W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks rodziców

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • onyx134
    Świętoszek
    • Jun 2023
    • 1

    Seks rodziców

    Czy widzieliście jak wasi rodzice uprawiaja seks?
  • Aisshaa
    Ocieracz
    • Jan 2012
    • 91

    #2
    Tak. Miałam 11 lat i było to po imprezie rodzinnej. Rodzicom alkohol trochę szumiał w głowie a ja weszłam do pokoju w momencie,kiedy mama na kolanach ciągnęła tacie. Nie zauważyli mnie a ja dłuższą chwilę patrzyłam. Wydaje mi się,że to był początek mojego zamiłowania do obciągania, pomyślałam,że to musi być przyjemne i fajne,skoro mama z taką pasją i zaangażowaniem to robi.

    Skomentuj

    • onWponczochach
      Ocieracz
      • May 2022
      • 144

      #3
      Nie nie widziałem ale czasami trudno było nie słyszeć, nawet pomimo że starali się to ukrywaćw zasadzie czy bym chciał to zobaczyć?chyba nie, potem trudno to odzobaczyć hehe

      Skomentuj

      • mientus
        Erotoman
        • Feb 2019
        • 618

        #4
        Napisał Aisshaa
        Tak. Miałam 11 lat i było to po imprezie rodzinnej. Rodzicom alkohol trochę szumiał w głowie a ja weszłam do pokoju w momencie,kiedy mama na kolanach ciągnęła tacie. Nie zauważyli mnie a ja dłuższą chwilę patrzyłam. Wydaje mi się,że to był początek mojego zamiłowania do obciągania, pomyślałam,że to musi być przyjemne i fajne,skoro mama z taką pasją i zaangażowaniem to robi.
        Ej, to jest za****sta historia.

        Skomentuj

        • Aisshaa
          Ocieracz
          • Jan 2012
          • 91

          #5
          Napisał mientus
          Ej, to jest za****sta historia.
          Jak dla kogo

          Skomentuj

          • Sollat
            Erotoman
            • Feb 2010
            • 629

            #6
            Nic nie widziałem, nic nie słyszałem
            https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

            Skomentuj

            • Sharkan
              Świętoszek
              • Jan 2023
              • 16

              #7
              Miałem kilkukrotnie tą przyjemność przylapania mamy podczas zabawy z przyjacielem (rodzice są od dawna po rozwodzie). Ogólnie najpierw szok... A później podnieca takie coś ��

              Skomentuj

              • drab
                Świętoszek
                • Mar 2023
                • 9

                #8
                Może nie dokładnie w temacie. Jesteśmy starszym , małżeństwem z dorosłymi już dziećmi , mieszkamy sami na wsi. W czerwcu przysłała nas nagich , podczas ostrego seksu , nasza 32 letnia córka. Duża konsternacja i nie tylko, po obu stronach.

                Skomentuj

                • elKoj69
                  Perwers
                  • Sep 2012
                  • 1195

                  #9
                  To jest ponoć tak, że w pewnym wieku rodzice myślą, że ich dzieci JESZCZE tego nie robią, a dzieci, że ich rodzice JUŻ tego nie robią.
                  Sądzę jednak, że córka jest dorosła i pomimo konsternacji to raczej za późno już na jakieś traumy, jeśli o to chodzi. Mi, jako dorosłemu, zdarzyło się natknąć na rodziców jak speszeni spitalali do łazienki, ale dla mnie to było co najwyżej lekkim rozbawieniem.
                  Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

                  Skomentuj

                  Working...