W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Co jej powiedzieć?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gościu94
    Świętoszek
    • Apr 2009
    • 38

    Co jej powiedzieć?

    Siema. Słuchajcie mam problem. Otóż byłem niedawno u znajomego na urodzinach, było troche osób, był też alkohol. Trochę przesadziłem i po prostu zalecałem się do jednej z dziewczyn ale wypadło mi wszystko spod kontroli i gadałem głupie rzeczy ale nic obraźliwego lub zboczonego, np kocham cie, przytulałem ją i całowałem ale nie protestowała, choć też była trochę napita.
    Teraz jak się okazuje ona pamięta coś niecoś z tego wieczoru. Chodzi mi o to jak ją przeprosić. Co jej powiedzieć itp. Nie zależy mi specjalnie na niej ale po prostu chciałbym ją przeprosić tylko nie wiem jak to ma wyglądać i czy przypadkiem jeżeli mi wybaczy albo uzna że nie zrobiłem nic złego, kontynuować znajomość. Doradźcie proszę.
  • zikzik18
    Świętoszek
    • Aug 2010
    • 27

    #2
    Nie zabardzo wiem w czym problem. wystarczy chwilka sam na sam , powiedz jej że "wypiłeś trochę za dużo i że cię poniosło i że masz nadzieję ze nie zrobiłeś niczego co by jej nieodpowiadało" A tak wogóle o ile nie pominołeś w swoim opisie jakiś pikantnych szczegółów typu dobieranie sie to wg mnie nie zrobiłeś NIC złego, tymbardziej że nawet nie protestowała kiedy ją całowałeś...

    Skomentuj

    • Tizio
      Erotoman
      • Aug 2006
      • 555

      #3
      Jedyne za co powinieneś Ją przepraszać to za to że jeszcze się z Nią nie umówiłeś
      Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.Woody Allen
      Kobieta pozwoli ze sobą zrobić, co zechcesz, bylebyś jej o tym nie mówił.Stefan Żeromski

      Skomentuj

      • Wujek

        #4
        dokładnie...zamiast sie martwić - krec dalej. samo się ułoży

        Skomentuj

        • gościu94
          Świętoszek
          • Apr 2009
          • 38

          #5
          Jeżeli chodzi o pikantne rzeczy to nic jej nie robiłem. Jednak mam szurniętego kolegę który jak jest trzeźwy to sie zachowuje jak pijany i to on się do niej dobierał dosłownie. Ja tego nie pamiętam - mówiła mi to inna osoba. Ona wtedy protestowała jak on jej coś robił, wtedy inny kolega za to dał mu po prostu w ryj i odpuścił. Ona jednak była pijana też i mogło jej się coś pomieszać że to np my oboje się do niej dobieraliśmy, jednak przecież znajomi tego nie potwierdzą...
          Jak zobacze ją to na pewno przeproszę.

          Skomentuj

          • Wiedźmin
            Seksualnie Niewyżyty
            • Oct 2010
            • 302

            #6
            Cóż, problem jakich mało... Temat raczej do zamknięcia
            Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.
            Rémy de Gourmont

            Skomentuj

            • esesmi
              Świętoszek
              • Nov 2009
              • 36

              #7
              "Przepraszam za tamo, ale byłem pijany." a jak będzie spoko to sobie podtrzymujcie znajomość dalej - proste.

              Skomentuj

              • erilen
                Ocieracz
                • Aug 2009
                • 144

                #8
                Tylko broń Boże nie zasugeruj, że na trzeźwo Ci się odwidziała ;>
                Chrześcijaństwo uczyniło wiele dla miłości czyniąc ją grzechem.
                Anatole France

                Skomentuj

                Working...