W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak nie zmarnowac szansy poznania się z dziewczyną??

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • laluś
    Świętoszek
    • May 2009
    • 16

    #16
    proponuje zacząć od "cześć bardzo spodobała mi się Twoja jakże idealnie wpadająca w ucho dykcja czy mogłabyś do mnie jeszcze troche poporozmawiać"
    Przepraszam za przecinki ale mnie bolą

    Skomentuj

    • fripin
      Świętoszek
      • Jun 2009
      • 11

      #17
      Napisał cda
      Jak nie zmarnować szansy ? Po prostu wyłączyć redtube, fora i wyjść do ludzi na imprezy i poznawać dziewczyny najgorzej jest z pierwszą a potem to już leci, że trzeba się od nich odganiać
      Na dyskoteki i imprezy nie chodzę, bo mnie hałas i stroboskopy denerwują,i mnie szlag jasny trafia słuchając takiej muzyki. Na redtude nie siedzę za często, prawie wogle, na forach też przeważnie nie siedzę, mam konta na może 4 forach, na których się udzielam.

      proponuje zacząć od "cześć bardzo spodobała mi się Twoja jakże idealnie wpadająca w ucho dykcja czy mogłabyś do mnie jeszcze troche poporozmawiać"
      To sobie muszę ściągę napisac chyba do tego.

      A wracając do tematu to jako takiej rozmowy długotrwałej nie nawiązałem, bo nie miałem czasu. Ale troche przed próbą troche w czasie i tak jakos sie tam rozmowa toczyła, krótko bo krótko ale zawsze i głównie w żartach. Aby było śmiesznie . Z tego co wywnioskowałem to ona też nie lubi hałasu i stroboskopów. A numeru się nie dowiedziałem, bo jakoś nie było okazji. No i co teraz pisać na NK?? Czy dać sobie spokój??

      Skomentuj

      • Pasek102
        Seksualnie Niewyżyty
        • Nov 2009
        • 211

        #18
        No to waść masz problem... hehe normalnie zagadujesz i wszystko ok. Jejku taki problem to żaden problem.

        Skomentuj

        • fripin
          Świętoszek
          • Jun 2009
          • 11

          #19
          A przeczytałeś kolejne posty w temacie??

          Skomentuj

          • Batmanka
            Świętoszek
            • Dec 2009
            • 35

            #20
            Wejdź na n-k, dodaj pod najnowszym zdjęciem komcia o treści "Cudnie Dasz mi swój numer?" i załatwione. A teraz tak na serio. Skoro już z nią rozmawiałeś, to co za problem odezwać się do niej przy najbliższej okazji w szkole? Chłopie, do boju. Posłuchaj Dragonforce'a, to może zyskasz trochę energii ;p

            Skomentuj

            • fripin
              Świętoszek
              • Jun 2009
              • 11

              #21
              Napisał Batmanka
              Posłuchaj Dragonforce'a, to może zyskasz trochę energii ;p
              wolę osobiscie AC/DC i Metallicę (nie wiem jak odmienić nazwę Metallica).


              Napisał Batmanka
              Skoro już z nią rozmawiałeś, to co za problem odezwać się do niej przy najbliższej okazji w szkole?
              . Zobaczymy co da się zrobić.

              A odnośnie NK, napisać cos do niej albo wysłać zaproszenie.??

              Skomentuj

              • Yoshua
                Perwers
                • Mar 2007
                • 1374

                #22
                sluchaj, nie bedziemy za Ciebie zyli Twoim zyciem. To Twoje zycie i Twoje decyzje. Nie bedzie nas kiedy bedziecie przezywac swoj pierwszy raz - chyba nie przerwiesz wtedy i nie powiesz dziewczynie zeby poczekala, a TY sam w tym czasie wejdziesz na Bt by zapytac sie jak ja masz calowac, co nie?

                dlatego wyluzuj. zdystansuj sie i nie pytaj nas o wszystko, badz soba i rob to co Ty uwazasz za sluszne, nie my.

                p.s. metallice dobrze odmieniles.
                " - Fajny masz korek od wanny.
                - Taki tam...
                - ...Ale gra empetrójki"

                Skomentuj

                Working...