W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Marzenia erotyczne, które zdecydowanie chcę spełnić

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • znowuzapilem
    SeksMistrz
    • Nov 2010
    • 3555

    Seks na ostro z laską w czerwonej kominiarce Gangu Albanii. A w tle w głośnikach poleci heszke w meszke.
    Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

    Skomentuj

    • kochanica90
      Erotoman
      • Jan 2013
      • 605

      Zaczynamy seksweek. DP na dziś
      If your dick is longer than my heels, just say hello

      Skomentuj

      • james_blond
        Ocieracz
        • Aug 2014
        • 167

        Napisał kochanica90
        Zaczynamy seksweek. DP na dziś
        No ładnie, ładnie ;D

        Skomentuj

        • radek-przypadek
          Świntuszek
          • Apr 2015
          • 62

          Chciałbym spróbować trójkąta z dwiema przypadkowo spodkanymi dziewczynami, najlepiej gdzieś w plenerze.
          Obserwuj mój profil http://beztabu.com/member.php?u=103587

          Skomentuj

          • bardzochetna
            Świętoszek
            • Apr 2015
            • 1

            Chciałabym, żeby ktoś związał, ukarał klapsami, a potem ostro zerżnął. Chciałabym też spróbować seksu analnego...

            Skomentuj

            • Nabram
              Seksualnie Niewyżyty
              • Mar 2015
              • 307

              To powiedz swojemu facetowi co cię kręci. Potem niech cię zwiąże jak baleron i rżnie z każdej strony
              Oral-B Nieeeee oral cacy
              Jutro może dla nas nie nadejść, więc żyjmy dziś dodatkowo na zapas. Król Julian

              Skomentuj

              • Michał Ponczoch
                Świętoszek
                • Apr 2015
                • 6

                Koniecznie musi to być Twój facet? 7

                Skomentuj

                • Scaramanga
                  Perwers
                  • Dec 2010
                  • 871

                  Czy to w ramach jednej fantazji, czy raczej kręcą Ciebie owe elementy osobno?

                  Skomentuj

                  • Sollat
                    Erotoman
                    • Feb 2010
                    • 629

                    Kurde, ostatnio mam jeszcze większe niż zwykle pragnienie zobaczenia dwóch atrakcyjnych, całujących się kobiet. Niestety, realizacja nie zależy ode mnie.
                    https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

                    Skomentuj

                    • Jusiaa
                      Świętoszek
                      • Mar 2015
                      • 34

                      Od jakiegoś czas marzy mi się numerek z kobietą, w ramach nowych doświadczeń, spróbować cipki, "nożyce" , pocałunki.. Ale to zostanie w sferze marzeń, bo nie mam koleżankido ssprawdzenia

                      Skomentuj

                      • Sollat
                        Erotoman
                        • Feb 2010
                        • 629

                        Napisał Jusiaa
                        Od jakiegoś czas marzy mi się numerek z kobietą, w ramach nowych doświadczeń, spróbować cipki, "nożyce" , pocałunki.. Ale to zostanie w sferze marzeń, bo nie mam koleżankido ssprawdzenia
                        Jest to najbardziej zagadkowy i interesujący stan naszej podświadomości... Dzięki fantazjom i snom nasze życie jest ciekawsze i piękniejsze. Jeśli świat Twoich marzeń sennych jest aż tak piękny - napisz o tym!

                        Ejże, chwila, przecież pisałaś już, że masz za sobą seks z koleżanką. Więc po pierwsze, coście robiły, skoro nie było próbowania cipki, tribbingu ani pocałunków, i po drugie, co by stało na przeszkodzie, żeby ponownie z tą samą?
                        https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

                        Skomentuj

                        • muffinka113
                          Świętoszek
                          • Apr 2015
                          • 3

                          tez mam na to ochotke...

                          Skomentuj

                          • mala-gosia
                            Świętoszek
                            • Apr 2015
                            • 6

                            Taka moja fantazja na teraz to, mocno sprowokować niedoświadczonego chłopaka żeby się mną zajął podczas "snu" - ciekawa jestem co by robi Niedługo kończę studia i ostatni dzwonek żeby urzeczywistnić fantazje Teraz czas jak nigdy sprzyja, mieszkamy na mieszkaniu z przyjaciółką a w drugim pokoju mamy studenta 2-go roku informatyki. Kumpeli często nie ma i jestem sama z tym studentem
                            Już wykombinowałam, żeby któregoś razu nie zamknąć drzwi do naszego pokoju i położyć się spać nogami do drzwi w samej koszuli nocnej. On często siedzi po nocy i czasem chodzi do kuchni, która jest zaraz koło naszego pokoju. Myślę że na pewno go to zainteresuje bo zawsze zamykamy pokój. A żeby zainteresowanie zwiększać i pobudzać do działania trzeba będzie poziom prowokacji pogłębiać np. stopniowe rozchylanie nóg...

                            Skomentuj

                            • Sollat
                              Erotoman
                              • Feb 2010
                              • 629

                              Napisał mala-gosia
                              Już wykombinowałam, żeby któregoś razu nie zamknąć drzwi do naszego pokoju i położyć się spać nogami do drzwi w samej koszuli nocnej. On często siedzi po nocy i czasem chodzi do kuchni, która jest zaraz koło naszego pokoju. Myślę że na pewno go to zainteresuje bo zawsze zamykamy pokój. A żeby zainteresowanie zwiększać i pobudzać do działania trzeba będzie poziom prowokacji pogłębiać np. stopniowe rozchylanie nóg...
                              Świetny pomysł, zrób to, na pewno pójdzie Cię zmacać.
                              https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

                              Skomentuj

                              • Pony Luna
                                Świntuszek
                                • Sep 2014
                                • 60

                                Ja to bym chciał zobaczyć, jakie to uczucie mieć penisa w tyłku.
                                Zapraszam do rozmowy na PW

                                Skomentuj

                                Working...