W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

1 .randka - kino .

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Duke

    #31
    Napisał Kamil B.
    Tak mi teraz wpadło do głowy ... Ja bym ją wziął na lodowisko np. Oprócz rozmowy zawsze to odrobina zabawy. Przynajmniej dziewczyny nie zanudzisz

    Dokładnie chciałem napisać o łyżwach, to jest to, pod warunkiem, że dobrze jeździsz, a najlepiej jak ona słabo... wtedy możesz jej służyć za podporę i swobodnie się z nią wygłupiać i asekurować w razie czego, będzie miała do Ciebie zaufanie, że uważasz żeby jej się nic nie stało, a przy okazji nauczysz jej czegoś nowego, a to wielki WIEEEEEEEEEEEEEEEELKI +, o ile będziesz robił to dobrze : ) i faktycznie będziesz jej pomagał

    Skomentuj

    • bulll
      Świntuszek
      • Feb 2009
      • 73

      #32
      Kino jako pierwsza randka, to kiepski pomysł, bo mało tam miejsca na rozmowę a to najważniejsze. Na pewno będzie tak, że ona będzie chciała spotkać się już w kinie, czyli za dużo z nią nie pogadasz. Nie wiadomo jak będzie po filmie, może będzie się spieszyć albo dostanie tel że musi wracać do domu i wtedy też nie pogadasz

      Skomentuj

      • Kewin
        Banned
        • Oct 2009
        • 49

        #33
        Pocałuj ją ... większość dziewczyn uznaje to za dobry początek... ale jak już koledzy napisali nie warto na pierwszą randkę iść do kina ... pójdź z nią no nie wiem do kawiarni albo gdzieś gdzie można normalnie pogadać... potem odprowadź ją do domu, pożegnaj się i pocałuj ... Powinno być ok.. uwierz w siebie.
        Aha i jak nie będziesz chciał tutaj to napisz mi na privv jak ci poszło Np. jak ja pocałowałem dziewczynę to była niezręczna chwila ciszy a potem wszystko ok a teraz jesteśmy razem ...

        Skomentuj

        • bulll
          Świntuszek
          • Feb 2009
          • 73

          #34
          Najlepiej będzie, jak jeszcze dasz jej całusa w policzek na dzień dobry, a jak randka dobrze się potoczy będziesz widział, że leci na Ciebie do dawaj całusa w usta na koniec. ew. może już być ostre lizanie

          Poczekaj, poczekaj bo dopiero teraz poczytałem wszystkie Twoje posty Ty na pierwszej randce chcesz jej postawić kino, jedzenie i co jeszcze? Nie bądź głupi. Nic nie kupuj, nic nie stawiaj. Idźcie po prostu pochodzić i pogadać bez żadnych tam bonusów... Ucz się od małego, ona nie ma Cię lubić za to że jesteś miły i wszystko jej stawiasz, tylko bo jej się podobasz Jak będziesz od tego wieku taki dobry, to potem będą Cie dym*** na lewo i prawo

          Skomentuj

          • Kewin
            Banned
            • Oct 2009
            • 49

            #35
            Napisał bulll
            Najlepiej będzie, jak jeszcze dasz jej całusa w policzek na dzień dobry, a jak randka dobrze się potoczy będziesz widział, że leci na Ciebie do dawaj całusa w usta na koniec. ew. może już być ostre lizanie

            Poczekaj, poczekaj bo dopiero teraz poczytałem wszystkie Twoje posty Ty na pierwszej randce chcesz jej postawić kino, jedzenie i co jeszcze? Nie bądź głupi. Nic nie kupuj, nic nie stawiaj. Idźcie po prostu pochodzić i pogadać bez żadnych tam bonusów... Ucz się od małego, ona nie ma Cię lubić za to że jesteś miły i wszystko jej stawiasz, tylko bo jej się podobasz Jak będziesz od tego wieku taki dobry, to potem będą Cie dym*** na lewo i prawo
            Uwierz, że tak jest Już się na jednej takiej przejechałem potem nie kupowałem nic przez tydzień bo brakło nagle kasy i dostałem sms-a : Zrywam z tobą bo tak i zero kontaktu ...

            Skomentuj

            • Merkury
              Świętoszek
              • Oct 2009
              • 3

              #36
              Od początku widzisz że lasce się podobasz ? Jeżeli tak i idzie z tobą do kina to jesteś w połowie drogi . Najlepiej idź na horror . W pierwszym momencie mrożącym krew w żyłach powinna złapać Cię za rękę lub się przytulić . (Jeżeli tak się stało jesteś już bardzo blisko) Jeżeli złapała Cię za rękę ,odwazjemnij to jakimiś pieszczotami for example pogłaszcz jej rękę czy coś takiego lub dorzuć tekst że nie ma się czego przy tobie bać .
              Jeżeli sama nie wyjdzie z żadną inicjatywą lepiej jej nie całuj .
              Odprowadź ją do domu podziękuj za udany wieczór i daj jej buziaka w policzek , czekając chwile na jej reakcje . A potem rób to co pokazał jej wyraz twarzy czy chce więcej czy nie ; ) Powodzenia .

              Skomentuj

              • kubson59
                Świętoszek
                • Oct 2009
                • 36

                #37
                haha, ty ją znasz nie my, ty powinienes wiedziec jak na to zaaraguje czy jest otwarta czy bardziej skryta my tu nic nie poradzimy

                Skomentuj

                • sosna
                  Świętoszek
                  • Dec 2009
                  • 3

                  #38
                  Jako pierwszą randkę polecam lodowisko lub park wodny np. w Krakowie.

                  Skomentuj

                  Working...