W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Stulejka...

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pawele
    Świętoszek
    • Apr 2009
    • 9

    A jest różnica prywatnie, a NFZ? Jak to w ogóle z tym jest?

    Lekarz 1 kontaktu to taki rodzinny tak?

    A ten urolog to gdzieś w jakiejś przychodni czy coś?

    Bo ja w niewielkiej miejscowości mieszkam i tutaj prócz lekarza tego "rodzinnego" to nic więcej nie ma, trzeba gdzieś jechać i szukać...


    Także jakby ktoś wytłumaczył dokładniej byłbym wdzięczny..

    I jeszcze jedno - ten cały zabieg i to wszystko można "ukryć" i zrobić po "cichu" chodzi mi tu o rodziców itp. Mam 18 lat także z tym problemu by nie było wszędzie załatwię wszystko sam..

    Skomentuj

    • themati
      Ocieracz
      • Jan 2006
      • 128

      jesteś pełnoletni, więc nie potrzebujesz niczyjej zgody.

      nie mam pojęcia, jakie placówki znajdują się u Ciebie w mieście, więc Ci nie powiem dokładnie co i jak.
      Lekarz rodzinny(=1 kontaktu) Ci wystawi skierowanie. Jeśli nie ma urologa, to będzie sam wiedział o tym i da do poradni chirurgicznej. Tam już wsio sobie załatwisz, o ile masz szpital u siebie, jeśli nie, to w najbliższym mieście, gdzie znajduje się szpital.

      Generalnie nie polecam ukrywania przed rodzicami, bo może się okazać pomocne, żeby ktoś Cię zawiózł/odebrał po zabiegu.

      A no i nfz zrobi to za darmo, ale sobie poczekasz trochę w kolejce. prywatnie zrobią od ręki, ale zapłacisz.

      Skomentuj

      • Witek300
        Świętoszek
        • Dec 2012
        • 4

        A ja powiem wam tak : Też miałem problem ze stulejką, przynajmniej tak myślałem, a wiecie w jaki sposób wyleczyłem swoją chorobę ? Przez masturbację . Na prawdę, kiedy zaczełem się masturbować skórka po woli zaczeła robić się coraz bardziej elastyczna, i coraz bardziej mogłem ją ściągać z żołędzia, miałem problemy przy wzwodzie, bo nie mogłem odchylić więcej niż 1/4 całego żołędzia, wtedy zaczełem bać się że mam stulejkę, teraz już spokojnie ściągam skórę, nawet przy wzwodzie, i już nie boli. Morał z tego taki, że wcale nie miałem stulejki (albo i miałem, ale udało mi się to "wyleczyć" " tylko skóra była tak jakby "Nie wysportowana" ;D

        Skomentuj

        • gorący
          Banned
          • Sep 2011
          • 98

          Tutaj znajdziecie wszystkie odpowiedzi
          Sam korzystałem

          Skomentuj

          • SleepBitch
            Świętoszek
            • Jan 2013
            • 4

            Na stulejkę najlepsze jest obrzezanie całkowite, powiem wam, że jest naprawde sporo plusów. Sam się przymierzam do obrzezania "Low and Tight" ze względów higienicznych, najbardziej popularny ten rodzaj jest w Ameryce.
            Co do długości stosunku to już zależy od rodzaju obrzezania i nastawiania do operacji. Wystarczy myśleć pozytywnie i lecieć do chirurga

            Skomentuj

            • yebudubu

              Ja kilka miesięcy temu w końcu wziąłem się za tuning mojego sprzętu, co prawda nie stulejka a wędzidełko. Naprawdę nie ma się czego bać, nie są to skomplikowane zabiegi. Już nie ma śladu po zabiegu (oprócz maluśkiej blizny), za to dostałem pozytywnego kopa do przodu - nic tylko wziąć się za jakąś kobitkę

              Skomentuj

              • wj1984
                Świętoszek
                • Mar 2012
                • 3

                ja bylem pod skalpelkiem ... pierwszy raz w zyciu na stole tak sie spocilem
                wrodzona stulejka

                Skomentuj

                • Hotix88
                  Świętoszek
                  • Feb 2013
                  • 4

                  Mi kiedyś poprostu pekło i jak sie zagoiło to wszystko było ok i nic nie ciągneło.

                  Skomentuj

                  • chachar
                    Świętoszek
                    • Mar 2013
                    • 4

                    Mialem to samo co Hotix, z ta roznica, ze byly problemy:> Za pierwszym razem nie wiedzialem o istnieniu czegos takiego jak stulejka i po prostu na chama sciagnalem napletek, najgorzej ze podczas pettingu z dziewczyna. Na szczescie bylo ciemno i nie zorientowala sie, ze cos nie tak. Dopiero nastepnego dnia zdziwily mnie okrwawione majtki. Pomyslalem, ze moze po prostu mnie podrapala gdzies i przeszedlem nad tym do porzadku dziennego, az zdarzylo sie to drugi raz. Niestety bylo to juz przy swietle, a krwi bylo tyle, ze nie przesadze jesli uzyje sformulowania "plywalismy w niej". Od tego czasu, nie mam juz zadnych problemow z zsuwaniem napletka, nic mnie nie boli ani nie szczypie. Moze po prostu zwykly fart, albo geny

                    Skomentuj

                    • Vinny
                      Świętoszek
                      • Feb 2012
                      • 3

                      Pamiętam, że mając jakoś poniżej 10 lat miałem problemy ze stulejką. Najlepszym lekarstwem okazała się masturbacja i teraz nawet najmniejszy ślad po tych problemach dzięki niej zaginął.

                      Skomentuj

                      • Eldarion
                        Świętoszek
                        • Mar 2010
                        • 3

                        Borykam się z tym problemem. Tylko nie wiem czy to na pewno stulejka. Poszłem do lekarza....z 2 lata temu. Stwierdził że jest Okej. Skórka z napletka schodzi . Podczas wzwozu są z tym problemy ale z bólem zejdzie. Uwierzyłem rok puxniej znalazłem dziewczynę z którą miało dojśc do stosunku. Podjąłem dwie żałosne próby Nie udalo sie zdjąć napletek jakoś zdejmne ale próba zbliżenia kończy się nieudanie i boleśnie. To jest stulejka czy coś innego? Jak to leczyć?

                        Skomentuj

                        • Whoopy
                          Świętoszek
                          • Aug 2012
                          • 27

                          Napisał Eldarion
                          Borykam się z tym problemem. Tylko nie wiem czy to na pewno stulejka. Poszłem do lekarza....z 2 lata temu. Stwierdził że jest Okej. Skórka z napletka schodzi . Podczas wzwozu są z tym problemy ale z bólem zejdzie. Uwierzyłem rok puxniej znalazłem dziewczynę z którą miało dojśc do stosunku. Podjąłem dwie żałosne próby Nie udalo sie zdjąć napletek jakoś zdejmne ale próba zbliżenia kończy się nieudanie i boleśnie. To jest stulejka czy coś innego? Jak to leczyć?
                          Człowieku.... Po pierwsze, tutaj nikt Ci na 100% niczego nie powie, chyba że kryje się wśród nas jakiś lekarz. Po drugie, z takim problemem powinieneś od razu udać się do lekarza. Jeśli to stulejka- a na to się zanosi to nic się nie bój. Zdarza się to dosyć często z tego co wiem a i sam zabieg nie jest specjalnie skomplikowany. Jedyne co to fakt, że po zabiegu nie można przez bodajże tydzień/dwa uprawiać sexu. Podsumowując... Bez paniki, ale przejdź się spokojnie do lekarza. Dowiesz się wszystkiego i będziesz zdrowszy

                          Skomentuj

                          • ._.
                            Świętoszek
                            • Aug 2013
                            • 12

                            Witajcie, praktycznie na pewno mam stulejkę, mam 15 lat nie wiem czy jest wrodzona, ale raczej tak - odkąd pamiętam coś takiego mam. Czy jest sens "naciągać ta skórę" tak aby to się poszerzyło czy od razu dać sobie z tym spokój? Jest to stulejka całkowita. Rozmowa z rodzicami byłbym trochę krępująca, ale rozumiem, że chodzi o moje zdrowie. Ciekawi mnie dlaczego moi rodzice sami tego nie wykryli, jedyne co pamiętam to to, że mam zawsze mi powtarzała, żebym odchylał tą skórę i czyścił po prostu penisa. Odchylałem jak tylko mogłem, ale w sumie do dzisiaj nie wiedziałem, że to powinno się odchylać..

                            Skomentuj

                            • themati
                              Ocieracz
                              • Jan 2006
                              • 128

                              Nie naciągaj na siłę, bo możesz sobie tylko zaszkodzić. Zgłoś się do lekarza. Zabieg jest prosty i szybki.

                              Skomentuj

                              • ._.
                                Świętoszek
                                • Aug 2013
                                • 12

                                Czyli ma to wyglądać tak?

                                1. Idę do najzwyklejszego lekarza rodzinnego, normalnie wyciągam kartotekę itd.
                                2. Dostaję skierowanie do urologa?

                                I od niego dowiaduję się co dalej? Nie muszę do tego rodzinnego iść ze starszymi?

                                Skomentuj

                                Working...