W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Na co masz ochotę w tej chwili? - wersja erotyczna

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Tommie
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2016
    • 220

    Napisał Azul
    Bo to był skrót myślowy Przecież tego się nie pisze, to się wie
    Przecież się tylko droczę xD

    Napisał Azul
    Dzisiaj mi się marzy żeby mnie ktoś wylizał, aż do mokrego orgazmu. Mrrrr.
    It sounds like a plan
    Sam język czy palcóweczka też?
    0statnio edytowany przez Tommie; 24-06-24, 09:42.
    "Odchyleniem seksualnym można nazwać jedynie całkowity brak seksu. Cała reszta to kwestia gustu" Zygmunt Freud

    Skomentuj

    • Gasior
      Świntuszek
      • Oct 2020
      • 68

      O na dziś potrzeba sporo czasu. Najpierw wspólna kąpiel, później powolnym masaż przy użyciu takiego fajnego chłodzącego żelu aloesowego, najpierw plecy, później schodzę na pośladki i uda. Dale przewracam ją na plecy zajmuje się piersiami, brzuszkiem i nogami starannie jednak pomijając ten najważniejszy punkt. Dopiero jak będzie już tak rozgrzaną że będzie o to prosić moje palce zawitają u bram raju. Najpierw delikatnie powoli rozchylając płatki potem coraz mocniej, coraz szybciej gdy będzie już na skraju odlotu znów zwolnić przy kolejnym przyspieszeniu dołączyć język na łechtaczce a pałacami poszukać punktów G i tak już do wytrysku prosto w moje usta.

      Skomentuj

      • Millie Walky
        Ocieracz
        • Apr 2024
        • 110

        Zachęcajacy opis

        Skomentuj

        • Gasior
          Świntuszek
          • Oct 2020
          • 68

          Czasem tak jest że lubię skupić się na przyjemności kobiety i czerpać satysfakcję patrząc na jej rozkosz

          Skomentuj

          Working...