W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Sen erotyczny

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mlody92
    Świętoszek
    • Aug 2006
    • 30

    Sen erotyczny

    Macie może jakies pomysły na to aby przyśnił się jakiś sen erotyczny oprócz tego żę trzeba o tym myśleć przed senm. Ostatnio zauważyłem Jak sen jest zejekur..fajny Zupełnie przenosi w inny świat. poprostu przy jakim kolwiek snie można po prostu odlecieć. A najważniejsze jest to ze sen jest wtedy gdy nie śpimy już tak mocno(środek spania) tylku już mamy lekką świadomość
    Zdanie poniżej jest Prawdziwe
    Zdanie powyżej jest Fałszywe
  • foksia
    Ocieracz
    • Jul 2006
    • 94

    #2
    młody nic nowego nie napisałeś - to się nazywa świadomy sen i te są najbardziej realne, w ich trakcie mamy najsilniejsze odczucia

    poprostu trzeba być zrelaksowanym , masaz miesni, przewietrzona sypialnia, czekolada czy sklanka mleka oczywiscie w tym pomagają
    ale popularne sa takie specjalne nagrania z dzwiekami ktore wprowadza cie w ten stan, lezac ze sluchawkami poprostu zasypiasz, przechodzisz w sen

    Skomentuj

    • Vaniliowy_Joe
      Ocieracz
      • Jul 2006
      • 156

      #3
      Śnienie to reminiscencje z przezyć w podświadmosci. Nie mamy na to wpływu, niestety..

      Skomentuj

      • glizdziarz
        Banned
        • Sep 2005
        • 1981

        #4
        Młody pij mleko będziesz wielki

        Skomentuj

        • YoungStallion
          Perwers
          • Jul 2005
          • 1184

          #5
          Pare lat temu mialem najlepszy sen erotyczny po ktorym chcialem spac kilka dni z rzędu- nie wypalilo
          Myslalem przed snem o tym caly czas ale jakos moje wizualizacje ponownie w snach sie nie pojawiły.

          Po tamtych wydarzeniach nie pamietam zebym mial jakikolwiek sen erotyczny. Co najwyzej romantyczny
          "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
          Stanisław Lem

          Skomentuj

          • Gazdzina
            Świętoszek
            • Jan 2006
            • 42

            #6
            Uwazaj chłopak zebys podczas snu nie zaczał stękac a była nad Tobą mama Do psychologa Cię wezmą:>

            Skomentuj

            Working...