W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Bielizna

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fouille
    Świntuszek
    • May 2005
    • 55

    #16
    Chyba nie rozumiem... W takim razie co ta magiczna siateczka robi? Wiem jak wyglądają szorty z siateczką... Ale czy ona zabezpiecza COŚ :d przed wysuwaniem się? Jeśli się mylę to o jakie oglądanie chodzi?
    "Porządek jest przyjemnością rozsądku, nieład zaś rozkoszą fantazji" Paul Claudel

    Skomentuj

    • Bender
      Administrator
      • Feb 2005
      • 3026

      #17
      Tak - siateczka jest zrobiona hmm na ksztalt slipek, tylko luzniejszych - wiec trzyma potwora w ryzach
      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
      Billy Crystal

      Skomentuj

      • Sama słodycZ
        Erotoman
        • Jun 2005
        • 482

        #18
        wiecie co , teraz wam powiem hit bylam z moim ksieciem z bajki ostatnio na biegach przelajowych przez sklepy i patrze aaa tam takie sliczne krotkie spodenki, czerwone no cukierkowe wzielam zakupilam , i teraz wiem do czego ta siatka w srodku ehhe zalamalam sie w tym momencie jaki czlowiek opetany szalem zakupow jest malo spostrzegawczy wlasnie w tych spodenkach siedze eheh i mam wrazenie ze mi czegos w nich brakuje hehe
        Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
        Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

        Skomentuj

        • Bender
          Administrator
          • Feb 2005
          • 3026

          #19
          przyzwyczaisz sie
          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
          Billy Crystal

          Skomentuj

          • Marcin_18
            Świętoszek
            • Jun 2005
            • 35

            #20
            Napisał Horkuks
            Wolicie zwykłe bokserki czy szorty?. W jakim wieku zaczęliście nosić coś innego niż slipy. Ja chodzę tylko w zwykłych slipach i wiem, że bokserki czy szorty są o wiele wygodniejsze i wolałbym je nosić, bo podczas trenowania dyscypliny sportowej, którą uprawiam często zdobywam oparzenia. Zawsze mama kupowała mi bieliznę nie pytając mnie o zdanie. Trochę nie śmiały jestem i zastanawiam się jak mamie powiedzieć, że chce bokserki czy szorty, gdy pójdzie kupić mi bieliznę i jak na to zareaguję. Jak to było u was (pytanie do tych co noszą też coś innego niż slipy) i w jakim wieku zaczęliście.
            Może to głupie pytanie, ale ja nigdy nie nosiłem niczego innego od zwykłych slipek, które zaczynają mnie denerwować.
            A ja chodzę w slipkach, a czasami także w stringach.

            Skomentuj

            • breathed
              Seksualnie Niewyżyty
              • Aug 2005
              • 269

              #21
              Wszystko zależy od tego co ma byc na wierzchu, najczęściej chadzam w slipkach, ale często też w bokserkach - przy czym tu preferuję takie obcisłe. To bardzo działa na moja panią

              Skomentuj

              Working...