W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Cham ze mnie.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DSD
    Perwers
    • Jan 2010
    • 1275

    #31
    Napisał ele
    Wniosek za pozostanie tym samym, odstającym od reszty elem, przeszedł większością głosów. Dziękujemy. Teraz krótka przerwa techniczna na poprawę lodu.
    Te same uwagi co Nolaan. Kiedy żartujesz bierz pod uwagę czy Twoi rozmówcy mogą to zrozumieć. Inaczej rzeczywiście możesz być przez nicch wzięty za nadętego bubka
    'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

    Skomentuj

    • Nilieth

      #32
      Napisał ele
      To takie pytanko do ludzi, którzy nieco bardziej mnie kojarzą z czasów przed Wielką Wpadką z Forum. Jakie wrażenie sprawiałem?
      Nie wiem, jak rzecz się miała przed wielką wpadką, bo najzwyczajniej w świecie mnie tu wtedy nie było.
      Napiszę tylko, że samo odstawanie od grupy nie jest niczym złym. Indywidualizm, czyli brak chęci do podążania za stadem (tudzież klasą) należy rozpatrywać w kategoriach pozytywów. Kieruj się własnym rozumem, bądź sam dla siebie wyznacznikiem tego, co dla Ciebie najlepsze i nie przejmuj się zbiorowymi gustami, czy preferencjami. Niedługo i tak rozstaniesz się z obecnymi kolegami i większość z was pójdzie w innym kierunku. Racjonalizm poprowadzi Cię dalej, tylko nie popadnij po drodze w pułapkę samouwielbienia a reszta sama się wyklaruje.
      0statnio edytowany przez Gość; 09-02-10, 16:44.

      Skomentuj

      Working...