W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Marzenia erotyczne, które zdecydowanie chcę spełnić

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Azul
    Perwers
    • Jan 2022
    • 867

    Masz szczęście, faktycznie, ale mi by to nie wystarczyło
    Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

    Skomentuj

    • Raphael1946
      Świętoszek
      • Apr 2020
      • 31

      Masaż erotyczny wraz z małżonką. Oczywiście masuje nas Pani, w konkretnym salonie masażu erotycznego ☺️

      Skomentuj

      • Azul
        Perwers
        • Jan 2022
        • 867

        Przy ognisku, latem, pod gwiazdami bym chciała od dzisiaj.
        Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

        Skomentuj

        • pawel1978
          Seksualnie Niewyżyty
          • Mar 2013
          • 289

          To co bym chciał to i tak nie spełni się.

          Ale gdybym miał wybrać to stały Friends with Benefits z jedną z koleżanek
          0statnio edytowany przez pawel1978; 26-07-23, 07:16.

          Skomentuj

          • zwyczajnyfacet
            Świętoszek
            • Sep 2023
            • 35

            Zostać przypadkiem podglądanym przez sprzątaczkę. Chociażby w szatni na basenie, siłowni...

            Skomentuj

            • Raine
              Administrator
              • Feb 2005
              • 5252

              Wysmarować się jakimś środkiem fluorescencyjnym i uprawiać seks pod lampą UV.

              Już kiedyś miałem fantazję, ale nieseksualną - farbnąć się na jakiś jaskrawy kolor i rozegrać mecz piłki nożnej po zmroku, w okularach z noktowizją. To się raczej nie spełni, za to wersja V2.0 - kto wie...

              To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




              Regulamin Forum.

              Skomentuj

              • mantin
                Świętoszek
                • Jan 2024
                • 2

                Pieszczenie kobiety

                Ja bardzo chciałbym wypieścić piersi kobiety i delikatnie ssać sterczące sutki, a potem zejść niżej i robić jej minetkę , pieszcząc jej cipkę po łechtaczce i wystających wargach, które bardzo lubię , aż będzie bardzo mokra i uzyska orgazm.

                Skomentuj

                • farmonka
                  Świętoszek
                  • Jan 2024
                  • 14

                  a moją fantazją szaloną jest być z kobietą w samolocie i zrobić szaleństwo w kabinie wsród wielu innych pasażerów np.w czasie lotu do dubaju, pewnie nierealne ale powiedzcie mi czy aż tak? chciałbym bardzo, dużo latam i czemu nie, a może można spróbować? pod kocykiem na przykład? czekam na waszą propozycję

                  Skomentuj

                  • 495f50
                    Perwers
                    • May 2011
                    • 1118

                    Może i głupie, ale... są różne filmiki, a nawet gry we flashu czy w innym Unity, które należą do kategorii JOI - Jerk Off Instructions. Pomyślałem sobie niedawno, że fajne by to mogło być, gdyby te instrukcje wykonywała - zgodnie z tym co widać na ekranie - partnerka.

                    Skomentuj

                    • Kalilah
                      Administrator
                      • Mar 2012
                      • 2724

                      Napisał 495f50
                      Może i głupie, ale... są różne filmiki, a nawet gry we flashu czy w innym Unity, które należą do kategorii JOI - Jerk Off Instructions. Pomyślałem sobie niedawno, że fajne by to mogło być, gdyby te instrukcje wykonywała - zgodnie z tym co widać na ekranie - partnerka.
                      Głupio się przyznać, ale nie mam pojęcia o co w tym chodzi. Czas zgłębić temat, bo nie wierzę, że po tylu latach tutaj jest coś czego jeszcze nie widziałam
                      My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                      Regulamin forum

                      Skomentuj

                      • Anett
                        Świętoszek
                        • Mar 2024
                        • 29

                        Ja z kolei nigdy bym nie pomyślała, ale chodzi mi po głowie spróbować jak to jest z kimś czarnoskórym

                        Skomentuj

                        Working...