W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak szybko zapuścić włosy?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Grauer
    Świętoszek
    • Mar 2010
    • 7

    #31
    Natury nie oszukasz. Każdy ma indywidualne cechy fizjologiczne. Jednym włosy rosną szybciej, innym nie. Mogę polecić odżywki, dobra jest rzepa

    Skomentuj

    • rysujenagie
      Świntuszek
      • May 2009
      • 50

      #32
      Kata, co to jest ten cały fryzjer?
      A rzepa dobra, sam korzystam

      Skomentuj

      • Prawath
        Świętoszek
        • Mar 2010
        • 27

        #33
        Mi wystarczyły niecałe dwa lata. Z tyłu wiszą mi już w zasadzie na plecach a z przodu do ramion bo sfajczyłem je nieco odpalając papierosa.
        Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem gówniarstwa i ciemnoty...

        Skomentuj

        • mywyoni
          Świętoszek
          • Nov 2009
          • 10

          #34
          Czy przy zapuszczaniu włosów w między czasie zcinać włosy/udawać się do fryzjera? Chciałem sobie zapuścić włosy, już mam troche dłuższe (ok. 4-5miesięcy zapuszczania) i nie wiem, czy bezczynnie czekać, czy już poddawać je jakimś zabiegom upiększającym?

          Skomentuj

          • nikn7
            Świętoszek
            • Feb 2010
            • 3

            #35
            Podobno podcinanie...kilka milimetrów powoduje to, że włos szybko rosną..

            Skomentuj

            • Karookarolina
              Perwers
              • May 2009
              • 1050

              #36
              Ja mam wlosy prawie do pasa, wiec moge cos poradzic

              -Zacznij dbac o wlosy, mozesz uzywac wspomagaczy, typu skrzypowita, capivit piekne wlosy itd
              -co dwa miesiace podcinaj koncówki, bo zniszczone wlosy nie chca rosnąć,
              -uzywaj dobrych szamponow i odzywek, ktore sie splukuje, zeby nie obciazac wlosow
              -zrezygnuj z lokowek, suszarek, prostownic itd, bo one osłabiają włosy,
              -wlosy po umyciu zawijaj recznikiem, nigdy nie trzyj,
              -rozczesuj grzebieniem o duzym rozstawie "igielek"
              -ogranic zele, pianki, lakiery do minimum, najlepiej zrezygnuj
              -nie farbuj wlosow, nie rob trwałej itd
              -jedz duzo warzyw i owocow, mozesz brac witamy, wtedy wloski szybciej rosna i sa mocniejsze
              Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

              Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

              Skomentuj

              Working...