W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Cnota

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Karookarolina
    Perwers
    • May 2009
    • 1050

    #16
    Napisał aikos
    A może wzajemnie pieszczoty oralne wystarczą? Na początek.
    Jak palca nie chce to pewnie i nie ssac nie bedzie. Trzeba poczekac, az dziewczyna bedzie gotowa, a nie wymusza, bo jak Ona pomysli, że zalezu mu tylko na seksie to bedzie mogl sobie pomarzyc
    Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

    Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

    Skomentuj

    • Żonusia
      Ocieracz
      • Feb 2009
      • 108

      #17
      cnota to stan ducha
      a tak swoją drogą.. to moja błona dziewicza została przebita przez palec mojego faceta.. da się.. jesteście młodzi.. nigdzie się nie spiesz

      Skomentuj

      • dozymetr

        #18
        Dziewictwo to nie jest kawałek flaka, tylko stan umysłu, więc jeżeli nawet udałoby się skłonić pannę do oralu czy analu, to "dziewicą" byłaby już tylko formalnie. Tak samo jak PRL nie skończył się dopiero z chwilą oficjalnej zmiany nazwy państwa na RP...

        Wiem, że są panny, co dają sobie wsadzić wszędzie tylko nie TAM żeby trzymać formalne dziewictwo np. do ślubu/śmierci (niepotrzebne skreślić)

        Skomentuj

        Working...