W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Marzenia erotyczne, które zdecydowanie chcę spełnić

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • elKoj69
    Perwers
    • Sep 2012
    • 1195

    I pytanie z której lufy najpierw pójdzie kometa

    Zdecydowanie seks w nowym konferencyjnym... Na takim dużym stole i to w przeszklonym pomieszczeniu jeszcze nie miałem okazji
    0statnio edytowany przez Astraja; 27-06-15, 13:27.
    Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

    Skomentuj

    • Bambiii
      Perwers
      • Feb 2009
      • 852

      Marzy mi się prawdziwy gangbang, podczas którego zerżnie mnie conajmniej kilkunastu facetów, a mój partner będzie to filmował.
      Eat shit.

      Skomentuj

      • samczyk_
        Świętoszek
        • Feb 2015
        • 14

        Mnie ostatnio kreci by spijac nasienie z ciala kobiety po solidnym bukkake i calowac sie z nia

        Skomentuj

        • men_anonim
          Erotoman
          • Oct 2014
          • 426

          Dołączam się, związać kobietę i robić z nią co się tylko pragnie

          Skomentuj

          • onona123
            Ocieracz
            • Jan 2014
            • 141

            kumple na piwku a zonka w przeswitujacej nocnej koszuli w stringach bez biustonosza podająca nam piwo i przekaski

            a potem ostry seks w lazience

            Skomentuj

            • Szukamypana
              Świętoszek
              • Jul 2015
              • 1

              A my szukamy pana albo dwóch z dużym sprzętem,hetero.Moja dziewczyna bardzo chce to zrobić z prawdziwymi facetami w realu,bo do tej pory robiliśmy to z wibratorami,mamy mnóstwo fotek,mnie to też podnieca jak widzę jaką rozkosz daje jej zabawa z dużymi wibratorami.A jak wciągniemy po kresce dobrego towaru,to wszelkie hamulce puszczają i całą noc potrafimy się zabawiać

              Kilka razy moja dziewczyna zabawiała się wibratorami przed kamerką internetową,oglądało ją parę osób,sam fakt że ktoś ją oglądał niesamowicie ją podniecił,a mnie podniecił widok tego co ona robiła z dużymi wibratorami,Oczywiście byliśmy naspidowani.Ale fantazje są niesamowite.
              0statnio edytowany przez Raine; 13-07-15, 07:21. Powód: EDYCJA postów! Sugerowane szybkie przeczytanie Regulaminu.

              Skomentuj

              • truskawka313
                Seksualnie Niewyżyty
                • Sep 2009
                • 240

                Mam ostatnio fantazje z kolegą z pracy. Przystojny po rozwodzie. Takie "słodkie ciasteczko" z niego....
                Marzy mi się żeby dorwal mnie w ustrpnnym miejscu i dokładnie przeleciał. Szybko i ostro. Na koniec całując mnie w usta....
                Nic nie trwa wiecznie...

                Skomentuj

                • ellie
                  Świntuszek
                  • Jul 2015
                  • 53

                  Seks w miejscu publicznym już był,marzy mi się aby mnie związał i przeleciał każdą dziurkę,hmmm i jeszcze trójkącik tylko się waham 2k czy 2m :/

                  Skomentuj

                  • Pony Luna
                    Świntuszek
                    • Sep 2014
                    • 60

                    Napisał ellie
                    Seks w miejscu publicznym już był,marzy mi się aby mnie związał i przeleciał każdą dziurkę,hmmm i jeszcze trójkącik tylko się waham 2k czy 2m :/
                    Mam dokladnie te same zainteresowania
                    Zapraszam do rozmowy na PW

                    Skomentuj

                    • ellie
                      Świntuszek
                      • Jul 2015
                      • 53

                      Napisał Pony Luna
                      Mam dokladnie te same zainteresowania
                      a któreś już spełnione?

                      Skomentuj

                      • Pony Luna
                        Świntuszek
                        • Sep 2014
                        • 60

                        Napisał ellie
                        a któreś już spełnione?
                        Jak na razie, to żadne...
                        Zapraszam do rozmowy na PW

                        Skomentuj

                        • Roberto555
                          Świętoszek
                          • Dec 2009
                          • 38

                          Kiedyś dostałem propozycje 2k plus ja.zrezygnowałem (młody i głupi) hehe teraz pewnie bym się zdecydował. Moje marzenia są proste chyba....

                          Po prostu namiętny gorący seks... Pełen seksu oralnego... Całowania pieszczenia, delikatnego seksu i ostrego rżnięcia.... Teraz tego mi brakuje i stąd też takie marzenie.... Jakie to dziwne, że czasami takie proste rzeczy mogą być marzeniami erotycznymi..

                          Pozdrawiam

                          No o chyba marzenim jest seks analny, spróbować
                          0statnio edytowany przez iceberg; 20-07-15, 12:10.

                          Skomentuj

                          • analityk
                            Ocieracz
                            • Jul 2011
                            • 188

                            Mało zdecydowanie, ale chyba chciałbym mieć kochankę Brakuje mi kontaktów intymno-przyjacielskich z innymi kobietami, niż moja.
                            Ewentualnie, żeby nie zdradzać to może trójkącik

                            Skomentuj

                            • bitter
                              Świętoszek
                              • Jul 2015
                              • 10

                              A mi się marzy zabawa seksem, otwartość, luz. Brakuje mi tego, kiedyś byłem z dziewczyną, której nie trzeba było o nic prosić, namawiać. Leżeliśmy w łóżku i ona sama wiedziała co i kiedy może. Bez zbędnego słodzenia. Ciach i lodzik. Ciach 3 razy w ciągu 2 godzin, z uśmiechem na ustach. Obecna partnerka tego nie potrafi. Seks jest tak romantyczny, że idzie przysnąć. 30 min całowania po brzuchu? Po jednym orgazmie już mi się nie chce. A z poprzednią partnerką szło wariować całą noc

                              Skomentuj

                              • Jacek74
                                Banned
                                • Jul 2015
                                • 4

                                Witam
                                Ja od dawna marzę o seksie analnym z moją partnerką, mam nadzieję, że się spełni

                                Skomentuj

                                Working...