W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

O co chodzi ?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fotogeniczny
    Seksualnie Niewyżyty
    • Dec 2009
    • 351

    #16
    Napisał star369
    Tak ?! To od kiedy dziewczyna ma latać za chłopakiem ??
    Osobiście uważam że to chłopak powinien się starać ...
    Jemu powinno zależeć ...

    Boże, czepiacie się tych błędów jak nie wiem co ... zaraz poprawie !
    byłem kiedyś przez krótki czas z taką ****a królewną co się do mnie nie odezwała przez 2 tyg "bo ona nie miała w zwyczaju pierwsza się odzywać" podejrzewam, że jesteś mniej więcej w jej wieku...

    Ci zależy na nim to zrób coś do jasnej cholery...
    Złudność istnienia zbiegu okoliczności, codziennie pomaga rano wstać...

    Skomentuj

    • star369
      Świętoszek
      • Sep 2010
      • 11

      #17
      DSD ... Z Twojej wypowiedzi wynika, że od tak mam teraz napisać do niego sms " hej co tam ? " ??

      Skomentuj

      • Senciner
        Świętoszek
        • Aug 2009
        • 7

        #18
        Może nie "hej co tam" ale w treści zapytaj go dlaczego nie odpisuje

        Skomentuj

        • star369
          Świętoszek
          • Sep 2010
          • 11

          #19
          Skoro on nie racze się odezwać to znaczy że jemu nie zależy ...

          Skomentuj

          • kolejka127
            Świętoszek
            • Aug 2010
            • 2

            #20
            Napisał star369
            Tak ?! To od kiedy dziewczyna ma latać za chłopakiem ??
            Osobiście uważam że to chłopak powinien się starać ...
            Jemu powinno zależeć .
            Taaa... Zagryźcie mnie za to co napiszę, ale jak dla mnie to koleś dobrze zrobił, że nie pisze. Wydaje się, że zrobił to co powinien w odpowiednim momencie.
            "Jemu powinno zależeć, on powinien się starać, on powinien robić mi dobrze, a jego samego pal licho byleby tylko pod ręką był kiedy go JA potrzebuję" tak?
            Z takim podejściem to daj mi jego numer telefonu. Zadzwonię do niego i powiem mu, żeby dał sobie spokój. No chyba, że jest jakimś zatwardziałym altruistą, nie ma żadnych potrzeb i kobieta-egoistka to jego ideał, bo twierdzi, że podobieństwa się przyciągają.
            Ty myślisz, że co? Facet jest tylko po to, żeby robić Ci dobrze? Może chce żebyś Ty też pokazała chociaż odrobinę więcej zaangażowania i zainteresowania nim? Ty nie napiszesz bo co? Kodeks wielkiej i przez wszystkich uwielbianej księżniczki Ci zabrania?! A później będzie "wszyscy faceci są tacy sami"...

            Kiedyś przekazałem swojej "przyjaciółce" podobną wiadomość, bo robiła to samo co Ty.
            Koleś ma się Tobą interesować, a on o Twoje zainteresowanie musi błagać Cię na kolanach.
            Dodatkowo z Twojego postu emanuje takie oburzenie, jakbyś swoje słowa uważała za jedyną słuszną prawdę.

            A na koniec:
            Nie oczekuj od innych tego, czego Ty im nie dajesz, a w tym przypadku chodzi o zwykłe zainteresowanie się nim, a nie skupianiem całej uwagi wokół swojego tyłka.
            Jemu ma zależeć, a Tobie nie. A myślałem, że w związku powinny być dwie osoby.

            P.S. Jeżeli piszesz tutaj to widać, że Ci jednak zależy. Pomyśl czy wolisz być dumna i pyszna, czy szczęśliwa.
            0statnio edytowany przez kolejka127; 25-09-10, 21:20.

            Skomentuj

            • DSD
              Perwers
              • Jan 2010
              • 1275

              #21
              Napisał star369
              Skoro on nie racze się odezwać to znaczy że jemu nie zależy ...
              Pozwól że zacytuję początek Twojego pierwszego listu: 'Chciałam podzielić się z Wami moją historią bo jej nie rozumiem i nie wiem co się stała mam nadzieje że mi pomożecie zrozumieć'.

              I tajemnica się wyjaśniła...

              A tak na serio - jeszcze jedna próba kontaktu nie jest żadnym narzucaniem się, szczególnie po tak obiecującej pierwszej randce. Natomiast zgadzam się że jeśli facet Cię zbyje byle czym, to możesz uznać że 'jak mu zależy to niech sam coś zrobi'. Ale póki co powinnaś jeszcze raz wyciągnąć rękę.
              0statnio edytowany przez DSD; 25-09-10, 21:20.
              'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

              Skomentuj

              • Senciner
                Świętoszek
                • Aug 2009
                • 7

                #22
                W związku(jeżeli miałby być takowy) nie stara się tylko jedna ze stron. Jeżeli nie ma zaangażowania od niej i od niego to takie "chodzenie" jest skazane na rozpad od samego początku... Zastanów się nad tym czy chcesz go stracić czy wolisz nadal czekać aż to on sobie o Tobie przypomni.

                Skomentuj

                • Pasek102
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Nov 2009
                  • 211

                  #23
                  Może nie ma kasy na koncie by pisać lub dzwonić.

                  Skomentuj

                  • star369
                    Świętoszek
                    • Sep 2010
                    • 11

                    #24
                    Po pierwsze : nie będę nikogo gryzła, bo po to napisał to aby się dowiedzieć co kto myśli na ten temat.
                    Po drugie : nie jestem zasraną księżniczką która widzi tylko czubek swojego nosa !
                    Po trzecie : więc uważacie że Ja jako dziewczna mam drzwiami i oknami się do niego dobijać?
                    Halo !! Wypowiedź Kolejka127 działa dokładnie w 2 strony ...
                    On chce się spotkać spoko już lecę .... Bo on chce się spotkać.
                    I nic po za tym. I co mam latać na jego zawołanie?
                    Piszecie że w związku obie strony się powinny się interesować.
                    Z Jego strony widać 0 zainteresowania....

                    Skomentuj

                    • Senciner
                      Świętoszek
                      • Aug 2009
                      • 7

                      #25
                      No może i masz rację. Bo tak się już chyba przyjęło że to chłopak powinien zrobić pierwszy krok(chociaż nie zawsze). Rozumiem że on zaczął tę znajomość więc pierwszy krok był już za nim. Jeżeli byłaś na jakimkolwiek spotkaniu to znaczy że też się udzielałaś. Może być jednak tak jak mówisz Star że to właśnie on stracił zapał i zainteresowanie Tobą...

                      Skomentuj

                      • star369
                        Świętoszek
                        • Sep 2010
                        • 11

                        #26
                        Właśnie tego nie rozumiem. Dlaczego ?
                        Wszystko zmierzało w jak najlepszym kierunku...

                        Skomentuj

                        • fotogeniczny
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Dec 2009
                          • 351

                          #27
                          a nie chcesz się dowiedzieć czy to koniec (jeżeli on sam nie ma odwagi by to skończyć w sposób jednoznaczny) lub też zapytać go dlaczego się nie odzywa jeżeli mu zależy?


                          nie staraj się zrozumieć sama bo to nic nie da. Zapytaj jego...
                          Złudność istnienia zbiegu okoliczności, codziennie pomaga rano wstać...

                          Skomentuj

                          • Senciner
                            Świętoszek
                            • Aug 2009
                            • 7

                            #28
                            Do tego właśnie brniemy. Skoro on nie chce Ci powiedzieć wprost że koniec to Ty się dowiedz dlaczego tak ma być.

                            Skomentuj

                            • star369
                              Świętoszek
                              • Sep 2010
                              • 11

                              #29
                              Chce się dowiedzieć czy to koniec, ale z drugiej strony nie chce ...

                              Jakaś taka malutka cząstka mnie ma jeszcze nadzieje że może jednak się ułoży ....

                              Skomentuj

                              • fotogeniczny
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Dec 2009
                                • 351

                                #30
                                w takim razie proponuję Ci iść czesać lalki, skoro nie poszłaś jeszcze spać po dobranocce...

                                nic się na tym świecie samo nie zrobi
                                Złudność istnienia zbiegu okoliczności, codziennie pomaga rano wstać...

                                Skomentuj

                                Working...