

                      • Golum
                        Świntuszek
                        • Oct 2006
                        • 81

                        Slave69
                        Do samego końca... Mojego lub jej

                        Skomentuj

                        • brzydki27

                          Napisał Golum
                          Slave69

                          niewolczka69 jest już zaszachowana Ona mnie kocha, jestem zazdrosny poszukaj sobie innej



                          eheheh

                          Skomentuj

                          • Slave69
                            Ocieracz
                            • Dec 2006
                            • 153

                            Ciii Nasza miłość maiła być naszą słodką tajemnicą
                            " pękła czara goryczy, rozlanych kropel już nikt nie policzy"

                            Skomentuj

                            • DajMiTęNoc
                              Perwers
                              • May 2005
                              • 1153

                              Napisał Xena
                              Wiec pytam dlaczego?
                              Na wstępie przepraszam, ze kazałem tyle czekać na swa mizerna odp. na twe pytanie. Nie będę się tłumaczył, bo, po co przynudzac


                              Dlaczego co? Strasznie uogólnione pytanie, chcesz, żebym zgubił światełko w tunelu podczas rozpisywania?

                              Dlaczego?
                              Ponieważ uważam, ze kobiety powinny być ambitne, silne i wykształcone, władcze. Takie kobiety są dla mnie jak adrenalina, obcowanie w ich towarzystwie przyprawia mnie o szybsze bicie serca. Są dla mnie jak femme fatale, ponieważ trącę głowę, tak jak w związkach zazwyczaj analizuje i nie angażuje się w uczucia, trzymam na dystans, gdzie kobieta się rozkoc***e a ja jestem zimny. W związkach z kobietami silnymi jest na odwrót to one analizują i nie ufnie podchodzą, trzymają na dystans a to ja się rozkoc***e, tracę głowę. Jak jabłko w raju lśni i kusi by je zerwać, ale to prowadzi do zguby. Intesencja kobiecości jak dla mnie. Kobieta, z która można rozmawiać długimi wieczorami, gdzie się wypytuje o nią(stara się poznać) a mówi się o sobie(ona poznaje i ona decyduje). Siedzi cicho i analizuje ciężko zdobyć zaufanie, ale jest warto zyskać w oczach takiej kobiety jak ty.

                              Związki odbiegają od normy. W takim związku każdy jest ostrożny. Uważam ze związek wtedy jest oparty na innych regułach, szacunek, poszanowanie cudzej własności, uszanowanie prywatności drugiej osoby, zaufanie, rozmowa(prawdziwa rozmowa[nie typu co dzis robilas itp chociaz warto sie zapytac ale ostroznie by nie poczula sie ograniczona]. Ta nie ma tego steku bzdur, jakim żyją inni ludzie, tam nie jest mdło.

                              Wydaje mi się po poprzednich doświadczeniach, ze kobiety silne sa z pozoru zimne, ale jak się zdobędzie zaufanie długa ciężka praca, gdy kobieta zaczyna się otwierać przed mną poznaje jej ciepło dusze romantyczki.

                              Kobiety, którym lepiej leży biała koszula na nich niż na mnie. A wieczorami po całym dniu stawiają na prywatność, luz, ciepło zakładają biały sweter i człowiek się zastanawia, co w tej kobiecie siedzi a czym bardziej się zastanawia tym bardziej wsiąka.

                              U niej trzeba zasłużyć na cieple danie nie ma ze wraca się do domu a ona w garach wstyd w ogóle jej wspominać o kolacji praniu to nie typ kury domowej.

                              Prawdziwy związek 50/50 obowiązków

                              Jeśli dochodzi do seksu to zaczyna się od niepewności i dochodzi się do za****stej namiętności. A wtedy czas płynie,nie czas nie płynie, czas jakby się zatrzymał i jest wzajemna rozkosz ta chwila.

                              Ich nie można trzymać na uwięzi, bo tylko jeszcze szybciej się zerwie. Bo będzie czuła, ze narusza się jej przestrzeń.

                              Ogólnie to jest wielkie przeżycie dla mnie, to jak być ciągle pod wpływem narkotyku, którym jest pranerka. Szkoda tylko, ze z czasem odchodzi a zjazdy sa najgorsze. Ciężko się później pozbierać.


                              Czytając to chyba zgubiłem światełko w tunelu(zagalopowałem się) dużo inaczej planowałem odpisać na to pytanie miało być krotko zwięźle i na temat i znów się nie udało.


                              PS tak a pro po Libra?
                              Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                              Skomentuj

                              • Xena
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Apr 2005
                                • 338

                                Czytając to chyba zgubiłem światełko w tunelu(zagalopowałem się) dużo inaczej planowałem odpisać na to pytanie miało być krotko zwięźle i na temat i znów się nie udało.
                                Wszystko sie udalo,wszystko wyszlo perfekt i wszystko sie zgadza.
                                W związkach z kobietami silnymi jest na odwrót to one analizują i nie ufnie podchodzą, trzymają na dystans a to ja się rozkoc***e, tracę głowę.
                                Dodala bym jeszcze tone anielskiej cierpliwosci by ja zdobyc. Jednak kiedy opadna obronne mury-kocha zdrowa,oddana i szczera miloscia.
                                Ufac bez granic mozna jej napewno,poczawszy od najciemniejszego sekretu po sieminarium wsrod 100-u mezczyzn.
                                W takim związku każdy jest ostrożny. Uważam ze związek wtedy jest oparty na innych regułach, szacunek, poszanowanie cudzej własności, uszanowanie prywatności drugiej osoby,
                                Wszystko co tu zawarles jest na 1-szym miejscu. Nie wyobrazam sobie inaczej.
                                (Nie wyobrazam sobie otworzyc jego korespondencji,szuflady lub szperac w kieszeniach. Never).
                                U niej trzeba zasłużyć na cieple danie nie ma ze wraca się do domu a ona w garach wstyd w ogóle jej wspominać o kolacji praniu to nie typ kury domowej.
                                Prawda,prawda.
                                Prawdziwy związek 50/50 obowiązków
                                Tez prawda
                                Jeśli dochodzi do seksu to zaczyna się od niepewności i dochodzi się do za****stej namiętności. A wtedy czas płynie,nie czas nie płynie, czas jakby się zatrzymał i jest wzajemna rozkosz ta chwila.
                                Kazdy raz jest jak pierwszy raz.
                                Ich nie można trzymać na uwięzi, bo tylko jeszcze szybciej się zerwie. Bo będzie czuła, ze narusza się jej przestrzeń.
                                Nie daj boze,bo odleci jak ptak,ktory nie wraca na zime.
                                Szkoda tylko, ze z czasem odchodzi a zjazdy sa najgorsze. Ciężko się później pozbierać.
                                Ale kiedy nie odchodzi-jest na zawsze.

                                Gemini-a silver butterfly
                                0statnio edytowany przez Xena; 10-06-07, 01:42.
                                "I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.

                                Skomentuj

                                Working...