W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Dziewczyna ze szkoły

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Księciunio
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2005
    • 348

    #16
    Kiedys mialem fantazje ze starsza laska, znalismy sie jedynie przez GG, duzo rozmawialismy, itd, spotkalismy sie u mnie no i bylo super, szkoda e ja wtedy mialem 17 lat a ona 21 ehh to byly czasy do konca zycia bede wspominac z usmiechem ten seks. tylko seks...
    Seks jest działką, którą zacofani uprawiają ręcznie. Lidia Jasińska

    Skomentuj

    • Corleone
      Świntuszek
      • Apr 2006
      • 91

      #17
      Napisał Daron
      Hehe ja fantazjuje i nadal mam to zamiar robić, w mojej szkole są dzisiątki fantanstycznych dziewczyn to mam co robić, szkoda kurde, że wszystkie zajęte :/
      ....mam to samo...tyle lasencji w sql ale.....tez zajete a fantazje o nich..... mmmm slodkie sa
      "Pocalunki sa mowa milosci.....wiec moze przyjdziesz i sie wypowiesz ?? "

      Skomentuj

      • NIELETNI
        Ocieracz
        • Oct 2005
        • 121

        #18
        ja powiem tak z nudów i dla tego ze niemam dziewczyna zaczołem łazić po czata i powiem wam ze wszstkie dziewczyna były wolne a byłem na czacie mojego miasta wiec jest dużo ładnych dziewczyn i napewno wolnych wiec rzycze powodzenia sobie i wam.

        Skomentuj

        • szyderca
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jan 2006
          • 200

          #19
          Ja pamiętam, że jeszcze w szkole podstawowej kiedy miałem może z 10-11 lat starsze laski z klasy VIII (chodziłem jeszcze starym systemem) chodziły po szkole i peszyły nas, gówniarzy słowami 'Ona chciałby spróbować twojej spermy' niewiele z tego kumaliśmy ale minęło kilka latek i miło sie je wspominało podczas masturbacji to były dwie laski, blondynka i brunetka, teraz określiłbym je mianem 'dziwki'. Puszczały się na prawo lewo i lizały się niemal na każdej przerwie. Z tego co kojarzę to wywalili je tuż przed końcem roku szkolnego za 'bardzo słabe wyniki w nauce'.. podobno jednak chodziło o to, że jakaś nauczycielka przyłapała je w kiblu jak jedna robiła drugiej minetke
          Niektórzy ludzie nie widzą tego, że są kretynami... jestem po to by im to uświadomić...

          Skomentuj

          • kalwi
            Ocieracz
            • May 2006
            • 101

            #20
            Ja czasem mam dziwne fantazje ... na temat dziewczyn ktore znam ,ale jakos nie podobaja mi sie zbytnio=/
            Nie czaje czemu tak jest .
            moje zdanie i tak sie nie liczy

            Skomentuj

            Working...