W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Na co masz ochotę w tej chwili? - wersja erotyczna

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Azul
    Perwers
    • Jan 2022
    • 850

    Na swego rodzaju klasykę, taniec ciał i umysłów, jak można powiedzieć. Chodzi dzisiaj za mną, żeby zostać bardzo skutecznie uwiedzioną, ale w kontakcie bezpośrednim, nie żadne sextingi i takie tam
    Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

    Skomentuj

    • Azul
      Perwers
      • Jan 2022
      • 850

      Obudzić go, błądzić dłońmi pod kołdrą, opleść nogami, owinąć ramionami, wsunąć dłonie we włosy zostawić ślady...pocałunków, rozpalić, a później... Jeszcze brak pomysłu, sam wstęp potrafi być gorący.
      Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

      Skomentuj

      • Gasior
        Świętoszek
        • Oct 2020
        • 43

        Zapowiada się wspaniały poranek

        Skomentuj

        • Invidia
          Świętoszek
          • May 2007
          • 16

          Mam ostatnio dużą ochotę wygrzmocić kobietę z większym tyłkiem w pozycji od tyłu, najlepiej na stojąco, przed lustrem. Obficie skończyć w środku, następnie pochylić się, dokładnie oczyścić teren językiem i namiętnie przekazać jej do ust

          Skomentuj

          • mientus
            Erotoman
            • Feb 2019
            • 618

            Mam ochote na dluga, naprawde dluga minetke, chwilami delikatna i powolna, chwilami intensywna poprzedzona pieszczotami, pocalunkami, wodzeniem dlonmi po ciele, twarzy, ustach, szyi. Do tego moje palce w niej, ktore dodaja dodatkowe bodzce. A po wszystkim mialbym wielka chec na rownie dlugi i intensywny w doznaniach rimming, chcialbym widziec i czuc jak powoli się tam zbliza, bawi sie ze mna, przeciaga to a jednoczesnie sprawia mi ogromna przyjemnosc. Jak bladzi dlonmi po posladkach, jak dodaje handjob, pieszczoty jader czy to ustami czy dlonmi by doprowadzic mnie ustami i jezykiem do ekstazy by na koncu spijac moj nektar, ktory tak uwielbia. Rozmarzylem się. :3

            Skomentuj

            • Siwy1945
              Świętoszek
              • Feb 2023
              • 35

              Mam ochotę na układ 2M+1K podwójną penetrację chciał bym tego spróbować, oprócz tego czego też jeszcze nie robiłem to mój mały w pełnej gotowości wysuwający się delikatnie między pośladki aż do samego końca

              Skomentuj

              • 495f50
                Perwers
                • May 2011
                • 1118

                Handjob.

                Skomentuj

                • thlo
                  Erotoman
                  • Jul 2016
                  • 513

                  Od jakiegoś czasu fantazjuję o zabawie cipką,taką lekko owłosioną. Najpierw zdjął bym majteczki i poczuł zapach cipeczki a potem delikatnie bym się bawił nią językiem.
                  beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K

                  Skomentuj

                  • Azul
                    Perwers
                    • Jan 2022
                    • 850

                    Masaż...z "wkładką", długi, przeciągający się, testujący moją cierpliwość, intymny, sensualny, zbliżający i śliski, z zakończeniem pasującym do działania na moje zmysły.
                    Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                    Skomentuj

                    • 495f50
                      Perwers
                      • May 2011
                      • 1118

                      Dziś to w sumie na kilka rzeczy, chętnie bym wśród nich zawarł strapona.

                      Skomentuj

                      • Gasior
                        Świętoszek
                        • Oct 2020
                        • 43

                        Dziś na coś bardzo wolnego i bliskiego chętnie łyżeczkę

                        Skomentuj

                        • Azul
                          Perwers
                          • Jan 2022
                          • 850

                          Znaleźć się w windzie, z dużym lustrem, do którego dociśnie moje piersi, złapie za włosy i wbije się pod sukienkę głęboko, do końca.
                          Myślę, że mogłabym liczyć, że kolejna osoba, która wsiądzie nie zwróci uwagi na zaparowane i pomazane od szybkich oddechów i ciał lustro...
                          Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                          Skomentuj

                          • pawwar23
                            Świntuszek
                            • May 2020
                            • 53

                            Napisał Azul
                            Znaleźć się w windzie, z dużym lustrem, do którego dociśnie moje piersi, złapie za włosy i wbije się pod sukienkę głęboko, do końca.
                            Myślę, że mogłabym liczyć, że kolejna osoba, która wsiądzie nie zwróci uwagi na zaparowane i pomazane od szybkich oddechów i ciał lustro...

                            Ja mam podobną wizję, ale z przyciśnięciem piersi do szyby prysznicowej, dużo wody, dużo śliny i mocne zerzniecie tyłka

                            Skomentuj

                            • Justyna9009
                              Świętoszek
                              • Apr 2019
                              • 37

                              Ssanie sutków. Marzę o tym teraz.

                              Skomentuj

                              • Scaramanga
                                Perwers
                                • Dec 2010
                                • 860

                                Jak ktoś mądry pisze, to aż trudno się nie zgodzić

                                Skomentuj

                                Working...