W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Publiczna masturbacja

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mAKIERAn
    Świętoszek
    • Jun 2009
    • 6

    #61
    Suvia nie wiem czy to odwaga czy nie ale patrza i powdziwiaja dwa razy mi sei zdazylo ze dziewczyny mi pomogly

    Skomentuj

    • voice135
      Świętoszek
      • Jun 2009
      • 10

      #62
      publicznie

      A ja myślę , że wszystko zależy od tego kogo bym widziała, w jakim miejscu, jaki miałabym nastrój itd. Jeśli wpadłby mi w oko i byłoby na czym oko zawiesić to chętnie bym popatrzyła a może i coś więcej. Ale nie oszukujmy się na pewno nie na żadnego żula ani na pryszczatego nastolatka z małym fiutkiem , Szanse na to że coś by z tego wynikło oceniam na 1/100

      Skomentuj

      • mAKIERAn
        Świętoszek
        • Jun 2009
        • 6

        #63
        Powiem tak podobam sie laskom wiec hcyba jestem atrakcyjny. Co do sprzetu to mam sie czym pochwalic. Jednak naprawde trudno spotkac fajan laske zeby jej pokazac co sie ma i zeby popatrzyla zazwyczaj reakcja to milczenie i uciekanie.

        Skomentuj

        • thommeck
          Świętoszek
          • Jun 2009
          • 16

          #64
          Chwalic sie sprzetem?? Dżizas ale jazdy masz

          Hehe, ja nigdy nie probowalem, jakos mnie to nie nastraja.

          Skomentuj

          • mAKIERAn
            Świętoszek
            • Jun 2009
            • 6

            #65
            Napisał thommeck

            Hehe, ja nigdy nie probowalem, jakos mnie to nie nastraja.
            Powinienes sprobowac bo jest naprawde spoko i czasem fajna reakcja lasek

            Skomentuj

            • tom11
              Banned
              • May 2009
              • 20

              #66
              tez lubie ,kilka razy w ubikacju publicznej przy pisuarze,no i w pracy to standart

              Skomentuj

              • mAKIERAn
                Świętoszek
                • Jun 2009
                • 6

                #67
                Nie no wpracy to do bani bo znają mnie ja lubie gdzieś gdzie mnie nie znają i najlepiej tak żeby laska była ze mną sam na sam albo dwie i ja jeden wyciagam penisa i pytam się czy popatrza albo czy mam fajnego

                Skomentuj

                • angelina_lips
                  Ocieracz
                  • Jul 2009
                  • 99

                  #68
                  A mnie się tutaj włącza osobista fantazja - gdybym takiego zobaczyła, to podciągnęłabym spódnicę, odsunęła majteczki i zainspirowała go tym widokiem do dalszego działania
                  Nie wiem dlaczego, ale podnieca mnie myśl, że obcy facet waliłby sobie patrząc na moją cipkę

                  Skomentuj

                  • Organ
                    Świętoszek
                    • Aug 2009
                    • 9

                    #69
                    Nigdy wcześniej nawet nie fantazjowałem o "prężeniu" penisa publicznie, zanim nie przeczytałem tego wątku, ale gdybym spotkał taką kobietę jak Ty angelina lips z taką fantazją, to chętnie bym pofantazjował patrząc na Twoją cipkę i zaspokoił się. A może i Tobie przyszła by ochota na paluszek i miałbym większą satysfakcję. Jednak musiałoby nie być nikogo innego w okolicy.

                    Skomentuj

                    • incest666
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Aug 2006
                      • 241

                      #70
                      yyyyyyyyyyy dobra, to gdzie ustawka?
                      co Krzyś miał na myśli, gdy kolega mu mówił: CIĄK PYTE?

                      Skomentuj

                      • Emdea
                        Świętoszek
                        • Feb 2010
                        • 47

                        #71
                        Przypuszczam, że podnieciłoby mnie to dość mocno. Jednak nie mam aż tak zryte w głowie, aby próbować takich zabaw.

                        Skomentuj

                        • edna_17
                          Świętoszek
                          • Mar 2010
                          • 17

                          #72
                          Powiem szczeże, że podnieciloby mnie takie coś, ale w parku raczej nie zareagowalabym na to specjalnie, raczej zignrowoałabym . Bo jak inaczej do tego podejsć?

                          Skomentuj

                          • Emdea
                            Świętoszek
                            • Feb 2010
                            • 47

                            #73
                            Pewnie publiczna masturbacja by mnie kręciła, ale nie znam miejca, w którym by również nie gorszyła, tak więc odpada.

                            Skomentuj

                            • anitaolek
                              Świętoszek
                              • Jun 2011
                              • 30

                              #74
                              Oj nie....masturbacja napewno nie - nie podnieca nas taki widok to i nasz widik masturbujacych sie raczej by nie krecil...

                              Skomentuj

                              • epideixias
                                Świętoszek
                                • Jun 2011
                                • 6

                                #75
                                Ja lubię masturbować się na plaży nad morzem. Zazwyczaj jeździłem za Krynicę Morską i tam na dzikiej plaży opalałem się nago. Często przechodziły wzdłuż plaży różne panie. I zauważyłem, że lubią sobie popatrzeć. Tak mnie zaczęło to podniecać, że za którymś razem zwaliłem sobie i potem robiłem to już często. Reakcje Pań były różne Jedne udawały że nic nie widzą inne chętnie patrzyły przechodząć. Niestety, żadna nie chciała pomóc...
                                Zapraszam wszystkie dziewczyny do niezobowiązującego flirtu ze mną...

                                Skomentuj

                                Working...