W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Marzenie erotyczne, które powinno pozostać w sferze marzeń

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Outlaws13
    Perwers
    • Oct 2011
    • 1332

    Zakonnica ,wysoka tak 180cm, 30-35 lat, długie czarne włosy, subtelny czarny z brązem make up, ponętne usta meksykańska czerwień,, biust D, naturalna śniada cera( nie solarium) i czerwona bielizna typu gotyk ewentualnie peek-a-boo. Taką to by mi żona wybaczyła. Oto moje marzenie. Zakonnica musi być prawdziwa, przebieranki się nie liczą. Oczywiście sex w jakiej kaplicy i w tle muzyka Nightwish-"Planet hell"

    Lepiej niech to będą tylko marzenia, po czymś takim rozpętała by sie wojna religijna w moim świecie
    0statnio edytowany przez Outlaws13; 24-10-11, 13:56.
    "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

    sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

    Skomentuj

    • Bambiii
      Perwers
      • Feb 2009
      • 852

      Oczywiście, umalowana zakonnica to przecież standard.
      Eat shit.

      Skomentuj

      • Outlaws13
        Perwers
        • Oct 2011
        • 1332

        Napisał Bambiii
        Oczywiście, umalowana zakonnica to przecież standard.
        chylę czoło przed Bambiii, ale można się umówić z zakonnicą miedzy obiadem a mszą na zwiedzanie kaplicy. Wtedy będzie ogarnięta. Na Detektywa Rutkowskiego wpadła zakonnica a dziś jest jego żoną, czy będzie dopiero. Wacka i myszki się nie oszuka.
        Nieprawdaż
        fantastyka na całego ale jak by to miało miejsce i się wydało to rodzina z żony strony (pis)by padła na serce. Ale jaja
        0statnio edytowany przez Outlaws13; 24-10-11, 15:46.
        "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

        sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

        Skomentuj

        • tonymontana
          Świętoszek
          • Apr 2011
          • 9

          niezle pojechales z ta zakonnica hehe.... pamietaj przebrac sie za ksiedza no i moglbys wywolac jeszcze wieksze zamieszki niz te jazdy z obrona krzyza hehe

          Skomentuj

          • Outlaws13
            Perwers
            • Oct 2011
            • 1332

            Napisał tonymontana
            niezle pojechales z ta zakonnica hehe.... pamietaj przebrac sie za ksiedza no i moglbys wywolac jeszcze wieksze zamieszki niz te jazdy z obrona krzyza hehe
            Bałem się czy nie obrażę uczuć religijnych u kogoś.
            Nie jest to moja fantazja tylko marzenie. Miałem takie trzy marzenia. Zakonnica, pielęgniarka, policjantka. dwa ostatnie się spełniły, może pierwsze kiedyś....
            0statnio edytowany przez Outlaws13; 24-10-11, 19:04.
            "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

            sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

            Skomentuj

            • lessie
              Świętoszek
              • Jun 2011
              • 17

              spotkałam ją na imprezie, na której byłam osobą towarzyszącą. nocne i trochę alkoholowe już tańce: "zatańcz z nami" - powiedziała, łapiąc mnie i zgarniając do siebie i męża. po chwili, nie wiem, jak to się stało, tańczyłam już tylko z nią, a ona tak niesamowicie kołysała dociśniętymi do moich biodrami... dalej nie stało się nic, bo dałam nogę, przypominając sobie, że ten nie jestem singlem. ale bioder tych nie mogę zapomnieć

              Skomentuj

              • Outlaws13
                Perwers
                • Oct 2011
                • 1332

                Lessie, twoje marzenie brzmi bardzo ciekawie i smacznie.
                Ja też podobnie jak ty swoje marzenie umieściłem tu bo konsekwencje przewyższyły by zyski
                "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                Skomentuj

                • Gruboss

                  Myślę już pare dni nad tym wątkiem i nic mi do głowy nie przychodzi...

                  Skomentuj

                  • AlwaysHorny
                    Świętoszek
                    • Oct 2011
                    • 0

                    Mnie kręci BDSM..
                    Typowy, ostry z poniżaniem i bólem... Mmm, ale chyba zostanie to fantazją

                    Skomentuj

                    • Lilia_tygrysia
                      Świętoszek
                      • Oct 2011
                      • 17

                      W mojej fantazji jestem z partnerem w łóżku a jego kolega patrzy na nas z ukrycia. Nie wiemy że tam jest albo udajemy że go nie ma. Potem mój partner idzie pod prysznic a kolega kładzie się obok mnie od tyłu - super zabawa.

                      Skomentuj

                      • upocone jajka
                        Banned
                        • May 2009
                        • 5151

                        to jak ktoś pasztet to juz nie ma prawa do miłości?

                        Skomentuj

                        • upocone jajka
                          Banned
                          • May 2009
                          • 5151

                          protestuje ! jak sie jest brzydkim to można ruchac towary i wcale nie trza miec hajsu, jest taka zależność na ogół ladne kochają pasztetów a brzydkie kobiety tych krystianow ronaldow

                          Skomentuj

                          • Atme
                            Ocieracz
                            • Jul 2011
                            • 105

                            upocone jajka - hahaha no dobre, a ja myslalam, ze generalnie kazdy szuka kogos, na kogo w swoim mniemaniu zasluguje tzn im wyzsza samoocena tym wieksze wymagania w stosunku do partnera a im wieksza rozbieznosc miedzy samoocena a tym, jak w ocenie wypada partner tym wiecej problemow - albo: oh, nie zasluguje na Ciebie, jestem taka beznadziejna, sluchanie czego samo w sobie na dluzsza mete jest bardzo meczace dla partnera, z tego tez czesto wynikaja rowniez kompleksy, zazdrosc itp , albo: och nie zaslugujesz na mnie - co w spososb oczywisty takze krzywdzi partnera No jest to jedna z teorii w kazdym razie...

                            A co do fantazji, ktorych raczej nie powinnam i raczej nei spelnie... no coz - ostatnio w pracy pojawil sie koles, ktory jest bardzo apetyczny...
                            "Some cause happiness wherever they go, some whenever they go."

                            Skomentuj

                            • Grajam
                              Ocieracz
                              • Feb 2009
                              • 131

                              Chciałbym zobaczyć moją laskę uprawiającą seks z inną laską...

                              Skomentuj

                              • nuova
                                Perwers
                                • Aug 2009
                                • 823

                                Seks, po którym miałabym masę siniaków w widocznych miejscach
                                Ty kiedy ją mijasz w alejach Starówki
                                Myślisz o jej czterech literach jakbyś pisał krzyżówki

                                Skomentuj

                                Working...