W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Mam pociąg do kuzynki...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gościu94
    Świętoszek
    • Apr 2009
    • 38

    Mam pociąg do kuzynki...

    Cześć, mam taki problem. Otóż mam kuzynkę która ma ok 25 lat (ja mam prawie 17 a jakby co cyfra 94 na końcu mojego nicku nie ma nic wspólnego z datą urodzin) no i jak jest u mnie to normalnie działa na mnie podniecająco. Szczególnie teraz, kiedy latem nosi miniówy i ubiera sie odważnie... pare razy nawet widziałem ją jak wychodziła z łazienki do swojego pokoju w samym ręczniku, który nie zakrywał piersi i to był mój pierwszy tego typu widok i gdy ona mnie zobaczyła w ogóle nie zareagowała tylko jak gdyby nigdy nic szła sobie z walorami na wierzchu, a ja po chwili musiałem sobie zwalić. Dodam że ona czasem zostawia swoje ubrania u mnie w domu i w nocy podkradam jej majtki, staniki i spodnie lub miniówy, wkładam sobie do łóżka, kłade sie, obkładam się tymi ubraniami i sobie wale, wąchając i liżąc jej ubrania które wspaniale pachną!!
    I tutaj mam pytanie - czy to normalne? Nie mam żadnych problemów z tymi sprawami a tylko do niej czuje pociąg, no i jeszcze do takiej drugiej ale rzadko do nas wpada. Po prostu traktuje ją nie jak kuzynke tylko świetną laske i tyle. Odpowiedzcie mi co o tym sądzicie. dzięki
  • Frodo Baggins
    Perwers

    Wspomógł BT
    • Feb 2009
    • 1174

    #2
    Napisał gościu94
    mam pociąg do kuzynki
    no widzisz, jaki fuks ?
    a inni muszą samochodem albo rowerem jechać...

    EDIT: co znaczy kuzynka ? określ pokrewieństwo bliżej.
    IMHO - w Twoim wieku, jeśli nie przerodzi się w w prawdziwy seks - żadne pokrewieństwo nie szkodzi. masz swoje fantazje i OK, tylko nie zachlap jej za bardzo tych ciuchów, z którymi śpisz.
    0statnio edytowany przez Frodo Baggins; 29-07-09, 21:21.

    Skomentuj

    • ktosik1992
      Świętoszek
      • May 2007
      • 40

      #3
      ze jeste walniety tyle o tym sadze sorry ze taka opinia. ale z serca

      Skomentuj

      • Mat.
        Erotoman
        • Feb 2009
        • 521

        #4
        Teraz wystarczy kupić bilet i jedziesz . Skoro połączenie już znalazłeś .
        Jak widzisz lubię szydzić .

        Skomentuj

        • gościu94
          Świętoszek
          • Apr 2009
          • 38

          #5
          Dobra problem rozwiązany - przeczytałem gdzieś że to normalne i minie ;] więc nie ma sie czym martwić, a w związku z dziewczyną jeszcze nigdy nie byłem więc może dlatego to tak na mnie działa bo to akurat ona jest najbliżej. A to że jestem rypnięty dowiedziałem sie wczoraj jak włożyłem do lodówki pusty karton po mleku - od mamusi (oczywiscie w formie żartu to było) dobra thx za pomoc ;]

          Skomentuj

          Working...