W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Problemy z syfami ?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hyhyhho
    Świętoszek
    • Jul 2009
    • 3

    Problemy z syfami ?

    witajcie,
    na imie mi mateusz i mam pewien problem,
    od 2 lat mam "syfy" na moim penisie. Nie wiem w sumei co to jest ale wyglada to jak syfy i nie chce zejsc. Na dole fotki(HD) i prosze o odp. co to jest i jak sie tego pozbyc ? Drugie pytaniekieruje do kobiet z BT a wiec mam 17 lat i jak dla mnie moj penis jest maly. okolo 14-15 cm. Co o tym sadzicie ? Nie jest za chudy ? ;D pytanie do jakiego wieku penis jeszcze rosnie ?
    pozdro i z gory dzieki za odp.

    Tu były niedziałające linki. K.
    0statnio edytowany przez Kata; 24-12-09, 16:40.
  • alfabil
    Świętoszek
    • Aug 2009
    • 1

    #2
    Mam takie same krosteczki na jajkach tyle, że mam 14 lat i chyba to jest coś z cebulkami włosowymi bo chyba u Ciebie też z każdej powinien wychodzić włosek. Nie wiem co z tym robić doradzi mi ktos ;p? Nie chce się zwierzać rodzicom bo nie utrzymuje z nimi takiego dobrego kontaktu a pokazywać jajek lekarzowi tez nei mam ochoty ;D Może już ktoś to miał i jakaś masć na to jest bez recepty ;p

    Skomentuj

    • tynefrugi99
      Świntuszek
      • Apr 2009
      • 60

      #3
      Moim zdaniem to jest normalne też coś takiego mam i z każdej krosty wyrasta ci włos, troche pytanie dziwne

      Skomentuj

      • kropla
        Ocieracz
        • Apr 2007
        • 117

        #4
        Jak poszukasz w archiwum to znajdziesz o tym, to niegrozne i normalne. Tak poza tym przyznaj sie, chciales sie pochwalic praciem
        I na Twoim miejscu bardziej zaczalbym sie zastanawiac nad krostami po goleniu tych twoich okolic narzadow...
        I co prawda nie jestem kobieta, ale nie moge sie powstrzymac od stwierdzenia - tak, jest maly, bez 25cm we wzwodzie nie da sie doprowadzic kobiety do orgazmu a prezerwatywa zsuwa sie zaraz po rozpoczeciu aktu spolkowania.

        Skomentuj

        • hyhyhho
          Świętoszek
          • Jul 2009
          • 3

          #5
          Napisał kropla
          I co prawda nie jestem kobieta, ale nie moge sie powstrzymac od stwierdzenia - tak, jest maly, bez 25cm we wzwodzie nie da sie doprowadzic kobiety do orgazmu a prezerwatywa zsuwa sie zaraz po rozpoczeciu aktu spolkowania.
          hmm, wydaje mi sie czy ty sie ze mnie nabijasz ?
          Ta sytuacja dla mnie naprawde nie jest smieszna.

          Skomentuj

          • Czekoladoowa

            #6
            te krostki jak dla mnie są normalnie. Nie ma w nich niczego co miało by wprowadzic Cie w obawe.
            A jesli chodzi o Twój rozmiar
            To jest normalny.

            0 - 10,9 bardzo mały 6 %
            11 - 12,4 mały 15 %
            12,5 - 13,9 średnio mały 19 %
            14 - 15,4 średni 24 %
            15,5 - 16,9 średnio duży 17 %
            17 - 18,4 duży 13 %
            18,5 - bardzo duży 6 %

            Skomentuj

            Working...