W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Osiemnastka

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bombelek88
    Ocieracz
    • Jan 2006
    • 133

    #76
    kurcze ja tez teraz w sierpniu koncze 18 latek przypomnialo mi sie
    K o c h a m M o j e g o S k a r b a N a j m o c n i e j N a Ś w i e c i e

    Skomentuj

    • Gwiazdka
      Ocieracz
      • Dec 2005
      • 157

      #77
      Czlowieku, przede wszystkim ALKOHOL i wszyscy będą zadowoleni Ale tak na marginesie- powymyślaj jakieś ciekawe zabawy (nawet jakieś świńskie ) aby bylo ciekawie i z atrakcjami.
      Każda chwila to szansa, by wszystko zmienić...!

      Skomentuj

      • Janko
        Ocieracz
        • Feb 2005
        • 146

        #78
        Nie chce zakladac nowego tematu bo moj tez dotyczy niejako imprezy. Razem z kolezanka chcemy na wlasna reke (bez pomocy szkoly itp) zorganizowac bal maturalny. Czy ktos ma moze jakies dowiadczenie w organizacji takich imprez? Na co trzeba uwazac o co warto zadbac? I przed wszystkim czy zna ktos odpowiednie miejsce na taka impreze w Trojmiescie? Od razu mowie ze Faltom odpada bo tam byla studniowka i wolalbym tez uniknac typowych klubow dyskotekowych, bo tam ma byc przyjecie w garniturach sukniach itp. Help? :-D

        Skomentuj

        • Bender
          Administrator
          • Feb 2005
          • 3026

          #79
          Dobry klub dyskotekowy = dobry sprzet. I profesjonalizm. Jak duzy lokal to zmiesci sie i stul w jednej czesci i jest duzy "parkiet".
          Zwraca sie uwage na koszta
          Na ochrone - to cos koniecznego. i oczywiscie by nikt obcy nie wszedl. W lokalach dyskotekowych masz np bar. Co do innych lokow to proponuje jakis hotel. Studniowka to duza impreza i zazwyczaj dosc kosztowna, wiec mozna sobie pozwolic na sporo. Nawet na Marriot - w wawie niedawno tam byla jedna ze studniuwek. Wtedy masz i sprzet, i muze, i dj i super jedzenie. Pelen komfort.
          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
          Billy Crystal

          Skomentuj

          • Janko
            Ocieracz
            • Feb 2005
            • 146

            #80
            Tak tylko chodzi o to ze studniowka juz byla, a teraz ma byc bal maturalny :-D I problemem jest to ze nie organizuje tego szkola tylko grupka osob z klasy i koszta tez nie moga byc za duze bo watpie czy ludzi beda mieli kolejne 100 zl na nastepna impreze. Ale dzieki za rady :-D

            Skomentuj

            • b00m
              Świntuszek
              • Jul 2005
              • 64

              #81
              Napisał Janko
              Tak tylko chodzi o to ze studniowka juz byla, a teraz ma byc bal maturalny :-D I problemem jest to ze nie organizuje tego szkola tylko grupka osob z klasy i koszta tez nie moga byc za duze bo watpie czy ludzi beda mieli kolejne 100 zl na nastepna impreze. Ale dzieki za rady :-D
              kolejne 100?
              ja placilem 400 zl od pary!!
              Seksualny n00b

              Skomentuj

              • aaa_zzz
                Świętoszek
                • Feb 2006
                • 39

                #82
                A ja jestem chyba niezbyt typowym człowiekm. Osiemnaście lat kończe bardzo niedługo, bo za miesiąc. I moje założenia co do osiemnastki - po pierwsze - BRAK alkocholu, poza symbolicznym szmpanem. po drugiem - impraze będzie co najwyżej dla 4 (tak, czterech) osób i na pewno nie będzie głośnej muzyki. Inna para klaoszy to impreza dla rodziny, która będzie służyć raczej pomnażaniu kapitału .
                A czemu tak? ano bo nie lubie tłumów, nie lubie hałasu, nie lubie nachlanych ludzi, nie lubie popijaw, nie lubie muzyki, tanczyć zresztą też nie (sztywniak ze mnie, co?) - jednym słowem wielkiem imprezy z alkocholem to wręcz ucieleśnienie tego czego nie lubie. A wydaje mi się, że skoro to JA kończe 18 lat i to będzie MÓJ dzień, to generalnie powinno być to, co ja lubie, a nie co lubią inni.

                A tak pozatym - co ludzie widzą w wódce - ni to dobre, ni to zdowe, ni to tanie :/ jak narazie jednyn argument jaki słyszałem to "ale ma się potem niezłą bombę", a to akurat niezbyt przekonujący argument, szczególnie jeżeli uwzględni się następstwa tej "bomby"

                Na studniówkę też nie ide, bo nie widze powodów żeby iść . A jak mam do tego jeszcze kase wydawać, to już wogóle podziękuje, postoje.

                Skomentuj

                • gucio5tys
                  Perwers
                  • Dec 2005
                  • 1075

                  #83
                  patrz na moją sygnaturę
                  Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                  "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                  Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                  Skomentuj

                  • aaa_zzz
                    Świętoszek
                    • Feb 2006
                    • 39

                    #84
                    Napisał gucio5tys
                    patrz na moją sygnaturę
                    Fakt, to się może i zgadza. Sam z natury jestem nieśmiały, ale jakoś sobie bez alkocholu radze. Ale z koli urzywanie alkocholu jako narzędzia, środka wspomagącego, to chyba najprostrza droga do alkocholizmu. Szczególnie, że język można rozwiązać i bez niego - wystaczy fajne towarzysto, w którym czuj sie swobodnie. a jak się nie czuje swobodnie, to na cholere mi takie toważystwo.

                    Skomentuj

                    • b00m
                      Świntuszek
                      • Jul 2005
                      • 64

                      #85
                      aaa_zzz wez poprawke na to ze nie musicie sie "schlac",tylko mozna zastosowac cos na humor.no ale jak tam wolisz
                      1L na 4 wystarczy
                      Seksualny n00b

                      Skomentuj

                      • romek-90-ols
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Apr 2005
                        • 198

                        #86
                        no włąśnie kupisz litra na 4 osoby na driny to rozłożycie i naprawde będzie zabawniej
                        jak nielubisz alkocholu to jako "rozluźniacz" i "rozbawiacz" proponuje pare chmurek zielska... humorek jest a kaca nima
                        moze niekazdy(a pewnie nawet mniejszość) na tym forum jest zwolennikiem maryśki ale ja tam lubie- ale bez przesady
                        niech kaczyński urośnie
                        WITAM PO DŁUŻSZEJ PRZERWIE

                        Skomentuj

                        • aaa_zzz
                          Świętoszek
                          • Feb 2006
                          • 39

                          #87
                          Wiesz, jak dla mnie do mienia "humorku" nie potrzebe są żadne, ale to żadne urzywki.

                          Skomentuj

                          • Bender
                            Administrator
                            • Feb 2005
                            • 3026

                            #88
                            Napisał Zoom
                            Przepraszam.... I co Twój post i temat wnosi do tego Forum??
                            Ale z czym masz problem...?
                            0statnio edytowany przez Bender; 11-02-06, 23:08.
                            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                            Billy Crystal

                            Skomentuj

                            • Piter89
                              Świętoszek
                              • Oct 2006
                              • 11

                              #89
                              No ja bym cie proponowal zaprosic cala klase i robic urodziny w domu jesli amsz duzy a jesli boisz sie ze ci cos rozwala to pochowaj cenne zeczyc ktore da sie rozwalic np.telewizor a co do pasowania to bedą Cię pasem bic 18 razy i to z calej sily no chyba ze to dziewczyna to nawet nic nie poczujesz ale lepiej cos wypij przed to bedziesz mial niezle znieczulenie

                              Skomentuj

                              • pinokio09
                                Świntuszek
                                • May 2006
                                • 72

                                #90
                                Napisał aaa_zzz
                                na impraze będzie co najwyżej dla 4 (tak, czterech) (...)A czemu tak? ano bo nie lubie tłumów, nie lubie hałasu, nie lubie nachlanych ludzi, nie lubie popijaw, nie lubie muzyki, tanczyć zresztą też nie (sztywniak ze mnie, co?)
                                Ja tez nie lubie tanczyc, ale muzyke glosna, a i owszem
                                Hmm 4 osoby...
                                To napisze cos
                                Ja nie robilem 18 w ogole i zyje,
                                chociaz teraz pewnie bym zrobil, no ale wtedy mialem pewne problemy na glowie /
                                Takze pewnie Ci sie uda, czego Tobie zycze

                                Skomentuj

                                Working...