W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Seks z prawiczkiem?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiciunia
    Seksualnie Niewyżyty
    • May 2005
    • 197

    #91
    heh sex z prawiczkiem... ja tam wolę jak to facet jest doświadczony i może mnie czegos nauczyć, z drugiej strony to właśnie ja chciałabym być jego "pierwszą" którą będzię pamiętał do końca życia trochę skomplikwane... dziwi mnie tez fakt że kolejny facet chciałby mnie zobaczyć jak będę"szaleć" podczas swojego 1 razu... pyt. do facetów: Czy chcielibyście zobaczyc jak zachowuje się kobieta podczas tego "przejścia" w dorosłość?? :>
    Gdyby Mi Się Tak Chciało Jak Mi Się Nie Chce...

    Skomentuj

    • lacrime
      Świętoszek
      • Jun 2005
      • 20

      #92
      Pan z Zachodnio - Pomorskiego zainteresowany <rotfl>
      Ochrzczono mnie ... Prowokacją. Intryga to moje drugie imie ...

      Skomentuj

      • mirakla
        Perwers
        • Feb 2005
        • 805

        #93
        Napisał lacrime
        Pan z Zachodnio - Pomorskiego zainteresowany <rotfl>
        Ten topic to nie jest zadne ogloszenie,ja nikogo takiego nie szuakm.
        I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

        Skomentuj

        • Jakub
          Perwers
          • Jun 2005
          • 702

          #94
          Mi bardziej by odpowiadało z doświadczoną kobieta. Nie wie dlaczego tak dokłdanie, chyba dlatego żeby w razie czego pomogła troche Bo nie jestem egoistą i chaił bym zeby kobieta też miała przyjemność

          Skomentuj

          • Bart
            Świętoszek
            • Jun 2005
            • 38

            #95
            moj pierwszy raz byl z mocno doswiadczona kobieta a raczej dziewczyna, bylo to 17 lat temu , oboje wiedzielismy ze chodzi tylko o sex , ona wiedziala ze to moj pierwszy raz , bylo super i do dzis to pamietam, mimo iz tydzien wczesniej rozprawiczyla mojego kumpla, i nikt z tego powodu nie odczowal dyskomfortu.

            Skomentuj

            • e-rotmantic
              Perwers
              • Jun 2005
              • 1557

              #96
              Napisał mirakla
              Terens: starsze kobiety uwielbiają mlodszych facetów a więc zakręć sie wokół jakiejśja na przyklad, mimo ze nie jestem taka staramam słabość do mlodszych a szczególnie pociąga mnie ich brak doświadczenia...
              Co Ty młodemu za bzdury opowiadasz. Po pierwsze, wcale tak nie jest, że starsze tak bardzo uwielbiają młodszych, a po drugie, nie powinno się szesnastolatkowi polecać takich przygód. Wiem coś o tym.

              Napisał Bender
              Pedofilstwo jest z osbnikami, ktorzy nie ukonczyli 15 lat (bo wtedy wg prwa konczy sie być dzieckiem, a zaczyna młodocianym)
              Otóż mylisz seks z nieletnią(-nim) z pedofilią. Pedofilia to seks z osobą młodą, nie posiadającą drugo- i trzeciorzędowych cech płciowych. Natomiast według prawa, zabroniony jest seks z osobami, które nie ukończyły 16. roku życia, który niekoniecznie musi sprowadzać się do pedofilii.

              Napisał Terens
              Uwazam jesli bysmy sie spotkali i szczeze by zemna pogadala, prowadzac dobra rozmowe ujela by mi bolu ale tak sie niestalo...
              Może Cię to jakoś pocieszy, może nie, w każdym razie z moich doświadczeń wynika, że to jednak nie ujmuje bólu. Bardziej ujmuje honor.

              Napisał Terens
              Teraz jestesmy poprostu przyjaciolmi normalnie gadajacymi o wszystkich, ona ma chlopaka ktorego kocha a ja jestem szczesliwy z tego ze ona jest szczesliwa
              Szczerze, jestem pełen podziwu dla Twojego podejścia. Mnie osobiście nie stać by było na takie emocje, jak poczucie szczęścia z powodu tego, że ta ukochana niegdyś przeze mnie osoba jest szczęśliwa z kimś innym, a nie ze mną. Cóż, albo już jestem takim egoistą, albo jeszcze dużo muszę się nauczyć.

              Napisał mirakla
              Skoro nic nas nie łączyło to nie ma mowy o tym żeby teraz utrzymywać ze soba jakiekolwiek kontakty...nawet nie mieliśmy wspólnych znajomych,ehhh wogóle do kitu:/
              Może źle rozumiem. Czy uważasz, że posiadanie wspólnych znajomych jest warunkiem koniecznym powodzenia związku?

              Napisał kiciunia
              Czy chcielibyście zobaczyc jak zachowuje się kobieta podczas tego "przejścia" w dorosłość?? :>
              Ja nigdy tego nie widziałem i już nie zobaczę. A przyznam szczerze, że zawsze mnie to intrygowało i po ciuchutku żałuję, że nie miałem okazji zaznać tego uczucia, tudzież widoku, gdy kobieta traci dziewictwo.

              Skomentuj

              • mirakla
                Perwers
                • Feb 2005
                • 805

                #97
                [QUOTE=e-rotmantic]Co Ty młodemu za bzdury opowiadasz. Po pierwsze, wcale tak nie jest, że starsze tak bardzo uwielbiają młodszych, a po drugie, nie powinno się szesnastolatkowi polecać takich przygód. Wiem coś o tym.

                Jesteś kobietą że wiesz???A może Ciebie po prostu żadna starsza kobieta nie chciała więc dlatego tak uważasz??
                Kobiety starsze(STARSZE zaznaczam!)lubią młodszych facetów,i poszukują przygód z młodszymi od siebie!Nie twierdze że to jest regóła,ale w większości przypadków tak jest.One nie chcą się wiązać z nimi na stałe,po prostu chcą przeżyć przygodę!A to jest różnica.




                Może źle rozumiem. Czy uważasz, że posiadanie wspólnych znajomych jest warunkiem koniecznym powodzenia związku?
                Nie,to nie jest warunk konieczny,ale u nas w naszym przypadku to było dosyć istotne.
                I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                Skomentuj

                • e-rotmantic
                  Perwers
                  • Jun 2005
                  • 1557

                  #98
                  Napisał mirakla
                  A może Ciebie po prostu żadna starsza kobieta nie chciała więc dlatego tak uważasz??
                  Aż się uśmiałem... Ale cóż, miałaś prawo nie wiedzieć. Poczytaj poniższy topic z moim udziałem.


                  Napisał mirakla
                  Kobiety starsze(STARSZE zaznaczam!)lubią młodszych facetów,i poszukują przygód z młodszymi od siebie!Nie twierdze że to jest regóła,ale w większości przypadków tak jest.One nie chcą się wiązać z nimi na stałe,po prostu chcą przeżyć przygodę!A to jest różnica.
                  Oddaję honor. Faktycznie, jeśli idzie o przygodę, to jest tak jak mówisz.

                  Skomentuj

                  • mirakla
                    Perwers
                    • Feb 2005
                    • 805

                    #99
                    Po prostu w tym powyższym poście napisałeś w taki sposób jakbyś chciał powiedzeć że z własnego doświadczenia wiesz, że starsze wcale nie pragną młodszych...i ja to tak zrozumiałam.
                    I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                    Skomentuj

                    • Kosmita83
                      Świętoszek
                      • Jun 2005
                      • 27

                      Ja w tym życiu miałem trzy dziewczyny(kobiety)Dwie cnotki a tezrcia nie.Z każdą było inaczej ja bynajmniej to dobrze wiem.Ale jak chodzi o pytanie to czy ktoś jest doświatczony czy nie nierobi mi rużnicy gdyż czasami można się czegoś nauczyć ot tej drugiej osoby>

                      Skomentuj

                      • Kosmita83
                        Świętoszek
                        • Jun 2005
                        • 27

                        Właśnie że nie chodzi ot że starsze nie pragną młodszego.Ja sam miałem wszystkie młodsze od siebie ale nie owiele gdyż tylko o roczek.Moge powiedzieć że mam teraz ochote na starsze od siebie.
                        PS Każdy ma prawo kochać i być kochanym! Czy się myle?

                        Skomentuj

                        • Rojza Genendel

                          Pani od biologii
                          • May 2005
                          • 7704

                          Nie mylisz się. Wśród milionów Polaków i Polek każdy znajdzie coś dla siebie. Niedoświadczonych/ doświadczonych, w każdym wieku...
                          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                          Skomentuj

                          • raffik
                            Świętoszek
                            • Jul 2005
                            • 1

                            mirakla ja jestem prawiczkiem nauczysz mnie wszytskiego?)))))z wielka checia Chialbym zebs Ty byla nauczycielka marzenie ..!!i napewno nie tlyko moje

                            Skomentuj

                            • mirakla
                              Perwers
                              • Feb 2005
                              • 805

                              pomarzyć... dobra rzecz
                              I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                              Skomentuj

                              • glizdziarz
                                Banned
                                • Sep 2005
                                • 1981

                                Nie ma jak dojżała kobieta - wiem coś o tym - taka jest świadoma swoich możliwości i walorów i wie czego może oczekiwać od partnera, nawet od prawiczka. mimo swoich lat nadal mnie kręcą dojżałe

                                Skomentuj

                                Working...