W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Sny erotyczne

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Don Kam

    Czasem miewam ale zbyt rzadko :/

    Skomentuj

    • JohnSnow
      Świętoszek
      • Feb 2014
      • 29

      Najpierw całuski a później szybki rimming & minetka. Dawno sen nie był tak realny i długi. Banan na twarzy na cały dzień. Chcę więcej i częściej.

      Skomentuj

      • malinowelove
        Ocieracz
        • Dec 2016
        • 164

        Jak już mi się śni coś w tym stylu to zazwyczaj kilka nocy pod rząd. Zawsze kończy się prawdziwym orgazmem, po którym się budzę. Uśmiech nie schodzi mi z twarzy przez cały dzień �� Co mi się śni... Na pewno zawsze ja, w większości przypadków z mężem (boskie ciałko). Chyba żaden perwers, ale pewna nie jestem, bo kiepsko to pamietam.

        Skomentuj

        • doors2
          Świntuszek
          • Aug 2005
          • 62

          nie wiem co mi się śniło ale żona mówiła , że takiego orgazmu w moim wykonaniu nigdy nie widziała

          Skomentuj

          • pantarhei
            Świętoszek
            • Jan 2017
            • 45

            Kurczę, takie coś miałem w wieku 16-17 lat. Później, owszem były i są takie sny ale nie kojarzę, żebym obudził się zalany :U

            Skomentuj

            • garcio
              Banned
              • Feb 2017
              • 9

              Ja miewam dość często, nawet bym się nie spodziewał nigdy w życiu, że mogę uprawiać w snach sex z takimi osobami xd

              Skomentuj

              • Ciasna Felishia
                Świętoszek
                • Jan 2018
                • 48

                Snilo mi sie tej nocy, ze zabawialam sie cipeczka przy trzech facetach
                Poczuj ciepło moich usteczek, szarpnij mnie za włosy, daj mi z liścia, przyciśnij moją głowę do swojego kutasa i nazwij swoją obciągarą skarbie ;*

                Skomentuj

                • jagrab4
                  Świętoszek
                  • Mar 2007
                  • 9

                  Napisał Ciasna Felishia
                  Snilo mi sie tej nocy, ze zabawialam sie cipeczka przy trzech facetach
                  To ja miałem podobny sen. Staliśmy we 3 z kolegami, a wspaniała laska, wręcz bogini wyuzdania i seksu zabawiała się swoją cipką. Była perfekcyjna. Później kolegom robiła handjob, a ja lizałem jej cipkę i dupkę a na końcu dosiadła mnie i zajechała do końca. Wypaliłem wszystko co miałem, a ona kucnęła nade mną o kazała wylizać cipkę do czysta. wspaniały sen. A może mieliśmy ten sam sen?

                  Skomentuj

                  • Novaja
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Apr 2017
                    • 233

                    Rzadko pamiętam swoje sny, jeszcze rzadziej o nich myślę. Ale tym razem robi mi się gorąco na samo wspomnienie...

                    Śniło mi się, że byłam z dwoma chojnie obdarzonymi mężczyznami, obu na mnie zależało, a mnie to kręciło.
                    Ostatecznie stanęło na tym, że panowie usiedli na łóżku naprzeciwko siebie, obaj ze sterczącymi palami, a ja nabiłam się.najpierw pupą na jednego, następnie cipką na drugiego i w ten sposób ujeżdżałam ich.
                    Zmarł twórca autokorekty. Niech mu ziemia lepką Będzin.

                    Skomentuj

                    • anyway90
                      Erotoman
                      • Mar 2019
                      • 524

                      Napisał Novaja

                      Śniło mi się, że byłam z dwoma chojnie obdarzonymi mężczyznami, obu na mnie zależało, a mnie to kręciło.
                      Cholera no... tez chcę takie sny

                      Mi zazwyczaj erotycznie śnią się osoby, z którymi w rzeczywistości nie mogłoby do czegokolwiek dojść. Czasem jest to ktoś, o kim zdarzyło mi się fantazjować, kto gdzieś tam „siedział” w mojej podświadomości jako obiekt pożądania. A czasem śni mi się seks z kimś, kogo na jawie nigdy w sensie seksualnym bym nie rozważała, jest to z reguły zaskakujące doświadczenie plus Sporadycznie śni mi się seks z kobieta

                      Skomentuj

                      • Ciasna Felishia
                        Świętoszek
                        • Jan 2018
                        • 48

                        Napisał jagrab4
                        To ja miałem podobny sen. Staliśmy we 3 z kolegami, a wspaniała laska, wręcz bogini wyuzdania i seksu zabawiała się swoją cipką. Była perfekcyjna. Później kolegom robiła handjob, a ja lizałem jej cipkę i dupkę a na końcu dosiadła mnie i zajechała do końca. Wypaliłem wszystko co miałem, a ona kucnęła nade mną o kazała wylizać cipkę do czysta. wspaniały sen. A może mieliśmy ten sam sen?

                        Mozliwe
                        Poczuj ciepło moich usteczek, szarpnij mnie za włosy, daj mi z liścia, przyciśnij moją głowę do swojego kutasa i nazwij swoją obciągarą skarbie ;*

                        Skomentuj

                        • wiarus
                          SeksMistrz
                          • Jan 2014
                          • 3264

                          Helołłł - jest na pokładzie jakiś psychiatra-psycholog-specjalista od snów???
                          Potężny, wielopiętrowy budynek, z elewacją w postaci splątanych grubych i liściastych konarów okalających okna /otwory/. W każdym z nich jakaś moja "była" /lub ekipa/, w najbardziej perwersyjnej sytuacji z jaką ją kojarzę. Przemieszczałem się po tej elewacji, jak po labiryncie i zaliczałem we śnie jej powtórkę. Nie pamiętam, czy razem z obecną, czy z nią była końcówka snu.
                          W każdym razie, zharowałem się jak bury osioł!
                          "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                          James Jones - Cienka czerwona linia

                          Skomentuj

                          • lee
                            Erotoman
                            • Sep 2005
                            • 567

                            Napisał wiarus
                            Potężny, wielopiętrowy budynek, z elewacją w postaci splątanych grubych i liściastych konarów okalających okna /otwory/.
                            Gaudi Cię nawiedził (?)

                            Napisał wiarus
                            W każdym z nich jakaś moja "była" /lub ekipa/, w najbardziej perwersyjnej sytuacji z jaką ją kojarzę. Przemieszczałem się po tej elewacji, jak po labiryncie i zaliczałem we śnie jej powtórkę.
                            To musi być alegoria.
                            Wygląda na jakieś "podsumowanie". @Wiarus, bądź po prostu ostrożny proszę. Nie używaj suszarki w wannie czy tam... sprawdzaj daty ważności na etykietach butelek... No wiesz...

                            A może "byłe" zrobiły zrzutkę na rzucenie uroku

                            Skomentuj

                            • wiarus
                              SeksMistrz
                              • Jan 2014
                              • 3264

                              Bingo Lee.
                              To było coś w stylu barcelońskiej architektury! Jedyną różnicą jest zastąpienie kamienia żywymi elementami flory. Tyle, że ja nie pracuję w architekturze i nie znam przyczyny tej wizji.
                              Z tym urokiem, to też może być to. Na szczęście nie używam suszarki i wolę prysznic.
                              Wiem, że mam skłonności do czarownic, ale .... za co ???
                              "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                              James Jones - Cienka czerwona linia

                              Skomentuj

                              • Bombel2.0
                                Świętoszek
                                • Jun 2016
                                • 43

                                Ostatnio moja była i koleżanką z pracy. Było gorąco...

                                Skomentuj

                                Working...