W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Szkolne fantazje ...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mirakla
    Perwers
    • Feb 2005
    • 805

    #16
    a właśnie wczoraj spotkałam w autobusie tego nauczyciela o którym napisałam wyżej...i od razu zaczęłam sobie fantazjować...siedział na przeciwko mnie i nawet nie miał pojęcia że ja włąsnie w tej chcwili o nim myślę,rozbieram bo i całuję....i uprawiam z nim namietny sex...hehehe juz nawet posówałam się dalej w tych marzeniach...
    I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

    Skomentuj

    • Albinoni
      Świntuszek
      • Apr 2005
      • 42

      #17
      Ja też miałem wiele fajnazji związanych z nauczycielkami... a szczegolnie z jedną od angielskiego... naprawde niezła z niej sztuka była... szkoda że nie udało mi sie wprowadzic w zycie tych fantazji... oj byłoby przyjemnie
      Świat bez kobiet, byłby jak ogród bez kwiatów...

      Skomentuj

      • Terens
        Świntuszek
        • Mar 2005
        • 67

        #18
        Napisał Gumka
        odpowiednia partnerka = niezapomniane doznania
        :p z tym to sie zgodze, jak tak kazdy mowi o swoich fantazjach to ok jo tysz
        W gimie byla taka jedna nauczycielka od chemi za ktora duzo chlopakow sie ogladalo a do tego sie nie przyznawali, miala kiedys z nami zastepstwo, a nie moglem stracic okzji poznania jej gdyz byla to mloda babka o duzym jedrnym biuscie.
        Z kumplem jakos ja zagadalismy bo lekcjii nie bylo tylko samowolka i od tamtego czasu ciagle rozmowy na szkolnym korytarzu, ale gdyby ona tylko wiedziala jak ja o niej fantazjowalem...

        Skomentuj

        • DajMiTęNoc
          Perwers
          • May 2005
          • 1153

          #19
          Ja mialem ze swoja nauczycielka.była zniej za****sta suczka zawsze była bez majteczek iw sukienkach a ze miałem siedziec przez caly rok na pierwszej ławce za kare tuz przed nia czesto mi dlugopis spadał puxniej musialem sie zasłaniac plecakiem jak wychodziłem z lekcji bo zdeka sie podniecałem. niestety po jakism czasie sie skapiła i przestawiła biurko
          0statnio edytowany przez DajMiTęNoc; 09-08-05, 09:45.
          Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

          Skomentuj

          • mlody_ziomek
            Świętoszek
            • Jun 2005
            • 4

            #20
            ja to miewam fantazje z moja nauczycielka(nie powiem od czego, kto wie co ona robi w internecie ) bo taka z niej dupa, pare razy bylismy z nia na wycieczkach to co nieco sie podejrzało, bo ma spoko cycki
            __--.::ZIOMEK::.--__

            Skomentuj

            • Włóczykij
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jun 2005
              • 301

              #21
              ja miałem, ale o nauczycielce w prywatnej szkole językowej, czyli to nie to samo co zwykła szkoła, bo moja nauczycielka była zaledwie dwa lata starsza, a poza tym była Amerykanką.

              Ale najważniejsze: udało mi się moje fantazje zrealizować.


              Teraz dalej chodzę na angielski do szkoły. Uczy mnie Polka i też mi wpadła w oko. Ale te fantazje zostaną już tylko fantazjami (mimo, że wydaje mi się, że ja też wpadłem jej w oko), bo teraz już mam stałą dziewczynę.

              Skomentuj

              • Bender
                Administrator
                • Feb 2005
                • 3026

                #22
                Opowiedz cos o tej amerykance
                Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                Billy Crystal

                Skomentuj

                • Włóczykij
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jun 2005
                  • 301

                  #23
                  Ale co konkretnie Cię interesuje?

                  Zaprosiłem ją niewinne nie piwko i prawdę mówiąc niewiele oczekiwałem. Ale to poszło trochę dalej i od tamtej pory spotykaliśmy się codziennie...

                  Skomentuj

                  • muchacha
                    Świntuszek
                    • May 2005
                    • 80

                    #24
                    w mojej ex szkole uczył boski koles wfu!!!! tylek miał taki ze mmmmmmmmmmmmm cudo w koncu pilkarzem byl fantazje moje nie mialy konca
                    vanitas vanitatum et omnia vanitas...

                    Skomentuj

                    Working...