W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Marzenia erotyczne, które zdecydowanie chcę spełnić

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • LeginsówFan29

    Napisał Kalilah
    Chciałabym to lepiej zrozumieć .... chcesz się z nią wcisnąć w jedne leginsy?
    Źle sformułowałem zdanie - fakt Chociaż z drugiej strony nie moja wina, że tak to zrozumiałeś Pozdro!

    Napisał Mrau2
    Weźcie się nie nabijajcie z człowieka. Poczucie założenia legginsów to dla niego pół sukcesu, a drugie pół to kobieta obok w podobnych legginsach. Stymulacja przez dotyk jest dobrą grą wstępną i warto się realizować tak jak się pragnie. Zapewne chodzi mu o możliwość penetracji/pieszczot poprzez rozporek.

    Ja mógłbym też tak podobnie, z tym, że równie dobrze mogłyby być to wełniane getry.
    Dzięki za zrozumienie <lol> To jest tylko szybkie nakreślenie tych fantazji więc błędy mogły się wkraść Stymulacja przez dotyk to w sumie (przynajmniej dla mnie) kwestia mocno powiązana z noszeniem leginsów. Dokładnie tak jak napisałeś - "warto realizować się tak jak się pragnie" Tylko z tymi getrami to już nie bardzo dla mnie temat Pozdrawiam!
    0statnio edytowany przez iceberg; 07-04-12, 17:41. Powód: edytuj posty

    Skomentuj

    • Jabohl
      Świętoszek
      • Apr 2012
      • 1

      A mi sie marzy spotkac z kobieta i np. wypic kawe, podczas gdy ja moglbym siedziec nago. Kobieta niekoniecznie, choc to oczywiscie byloby mile widziane. Zawsze krecilo mnie cos takiego.

      Skomentuj

      • Bóg Zegarów
        Świętoszek
        • Dec 2010
        • 15

        Co do moich fantazji które pragnę zrealizować to:
        - seks oralny z finałem w ustach i na twarzy mojej partnerki
        - szybki numer gdzieś na mieście, przebieralnia, łazienka w pubie, restauracji, ciemna sala kinowa
        - lekkie SM, wiązanie, jakiś lateks itd.

        Skomentuj

        • kurczakwa
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jul 2010
          • 256

          Zobaczyć jak mój najlepszy kumpel ogląda w kompie wykradzione nagie fotki mojej żony waląc sobie konia jej pończochami i wąchając jej stringi potem zaspermioną bieliznę odkłada do naszego kosza na brudy :-) kolejna fantazja to przyłapać żonę jak w klubie robi laskę z połykiem jakiemuś małolatowi potem biorę ją do kabiny obok robiąc awanturę czemu się ku,,,wi wkładam jej kutasa do cipki a tam też już ktoś był przedemną bo aż z niej wycieka. rżnę na ostro a potem robię minetkę do czysta
          gg 24183013 pisz śmiało

          Skomentuj

          • Goldie
            Erotoman
            • Apr 2012
            • 546

            zaaawsze chciałam być związana, ale bez żadnych biczów i pejczów, ewentualnie ręce i oczy. W kompletnej ciszy, tak, żeby czekać na ruch, na dotyk, nie wiedzieć z której strony nadejdzie...

            i seks na dachu wieżowca!
            She was some kind of angel, I guess. The kind that Heaven keeps hidden. She smelled the way angels ought to smell.

            Skomentuj

            • Mrau2
              Seksualnie Niewyżyty
              • Nov 2011
              • 207

              A przywiązać na dachu wieżowca?
              Nie wstanę! Tak będę leżał!

              Skomentuj

              • Goldie
                Erotoman
                • Apr 2012
                • 546

                takie połączenie tez wchodzi w grę
                chodź na dachu mogło by być ciężko z przywiązaniem do czegoś stabilnego...
                She was some kind of angel, I guess. The kind that Heaven keeps hidden. She smelled the way angels ought to smell.

                Skomentuj

                • Maryja_dziewica
                  Perwers
                  • Nov 2011
                  • 902

                  Seks na plantacji lawendy i tulipanów.
                  "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                  Skomentuj

                  • Ruda137
                    Świntuszek
                    • May 2012
                    • 72

                    Napisał Goldie
                    zaaawsze chciałam być związana, ale bez żadnych biczów i pejczów, ewentualnie ręce i oczy. W kompletnej ciszy, tak, żeby czekać na ruch, na dotyk, nie wiedzieć z której strony nadejdzie...
                    Ja dokładnie tak samo. I do tego jeszcze seks w miejscu publicznym, z ewentualnością przyłapania przez kogoś, numerek w jeziorze/morzu, na trawce lub jakiejś polance przy 30 stopniowym upale

                    Skomentuj

                    • Greedo
                      Banned
                      • Dec 2006
                      • 1657

                      Seks na plantacji maku i marihuany.

                      Skomentuj

                      • Maryja_dziewica
                        Perwers
                        • Nov 2011
                        • 902

                        Miło mi, że jestem źródłem inspiracji.
                        "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                        Skomentuj

                        • Greedo
                          Banned
                          • Dec 2006
                          • 1657

                          Nawet nie zauważyłem! Widać jesteś moją bratnią duszą.

                          Skomentuj

                          • Maryja_dziewica
                            Perwers
                            • Nov 2011
                            • 902

                            Jaja se robisz?
                            "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                            Skomentuj

                            • Bambiii
                              Perwers
                              • Feb 2009
                              • 852

                              Ostatnio mam ochotę na seks ze starym facetem, takim naprawdę starym, gdzieś w okolicach pięcdziesiątki.
                              Eat shit.

                              Skomentuj

                              • upocone jajka
                                Banned
                                • May 2009
                                • 5151

                                niechciany! uderzaj w bajere do niechcianego

                                Skomentuj

                                Working...