W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Na co masz ochotę w tej chwili? - wersja erotyczna

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Nanana123
    Świętoszek
    • Apr 2024
    • 2

    Może to troche dziwne ale naszła mnie ochota zrobić loda w samochodzie podczas jazdy. I aby facet podjechał wtedy na przykład do mcdrive i zamówił coś. Chyba to jest już za bardzo głupie

    Skomentuj

    • Tommie
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jun 2016
      • 218

      Głupie? Nieeee, ale na pewno dość perwersyjne
      Jeśli chcesz spróbować seksu w wersji voyeur (czyli żeby Was ktoś podglądał), to zacznij może od jakiś mniej ekstremalnych akcji np. wydmy, las. Obciąganie w samochodzie spoko nam się zdarzyła akcja w czasie jazdy. Nie wiem czy to jednak polecać, bo to wymaga podzielności uwagi od kierowcy i zawsze jest jakieś ryzyko wypadku (case z "Amerkańskich bogów" gdzie laska zginęła w ten sposób wraz z kochankiem dodatkowo odgryzając mu członka).
      "Odchyleniem seksualnym można nazwać jedynie całkowity brak seksu. Cała reszta to kwestia gustu" Zygmunt Freud

      Skomentuj

      • Kajko13
        Ocieracz
        • Apr 2024
        • 104

        W rodzimej produkcji pt. Drogówka też była odgryzka podczas stłuczki.

        Skomentuj

        • Tommie
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jun 2016
          • 218

          O! Nie widziałem
          "Odchyleniem seksualnym można nazwać jedynie całkowity brak seksu. Cała reszta to kwestia gustu" Zygmunt Freud

          Skomentuj

          • Millie Walky
            Ocieracz
            • Apr 2024
            • 107

            A ja chciałabym, żeby jakiś przystojny, starszy (koniecznie w okularkach) facet zaprosił mnie na randkę do siebie i pokazał mi swoją, zbieraną od kilkudziesięciu lat kolekcję książek. Wprowadziłby mnie w nastrój czytając mi swoje ulubione erotyczne cytaty a potem kochalibyśmy się na dywanie wśród pootwieranych książek. A w przerwie znowu by mi cytował, a potem znowu uprawialibyśmy sex...

            Skomentuj

            • Kinrepok
              Ocieracz
              • Jun 2013
              • 187

              Napisał Kajko13
              W rodzimej produkcji pt. Drogówka też była odgryzka podczas stłuczki.
              I w "Świecie według Garpa". Tylko jednak w stojącym aucie. Ale fantazja zacna...jest ryzyko... i tak dalej
              I przyjdzie taki dzień!
              Ten ukochany dzień!
              Gdzie mistrza Polski będzie mieć!
              Konwiktorska numer 6!

              Skomentuj

              • Tommie
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jun 2016
                • 218

                Napisał Millie Walky
                A ja chciałabym, żeby jakiś przystojny, starszy (koniecznie w okularkach) facet zaprosił mnie na randkę do siebie i pokazał mi swoją, zbieraną od kilkudziesięciu lat kolekcję książek. Wprowadziłby mnie w nastrój czytając mi swoje ulubione erotyczne cytaty a potem kochalibyśmy się na dywanie wśród pootwieranych książek. A w przerwie znowu by mi cytował, a potem znowu uprawialibyśmy sex...
                Wow, droga Pani to piękna fantazja ❤
                Mogę zakupić prawa autorskie?
                "Odchyleniem seksualnym można nazwać jedynie całkowity brak seksu. Cała reszta to kwestia gustu" Zygmunt Freud

                Skomentuj

                • Millie Walky
                  Ocieracz
                  • Apr 2024
                  • 107

                  Tommie, możesz korzystać, ale tylko jak zdasz relację na forum

                  Skomentuj

                  • Tommie
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jun 2016
                    • 218

                    Napisał Millie Walky
                    Tommie, możesz korzystać, ale tylko jak zdasz relację na forum
                    Dziękuję, wykorzystam
                    Chociaż dla mnie to bardziej scenariusz na zimę. Dodałbym do tego jeszcze kominek, trochę dobrego alkoholu i puszyste futra zamiast dywanu. To wszystko w klimacie leniwego sobotniego popołudnia, kiedy nie trzeba się spieszyć tylko dawkować doznania budując napięcie aż do ostrego, wyzwalającego z wszelkiej pruderii, ociekającego potem, squirtem i spermą finału.

                    Oj, aż ślina cieknie XD

                    Tymczasem w te gorące dni moja dzika natura ciągnie mnie do lasu.
                    Za tydzień dwudniowa wyprawa gdzieś w górki z noclegiem na dziko w składzie KM+KM. Zobaczymy, może się coś ciekawego wydarzy
                    "Odchyleniem seksualnym można nazwać jedynie całkowity brak seksu. Cała reszta to kwestia gustu" Zygmunt Freud

                    Skomentuj

                    • Kajko13
                      Ocieracz
                      • Apr 2024
                      • 104

                      Na kawę na świeżym powietrzu gdzieś w jednej z kawiarni. Ja i moja luba siedzący naprzeciw siebie. Ona w zwiewnej sukience patrzy na mnie zmysłowo oblizując piankę z ust. Wsuwa swoją bosą stopę między moje nogi i drażni się ze mną obserwując moją reakcję.

                      Skomentuj

                      • Azul
                        Perwers
                        • Jan 2022
                        • 962

                        Mieć czas, dużo czasu, na namiętną pobudkę, kawę i śniadanie na powietrzu, później na kolejną namiętną sesję, drzemkę i jeszcze jedną pobudkę, wskoczyć pod prysznic, w szpilki i małą czarną, zjeść kolację przy świecach w jakimś kameralnym miejscu i zakończyć dzień o wiele bardziej pikantnie, byle we dwoje.
                        Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                        Skomentuj

                        • Tommie
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Jun 2016
                          • 218

                          Podoba mi się
                          Jedno małe ale: pomiędzy pobudką a kolacją przy świecach za mało namiętnych sesji XD
                          "Odchyleniem seksualnym można nazwać jedynie całkowity brak seksu. Cała reszta to kwestia gustu" Zygmunt Freud

                          Skomentuj

                          • Azul
                            Perwers
                            • Jan 2022
                            • 962

                            Bo to był skrót myślowy Przecież tego się nie pisze, to się wie

                            Dzisiaj mi się marzy żeby mnie ktoś wylizał, aż do mokrego orgazmu. Mrrrr.
                            Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                            Skomentuj

                            • Sharkan
                              Świętoszek
                              • Jan 2023
                              • 18

                              Na seks z młodą dziewczyną (18 lat)... Teraz tyle ślicznych dziewczyn chodzi w miniówkach mmmm za opiekować się taką małolatą

                              Skomentuj

                              • aocar
                                Świętoszek
                                • Oct 2015
                                • 7

                                Długą bezsenną noc wypełnioną seksem z wiązaniem, zabawkami, drażnieniem ciała i finałem w jej ustach

                                Skomentuj

                                Working...